To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Uczeń :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Od Września mój kochany przedszkolak staje się uczniem szkoły!
Ciekawe jak sobie poradzi ? icon_smile.gif
Strasznie siÄ™ bojÄ™ i o niego i o siebie icon_lol.gif icon_wink.gif
Będę mamą zerówiaka icon_rolleyes.gif
EwaH
Kasiu moge powiedzieć z własnego doświadczenia że będzie ok.Teraz jestem mamą zerówiaka i to chyba ja bardziej przeżywałam początek roku niż mój Karolek-we wrześniu czeka mnie to po raz drugi bede mamą PIERWSZOKLASISTY icon_biggrin.gif
Pozdrawiam EWA
kasiarybka
Ewuś....wiem, że będzie OKI wiem ....tak tylko panikuję...jak zwykle zresztą
Donek to rezolutny facet, napewno sobie poradzi......najbardziej bojÄ™ sie ja....hehehe.
Chciałabym Go uchronić przed złem, chciałabym, zeby nigdy nie płakał, zeby zawsze był szczęśliwy.....ale wiem, ze tak się nie da.
Idzie w świat mój już duży maluch i strasznie mi smutno z tego powodu, bo powoli kończy się jego beztroskie dzieciństwo.
Zacznie się odrabianie lekcji, stres przed odpytywaniem lub klasówka....
Chciałabym żeby mój Dominik nie był na to wszystko tak bardzo wrażliwy jak ja byłam kiedyś, ale to raczej niemożliwe, bo jest dokładnie taki jak ja....i tego się boję.
Monisia
Kasiu , moja Lusia również od września zaczyna nowy rozdział w swoim króciutkim życiu.Idzie do zerówki szkolnej.Wierze ,że będzie wszystko ok.Trzymaj się ciepło.Pa!
kasiarybka
[list]Monisiu, ja też bardzo wierzę w to, ze Dominik sobie pordzi, w końcu nie taka ostatnia ciapa z niego icon_smile.gif
Wy też się trzymajcie icon_smile.gif
Pozdrawiam KR[list]
Iwonka_C
I moja Julcia też od września idzie do zerówki szkolnej icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif . Już teraz sie martwię, gdyż nie chodziła do przedszkola i nie mam pojęcia jak ona sobie poradzi. Ojej, ciężko jest być mamą ...
Marta_B
Dołączam się.
Mój Dawidek też idzie do zerówki. I nie chodził do przedszkola... Niewiem jak to będzie.
Mam nadzieję, że będziemy się wspierać we wrześniu icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.