To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ubranka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewa_zeler
Chciałabym się dowiedzieć , gdzie można tanio kupić ubranka dla niemowlęcia !!!
zeta
Jeżeli nie boisz się kupować za pośrednictwem internetu zajrzyj na stronę www.tomi.pl . Ja kupuję tam od prawie roku , tylko jestem w trochę lepszej sytuacji bo hurtownia ta mieści się w Warszawie i jeżdzę tam osobiście .
Polecam ci też stronę www.dres.pl . Można kupić dosyć tanio bluzeczki i dresiki . Ale to już dla trochę starszych maluchów od rozmiaru 74 .
Paprotka
Ja polecam też supermarket Auchan - są tam naprawdę ładne i niedrogie ubranka (to jedyny duży sklep, który ma ładne ciuszki dla dzieci). Np. 2 body - 14 zł. Bardzo wytrzymałe i wygodne, nie porozciągały się ohydnie. icon_biggrin.gif
Dorka
Jeśli chcesz spróbować przez internet to polecam stronę www.allegro.pl, zawsze możesz tam sprawdzić "wiarygodność" sprzedawcy w niezależnym rankingu tej strony
Dorka
kasia.sj
Mam nadzieję, że się nie wygłupie, ale ja i moje koleżanki sporo ubranek kupujemy w lumpeksach. Trzeba tylko dobrze szukać. Rzeczy są bardzo tanie i naprawdę niezłej jakości. Często trafiają się nowe z metkami. Jasne, że jest dużo szmat, ale ja traktuje te zakupy trochę jako sport.
No tak, nie kupowałam nigdy body, kaftaników czy ubranek pierwszego kontaktu, ale fantastyczne jeansy, bluzy, sweterki po 3 zł.
Do sklepu, w którym się zaopatruje rozpakowany towar dostarcza Auchan i ostatnio kupiłam nowiusieńką, zapakowaną w orginalny kartonik lalkę disneya za 8 zł (w sklepie 29 zł).

Nie chcę żeby to zabrzmiało głupio icon_rolleyes.gif , nie jestem zmuszona (jak narazie) do zakupów w tym sklepie, ale te ubranka są naprawdę super (ja i mój mąż też chodzimy w ciuchach kupowanych w lumpeksach). Dotyczy to również moich koleżanek, od których pożyczyłam mnóstwo ubranek. Rany ile "paniuś" tam chodzi.

Pozdrawiam Kasia
kasia.sj
Acha allegro polecam, kupuje tam ubranka, książki, bieliznę, kosmetyki wózki i zabawki. Na pewno na tym nie koniec. Chociaż ostatnio trafiłam na oszusta, naszczęście przeczytałam komentarze i udało mi się wywinąć mimo, że wygrałam licytację.
Kasia
Kasia Sz.
kasiu.sj, wcale się nie wygłupiasz. Moja mama w lumpeksach kupiła całą masę naprawdę dobrych , niedrogich, nie zniszczonych i co więcej bardzo ładnych ubranek dla mojej córki. Ale do takich zakupów trzeba mieć chyba smykałkę, bo ja nigdy w życiu nie znałazłam tam nic, z czego mogłabym być zadowolona.
Kurcze babki, jak Wy to robicie ?? icon_smile.gif
anonimowy
Ja też kupiłam mnóstwo super ubranek dla Kubusia w lumpeksie. icon_biggrin.gif
Np dzinsy ogrodniczki na podszewce bawełnianej na 2 zł, kurteczke na wiosnę za 4 złote( dla roczniaka) wink.gif
Udało mi sie kilkakrotnei trafić na rzeczy "firmowe" na które nigdy nie byłoby mnie stać- prawie nie używane. icon_mrgreen.gif
Oczywiście sa lumpeksy w których można spotkac jedynie szmaty, ale są i dobre.
Ponieważ sama szyję, więc i dla siebie wypatrzyłam fajne rzeczy- czasami wykorzystuję całość, czasami fragment, czasami nawet same guziki. icon_idea.gif
okko
No tak- nie wiem dlacego nie wpisało mnie jako mnie tylko jako gościa icon_eek.gif w poście powyżej- pewnie cos skopałam icon_twisted.gif - ale ponieważ sie tam nie podpisałam- niekulturalnie- to etraz sie do autorstwa przyznaję icon_biggrin.gif - a przy okazji sobie kolorki popróbuję icon_mrgreen.gif
lyszka
Hej!
Na edziecku dziewczyny pisały o stronie www.jakobi.prx.pl ;ubranka )przeważnie niemowlece) nie są za ładne, ale ich cena rekompensuje brak piękności.
Ja miałam ochotę na bluzeczki z krótkim rękawkiem (5-6zł) ale jakoś nie mogę się zebrać żeby zamówić icon_confused.gif . Dostarczają ubranka w ciągu 3 dni.
Agnieszka*
Widzę że prawie rok nikt tu nie zaglądał ale........ może ktos tubędzie jeszcze.
Poczytałam i stwierdziałm że piszecie o kupowaniu a ja chciałabym zapytać o konkretne ubranka.
Teraz zastanawiam się nad body dla niemowlaka........mam sprzeczne rady od koleżanek. Jedne chwalą inne przeciwnie, że trzeba bardzo dzieckiem "kręcić" aby takie body założyć.
Mam zakupione na 60cm bobaska ... ale jak było u was? Od jakiego wzrostu kupowałyscie body? Już na 54 czy dopiero np. 86??
Ewcia!
najwiekszy kłopot z zakladaniem przez głowke noworodkowi, gdzies ok. 3-4 mies to juz wszystko jedno
ale sa tez takie body zapinane z przodu na napy czy sznureczki
ratajaga
CYTAT(Paprotka)
Ja polecam też supermarket Auchan - są tam naprawdę ładne i niedrogie ubranka (to jedyny duży sklep, który ma ładne ciuszki dla dzieci). Np. 2 body - 14 zł. Bardzo wytrzymałe i wygodne, nie porozciągały się ohydnie. icon_biggrin.gif


Ja też dużo ciuszków mam z Auchan. Kupuję tam przede wszystkim body. Zresztą ze wszystkich ciuchów kupionych tam jestem zadowolona czego nie moge powiedzieć o innych sklepach czy firmach produkujących ciuszki dla dzieci.
Agnieszka*
Ewciu dzieki za informację ale tak jeszcze głupio może spytam... 3-4 miesiące to jaki to bedzie wzrost. Gdybym tak chciaa teraz pobawić sie w kupowanie ciuszkow to na jaki wzrost??
A te moje body co kupilam w Auchanie własnie to akurat fason nie taki... bo bez napow i nie wiazany i chyba nie bedziemy tego nosic icon_wink.gif
Ewcia!
wzrost - to zalezy od dziecka
moja najstarsza miala 49 cm przy urodzeniu, a najmlodsza 56
ale ta pierwsza podwoila wage po 2,5 mies
no i rozmiar rozmiarowi nierowny icon_wink.gif
noworodkowe 62 zawsze pasowaly, pamietaj o pieluszce zapelniajacej sie

mojee dzieci nie rosly tak bardzo "wzdluz", 68 wystarczalo do ok 5-6mies

poza tym , body przez glowke tez dla ludzi icon_wink.gif tylko troszke trudniejsze w obsludze
Agnieszka*niezalogowana
Ewciu dzieki, czyli 68-72 to ok pół roczku icon_smile.gif
Ewciu a ile masz dzieci ... jak duza ta wesola gromadka ??
Ewcia!
CYTAT(Agnieszka*niezalogowana)
Ewciu dzieki, czyli 68-72 to ok pół roczku icon_smile.gif
Ewciu a ile masz dzieci ... jak duza ta wesola gromadka ??


4 sztuki icon_wink.gif od 2 do 12lat
mamami
Agnieszka z tym zakładaniem body to po prostu musisz wyczaić jak już sie urodzi dzidzia, bo ja Michałowi zakładałam takie body przez głowę od samego początku i nie miałam z tym żadnego problemu. Teraz też kupuje body od rozmiaru 56 choć takich małych ciuszków to niewiele potrzeba bo starczają na krótko, możesz w ogóle czacząć kupować na 62.
tonia
Body to jeden z najlepszych wynalazków mody dziecięcej (drugi po pieluszkach jednorazowych). icon_biggrin.gif
Moje dziecko ma 4,5 miesiąca, od początku ubieram go w body, koszulki kupiłam na początek dwie i użyłam tylko raz.
Pierwsze body miałam rozpinane z przodu, bo bałam się, że jako nie wprawiona mama nie dam sobie rady z wkładanymi przez główkę. Następne były już wkładane przez główkę, trzeba tylko pamiętać kupując żeby miały duże rozcięcie na główkę. Body wkładane przez główkę ma jednak przewagę, szybciej ubierasz w nie dziecko i maluch mniej się niecierpliwi. wink.gif
Body ma tą zaletę, że łatwo przewijać dziecko, po zapięciu, założenie śpiochów nie sprawia już żadnych problemów, przy koszulkach - trzeba ciągle obciągać, prostować, a i tak jak bierzesz dziecko na ręce koszulka ściąga się, maluch ma gołe plecy i wszystko trzeba zaczynać od nowa.

Jeśli chodzi o rozmiary to moje dziecko używało tak:
1 miesiÄ…c- 56cm,
2 m-c - 62 cm,
3 m-c - 68 cm,
4 m-c -74 cm, teraz zwolnił i jeszcze ciągle używamy tego romiaru.
Oczywiście rozmiary dziecęce różnią się w zależności od producenta bywa, że 68 jest większe od 74 lub odwrotnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.