To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dziewczyn gotowych przystapić do mamafii

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mysha
Ponieważ zaczęły się listopadowe szarugi mama pewien problem z zagospodarowaniem czasu mojego 2, 5 latka. Do przedszkola za młody, a on codziennego siedzenia z nim w domu dostaję kota.
Szukam mam z mojej okolicy, gotowych pomoc sobie w opiece nad dziećmi. Mieszkam na Szczepinie (okolice TGG).
Jestem gotowa zaopiekować się raz, albo dwa w tygodniu po 3-4 godzinki grupą 2-4 maluszków (w zbliżonym do mojego wieku). Mogę czytać książki, organizować zajęcia plasyczne, ruchowe. W zamian oczekuję że ja tęz będę mogła moje dziecko posłać na takie zajęcia do innej mamy;)
Gdybyśmy się zebrały w cztery - to moglybyśmy zajmować się każda naszą grupką raz w tygodniu, plus np. jeden dzień każda swoim maluchem, albo w ten piąty dzień organizować wspólne wyjścia - basen, teatrzyk itp.
Czekam na propozycje.
gość
Pomysł jest świetny icon_exclaim.gif , aż żal, że mieszkasz tak daleko ode mnie, no i mój maluch musiałby trochę podrosnąć (ma dopiero 17 miesięcy)
Ale idea jest super, życzę powodzenia w zbieraniu mam
i pozdrawiam icon_biggrin.gif
Anita.W
Tak, pomysl jest naprawde fajny icon_smile.gif . Ja zapisalam Kube do zlobka w pazdzierniku bo wlasnie tej pogody i nudy sie balam.

Czy znalazly sie chętne mamy?
monga
Pomysł faktycznie rewelacyjny ! Też strasznie żałuję, że nie mogę się na to załapać, jako że Krzyś jeszcze taki mały, bo ja akurat na odmianę mieszkam też koło TGG, a dokładniej przy Dolmedzie icon_smile.gif
Anita.W
A ja mieszkam na popowickiej. Poniewaz Kuba ciagle nam choruje w zlobku wiec go wypisze i od stycznia moge sie dolaczyc, jesli to jeszcze aktualne i odleglosc pasuje.
mysha
Hurrra! to już jesteśmy dwie:)
Anita.W
Mysha super ze sie odezwalas icon_smile.gif. Musimy sie kilka razy spotkac aby dzieci sie poznaly no i my. Teraz to Kuba ma zapalenie ucha ale jak wyzdrowieje to napisze i sie mozemy juz nawet teraz umawiac icon_wink.gif.
Anita
Zamieszcze twoje gg na liscie czy ty jestes czasami aktywna na nim?
Anita.W
Oj nie zamieszcze go go nie widac icon_confused.gif . No to podam ci moj 7100961 icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.