To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pytanko do dziewczyn po cesarce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ania R.
Dziewczyny,

a ile właściwie powinno trwać krwawienie po cesarce? Po u mnie minął już trzeci tydzień, a od mniej więcej dwóch mam krwawienia jak w ostatnich dniach okresu i nic nie wygląda na to, żeby miały się szybko skończyć. Słyszałam, że po cesarce krwawienia są krótsze i nie wiem, czy już zawracać głowę lekarzowi, czy to jeszcze norma. Martwię się tym bardziej, że w trakcie porodu straciłam sporo krwi i mam okropną anemię (tzn. mam nadzieję, że już nie taką okropną, bo łykam żelazo dwa razy dziennie).

Jak to było (jest) u Was?
Agusiao
Aniu nie pamiętam dokłądnie ile to krwawienie trwało, ale z tego co kojarzę to chyba tak mniej więcej po ok3 -3,5 tyg minęlo. Pod koniec 3 - ego tyg. to było juz tylko małe plamienie.
kasiarybka
Oj Ania, u mnie krwawienie trwało około 5 tyg !!
Może nie krwawienie, a plamienie raczej...ale dopiero po 6 tyg. połogu wszystko wróciło do normy.
Ania R.
Dzięki śliczne,

martwiłam się, że coś jest nie tak, ale jak widzę tak długie krwawienie to norma. W takim razie dam od siebie odpocząć mojemu doktorkowi icon_wink.gif
efka
U mnie trochę ponad 6 tygodni. Chyba więc rekord.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.