To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciężarne Wrocławianki II

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dumiczowa
zapraszam icon_smile.gif

pozdr.
agaq
Witam w nowym otoczeniu! Zaczynamy od nowa...

ez - 20 czerwca '04 Maciuś 3550 g i 60 cm (termin był na 7 lipca)
monga - 22 lipca '04 Krzyś 4150 g i 56 cm (termin był na 22 lipca)
moonk - 23 lipca '04 Alicja 3230 g i 51 cm (termin był na 24-27 lipca)
karoleenka - 23 lipca '04 Natan 3400 g i 55 cm (termin był na 30 lipca)


Adrianna - 7 sierpnia '04 Konstancja 2960 g i 51 cm (termin był na 13 sierpnia)
Delfinka - 15 sierpnia '04 Anitka 3150 g i 54 cm (termin był na 17 sierpnia)
Jalla - 28 sierpnia '04 Kajetan 4000 g i 57 cm (termin był na 28 sierpnia)
menada - 13 września '04 Honorata 3350 g i 52 cm (termin był na 31 sierpnia)


Ania_Wrocław - 9 październik '04 Grzegorz 3460 g i 54 cm (termin był na 29 października)

AsiorekM - 31 październik '04 Justyna 3450 g i 54 cm (termin był na 2-7 listopada)

anulka-mamulka 01 grudzień '04. Bartuś 3157g i 55 cm (termin był na 3 grudnia)
monikaww - 22 grudzień '04 Nina 4100g i 59cm (termin był na 25 grudnia)
agaqool 27 grudzień '04 Kornel 3380g i 57cm (termin był na 20 grudnia)
menada
Może ją umieścić na początku nasza moderatorka, więc DUMICZOWA, bardzo prosimy o skopiowanie o umieszczenie w 1 poście icon_lol.gif

Jak siÄ™ czujesz Aga, biegasz jeszcze do pracy ?
Wlazłam dziś na wasz wątek ciężarówkowy. Kurczę fajnie było patrząc z perspektywy czasu. Chociaż, to oczekiwanie i wyglądanie pierwszych objawów zbliżającego się porodu (których zresztą nigdy się nie doczekałam) było stresujące icon_lol.gif

Pozdrawiam
anulka-mamulka
Menaduś , napisałam Ci posta na grudniówkach, ale możesz mi odpowiedzieć tutaj.

Mnie też brakuje listy z dzieciaczkami już narodzonymi i terminami, czekam z niecierpliwością!!

Monika, nie wiesz co tam u naszej ostatnio rozdwojonej mamusi??

Dziwne, że nie ma tu wrocławianek z terminami na luty i marzec..... icon_eek.gif Meldować mi się tu!!! icon_twisted.gif
anulka-mamulka
CYTAT
Chociaż, to oczekiwanie i wyglÄ…danie pierwszych objawów zbliżajÄ…cego siÄ™ porodu (których zresztÄ… nigdy siÄ™ nie doczekaÅ‚am) byÅ‚o stresujÄ…ce  


Menada, możesz wyjaśnić co miałaś na myśli?? icon_eek.gif
menada
Odpisałam na waszym wątku.

A co do objawów, no cóż:
a) brzuch mi nie opadł
B) skurczy przepowiadających nie było
c) czop mi nie odszedł

Wody odeszły mi po 2 godzinach pompowania oksytocyny, a po kolejnej godzinie Honorata była już na świecie icon_lol.gif

Pozdrawiam
anulka-mamulka
CYTAT
Wody odeszÅ‚y mi po 2 godzinach pompowania oksytocyny, a po kolejnej godzinie Honorata byÅ‚a już na Å›wiecie  


[[b]color=darkblue]...Ależ expresik z Ciebie, no no.... icon_eek.gif wink.gif [/color]
dumiczowa
Wkleiłam Waszą listę do pierwszego postu Agaqool, tak więc Agaqool może nia swobodnie operować.
pozdr.
anulka-mamulka
[size=18]hip hip - hurrrra!!! icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
menada
No, Aga to spadła na Ciebie nie lada odpowiedzialność icon_lol.gif

Jadę dziś do moich rodziców na długi weekend. Znowu laba.
Niestety nie będzie tak radośnie jak zwykle, bo moja 20-letnia szwagierka trafiła wczoraj późnym wieczorem do szpitala. Cos się dzieje z grubym jelitem i dziś ma być podjęta decyzja czy będzie operowana czy skończy się na środkach farmakologicznych. Ale jesteśmy dobrej myśli icon_smile.gif

Pozdrawiam
agaq
Hej dziewczyny!
Piszę z samego środka piekła zwanego moim domem. Roboty murarskie już prawie zakończone - wykuwaliśmy drzwi w półmetrowej (na szerokość) ścianie i murowaliśmy inne. Nawet nie będę pisała ile kurzu, pyłu i gruzu mam w domu i okolicach. No, ale jeszcze "tylko" elektryk i malowanie.

Co do listy - bardzo się cieszę, że jest, tylko niestety nie potrafię robić takich cudów jak Jalla. No i kto mi wstawi słodką animację, jak już sama urodzę? Tak czy inaczej postaram się stanąć na wysokości zadania!

Pozdrawiam Was wszystkie. Menada - dużo zdrówka dla szwagierki i miłego weekendu. Pa
Jalla
CYTAT(agaqool)
Co do listy - bardzo się cieszę, że jest, tylko niestety nie potrafię robić takich cudów jak Jalla. No i kto mi wstawi słodką animację, jak już sama urodzę?

PomogÄ™!
anulka-mamulka
hej laseczki icon_smile.gif)

Aga, nie martw siÄ™, zobaczysz za 3 tygodnie nie poznasz wlasnego domu icon_smile.gif

A do mnie przyjechali rodzice. jest OK, ale ile można w kołko jeść i wysłuchiwac, kto u nich tam w miasteczku umarł, a kto się wybudował icon_biggrin.gif i tak naprawdę to nie mam pomysłu co z nimi robić przez 3 dni jeszcze icon_confused.gif

Jakoś przeżyję.

Bartek, przychodź już na ten świat!!! icon_twisted.gif
Monika ww
[b]Anulka, jeżeli chodzi o AsiorekM to wiem, że była dłużej w szpitalu, bo Justynka miała żółtaczkę, ale mam nadzieję, że już opóściły szpital.
anulka-mamulka
Monia - dzięki za info icon_smile.gif

Asiorku: napisz choć parę słów, jak się miewasz ze swoją córunią....!!
menada
Dziewczyny co u Was ?? Jak siÄ™ czujecie ?

Ja byłam u moich rodziców, znów odpoczęłam, ale Honia ma kolki albo mleko jej nie odpowieda. Wracamy do Bebilonu Ar, a na zatwardzenie coś poradzimy.

Kupiłam nosidełko Chicco go plus (w prezenie dla Honi od prababci icon_lol.gif )- bardzo fajna sprawa, spaceruję sobie z małą, na razie po domu. Oczywiście najbardziej podoba jej sie pozycja siedziąca, bo leżeć to ona nie lubi, a jak już to na poduszce:
=%2F1%2F102401&grp=&sortuj=kod]https://www.baby.com.pl/szczegoly.php?aukcj...grp=&sortuj=kod

Pozdrawiam
anulka-mamulka
Menaduś, nosiedełko czadowe - ja mam niestety używane od znajomych, ale..." darowanemu koniowi nie patrzy się przeciez w zęby": wink.gif

Monia,
dzięki za nr tel - na pewno dam znać jak się coś już wykluje....a mam przeczucie, ze już naprawdę niedługo.....

Ale tu cisza ostatnio....Agacool, co tam u Ciebie? Jak się czujesz? Już po remoncie?


Ja coraz trudniej się poruszam, rzadko wychodzę, gdyż miewam wtedy dziwne skurcze, chyba już te przepowiadające, Braxtona-Hicksa... icon_confused.gif Ale jak już jestem na chodzie, rozglądam się powoli za jakimiś ozdobami swiątecznymi - wczoraj upatrzyłam w Carrefourze śliczny stroik do świeczki i kokarki do bombek icon_smile.gif Potem pewnie nie bedzie na to czasu....

Acha - i naszykowałam już sobie parę "starych" ciuszków i butów na "PO" icon_biggrin.gif Polecam jako znakomitą terapię na chandrę! wink.gif
agaq
Jestem, jestem, tyle, że nadal zakurzona icon_wink.gif
Kolejny etap remontu - elektrycy - właśnie się zakończył. Mieszkanie nadal wygląda koszmarnie. W przyszły weekend malowanie, może to mu pomoże.

Dziewczyny! Kilka dni temu opuścił mi się brzuch. Ratunku! Ja nie chcę jeszcze rodzić, jestem straaasznie niegotowa.
anulka-mamulka
CYTAT
Dziewczyny! Kilka dni temu opuścił mi się brzuch. Ratunku! Ja nie chcę jeszcze rodzić, jestem straaasznie niegotowa.


A ja dokładnie odwrotnie icon_confused.gif i jestem pewna , tfu tfu, że na zasadzie prawa Murphy`ego ja urodze po terminie a Ty przed icon_twisted.gif
agaq
Menada, jeśli dobrze sobie przypominam, kupowałaś przed swoim porodem jakieś majtki siatkowe na Rzeźniczej? Rozglądałam się dzisiaj za tym miejscem, ale nijak nie mogę go znaleźć. Proszę o instrukcje...

Anulka - masz już wyznaczony termin cesarki? Pytam z czystej ciekawości, bo najczęściej jest on na 2 tygodnie przed terminem, czyli chyba za kilka dni? A jesteś już pewna, że będziesz miała cc i z jakich powodów jeśli można spytać? Ja dzisiaj chciałam dostać się do okulisty, aby ocenił jak powinnam rodzić. Nie uwierzycie - najbliższy termin na 22.12, czyli 3 dni po terminie icon_biggrin.gif , udało mi się jednak wybłagać wcześniejszy.

Pozdrawiam
Agnieszka
anulka-mamulka
CYTAT
Anulka - masz już wyznaczony termin cesarki? Pytam z czystej ciekawości, bo najczęściej jest on na 2 tygodnie przed terminem, czyli chyba za kilka dni?


Hej Agacool icon_smile.gif Dzięki za smsa. O majtki siatkowe pytaj też w aptekach. ja swoej kupiłam bodajże w Askocie.....


Nie wiedziałam że termin cesarki wyznaczają znacznie wcześniej niż termin. To prawda? Skąd takie informacje? icon_eek.gif
Naturalnie baaaardzo by mnie to ucieszyło icon_wink.gif

Idziemy w czwartek na wizytę, wówczas wszystkiego się dowiem. Już nie mogę się wprost doczekać. A cc będę miała wykonywane, ponieważ Bartuś nie raczył obrócić się głowką w dół i ma położenie miednicowe icon_confused.gif No cóż, żcyie samo weryfikuje nasze plany i zamiary icon_wink.gif

Dobrej Nocy!!!!
menada
Aga, nie znam sklepu na Rzeźniczej, to chyba Monika o nim mówiła. Ja kupiłam swoje w sklepie medycznym w Jastrzębiu. Są w Askocie i na allegro - wystawiający ma pseudo Hindianka. Można odebrać osobiście na Zemskiej. Sklep medyczny jest w uliczce naprzecie ul. Gabrieli Zapolskiej, tj po drugiej stronie Piłsudzkiego i do końca, prawie na rogu tej ulicy i tej co dochodzi do pl. Kosciuszki.

Anulka, to fakt że planowane cesarki robi sie zazwyczaj w 38 tyg. ciąży, tak że pewnie lekarz jutro ustali termin./

Pozdrawiam
Monika ww
Ja majtki kupiłam w aptece, wychodzi najtaniej bo niecałe 8zł za 7szt., na allegro są droższe.

dzisiaj krótko bo cały czas mam masę pracy w domu, a efektów ciągle nie widać.

pozdrawiam, Monika
anulka-mamulka
dzięki Menada.

Trudno mi mimo wszystko uwierzyć, ze zatem już za tydzień będę trzymać swojego Synka na rękach.... icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

Napisz jak chowa się Honorcia........Dajecie sobie radę? jesteś sama czy ktoś Ci pomaga? Jak ze spaniem? Jak święta? wink.gif
menada
No tak Anulka, to juz tuż tuż icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Honia ma się dobrze, troszkę znów męczą ją kolki ale jakoś dajemy radę. Śpimy dobrze, bo mała po karmieniu ok 20 budzi się dopiero ok 3 lub 4, a potem ok 6-7 rano. A w dodatku po zjedzeniu butelki odkładam ją do łóżeczka i bez problemu zasypia, tak więc wszystko zajmuje mi ze 20 minut icon_lol.gif

Radzę sobie sama, ale dobrze mieć kogoś do pomocy na ok 2 lub 3 tygodnie po porodzie.
Teraz wystarczy mi niesamowita ilość wolnego czasu na rozrywki kiedy jesteśmy u mojej mamy icon_biggrin.gif

Święta zawsze dzieliliśmy. Zazwyczaj wigilia u Teściów, a potem jechaliśmy na kilka dni do moich rodziców. W tym roku zobaczymy, bo głupio wypadają święta w weekend icon_sad.gif

Za to na pewno Sylwestra spędzamy w Jastrzębiu. Robimy imprezę w lokalu dla krewnych i znajomych icon_lol.gif

Pozdrawiam
Jalla
Co tu tak cicho od kilku dni icon_question.gif Może to cisza przed burzą wink.gif
Ostatnio siÄ™ tu nie udzielam, ale was podczytujÄ™.
Mam nadzieję, że mężowie przeszkoleni i w razie pojawienia się na świecie waszych maluszków dadzą znać icon_exclaim.gif
anulka-mamulka
Hej Jalla icon_smile.gif)

Tak się składa, ze teraz bardziej udzielamy się na forum" ciąża i poród - grudzień 2004, gdyz całą pozostała reszta do porodu (sztuk 3 icon_smile.gif ma terminy na grudzień...... icon_confused.gif

Jak tam maluszek??

Pozdrawiam
Jalla
Kajtuś jest cudowny icon_exclaim.gif (chyba każda matka tak mówi o swoim dziecku wink.gif ) Dzisiaj byliśmy na zakupach i obdarzał uśmiechami obcych ludzi.
Jutro dla niego wielki dzień - chrzest. Przepędzamy diabełka icon_twisted.gif
anulka-mamulka
Ojej....no to rzeczywiście wielkie wydarzenie...choć osobiście nie sądze aby w takim słodkim, niewinnym stworzonku mógł drzemać jakikolwiek diabełek... wink.gif

Życzę zatem wielu pozytywnych wrażeń i jak najmniej pracy związanej z imprezą !!!
Asiorek
Dziękujemy wszystkim serdecznie za gratulacje!!!
Jesteście kochane dziewczyny!

Nie odzywałam się tak długo bo nasz pobyt w szpitalu niestety wydłużył się trochę. Justysia walczyła najpierw z żółtaczką a potem z bakteriami w moczu. Na szczęście jesteśmy już w domku i możemy się sobą wreszcie w spokoju nacieszyć!
Poród na Kamieńskiego wspominam dość dobrze, choć w wodzie nie udało nam się urodzić. Położnej nie mieliśmy opłaconej ale trafiła nam się super kobietka!

Pozdrawiamy wszystkie forumowe ciocie icon_smile.gif

anulka-mamulka


Asiorku kochany!!!

Ależ masz dorodną te córeczkę, jak malowana icon_lol.gif

GRATULACJE raz jeszcze - dla dumniej mamy i pewnie nie mniej dumnego Taty wink.gif

Ja mam stawić się na kamieńskiego na Izbie Przyjęć w środę o 7.00 rano, mam cięcie cesarskie. Tak więc przed południe, jak wszystko pójdzie dobrze - odpukać - będę miała Dzidzię na ręku. Tylko jak teraz normalnie przeżyć te 1,5 dnia?? icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

Åšciskam cieplutko, 3majcie kciuki!!
Monika ww
[b]Asiu, Justynka jest śliczna icon_exclaim.gif Dobrze, że już wszystko u Was ok i że jesteście wreszcie w domku.

pozdrawiam, Monika
Ania_Wroclaw
Anulko, jutro Twój Wielki Dzień icon_smile.gif
trzymamy z Grzesiem kciuki i czekamy na Was !!!


pozdrawiamy serdecznie
anulka-mamulka
dziękuję.....dam znać jak wrócę do domu icon_smile.gif)
agaq
Dziewczyny, pewnie już wiecie, ale napiszę dla porządku:

[size=18]Anulka-mamulka ma już swojego Bartusia icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif

Zainteresowanych szczegółami zapraszam na wątek Grudzień '04/Styczeń'05 na ciąży i porodzie.
Jalla
Dziewczyny!
Nasza anulka-mamulka z pewnością już tuli w ramionach swojego Bartusia! Ciekawe czy mąż da znać.
Jalla
No i miałam rację! Właśnie zajrzałam do grudniówek.

Anulko! GRATULACJE!!!
Jalla
Ania_Wroclaw
czesc Mamusie icon_smile.gif
coś ostatnio cicho na naszym wrocławskim wątku

co tam u Was?

ciekawa jestem jak nasza Anulka, mam nadzieje, ze jak wróci do domu to znajdzie chwilke zeby napisac jak sie miewają z Bartusiem icon_smile.gif


Menadko widzialam zdjecie Honoratki w stroju Mikołaja - CUDO !!!

pozdrawiamy
Monika ww
[b]Aniu, Anulka już w poniedziałek wyszła ze szpitala... na Ciąża i poród i w wątku grudzień 2004/ styczeń 2005 możesz zobaczyć zdjęcia Anulki i jej synka

pozdrawiam, Monika
Ania_Wroclaw
Monia - dzięki !!!

Anulko - Bartuś jest sliczy a Ty bardzo dzielna!!! mamnadzieje, że i na wrocławskim wątku napiszesz coś od czasu do czasu icon_smile.gif

pozdrawiamy
anulka-mamulka
Moja droga imienniczko: gdzie zmienia siÄ™ profil dzieciaczka??

Dzięki w ogóle za ciepłe słowa i życzenia!!!

na razie mam rodzinę, full znajomych którzy wpadają na wizyty i full pracyale pod koniec tygodnia będzie luźniej wtedy skrobnę więcej.

Ściskam wszystkie szczęśliwe mamusie.... icon_biggrin.gif
Jalla
Proponuje zmienić temat, bo już wszystkie mamusie rozdwojone icon_biggrin.gif
Ania_Wroclaw
Jalla- bardzo dobry pomysł icon_smile.gif
a przy okazji, wiecie gdzie sa jakies fajne wyprzedaze? ja jutro wybieram sie na bielany, moze cos fajnego uda mi sie kupic dla Grzesia - on tak szybko rośnie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.