To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole na godzin kilka- Warszawa, błagam o info!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
BÅ‚agam o informacje! icon_exclaim.gif
Zaczęłam pracować- niby tylko 3 dni w tygodniu, ale jest problem, bo niania w czw. i pt OK- cały dzien poswieca Michasi, ale w pon. ma rano
zajęcia i u nas (Jelonki) moze być dopiero ok. 12.00- 13.00. A ja do pracy
muszę wychodzić po 8.10 najpóźniej.
Nie mam jej komu już 'podrzucać' (pare razy był brat, teraz mąż miał urlop), nie chcę też co tydzień robic akcji z nowym
miejscem.
Michasia ma prawie 2,5 roku, ejst bardzo kontaktowa, bawi się z dziecmi z dziką radością, normalnie juz mówi, można sie z nią dogadać. Pomyslalam, ze moze znajdę gdzies przedszkole, gdzei od tej 8.30 do 12.00 -13.00 ją przyjmą, gdzei spedzi fajnie czas, a potem
odbierze jÄ… niania.
PracujÄ™ w samym Centrum, wiec ew. oprocz Jelonek, moglyby byc jeszcze te okolice..
Problem mam taki ejszcze, ze ejszcze uzywamy pieluch, choc coraz lepiej nam idzie z 'siedesiem'... No i cena...nie zarabiam duzo, placę niani, tu ejszcze koszt tych paru godzin.. w jednym prywatnym przedszkolu pani powiedziala, ze'to nei am znaczenia, ze dziecko na 2 dni czy jeden czy caly tydzien'- i tak mialam tam placic 800;, bo ona 'zapala światło, płaci czynsz' 23.gif
ProszÄ™, jesli cos kojarzycie, dajcie znac, bo cala w stresie jestem:(
Cleo
Dorcia25
Cleo wydaje mi sie ze w kazdym przedszkolu jest cos takiego ze dziecko moze byc tylko do poludnia i wtedy nie placi sie stalej oplaty miesiecznej czyli w W-wie 82,40 . Ewentualnym problemem moga byc pieluchy . Po prostu popytaj sie po przedszkolach o takich mozliwosciach badz podzwon do nich jesli nie masz czasu odwiedzac ich osobiscie . Mam nadzieje ze uda Ci sie cos znalezc .
ulcik
Cleo .. moja kuzynka gdzieś oddaje dziecko do prywatnego małego przedszkolka na Tamce bodajże .. popytać ??

ulcik
Cleo
Dorcia -ja juz latem obdzwonilam czesc przedszkoli, ale ceny mnie powaliły..icon_sad.gif
Ulcik- spytaj, jak mozesz, ale jak mowisz, ze Tamka, to mi sie kojarzy wlasnie to, gdzie pani o 'swietle i gazie' mi mowila ,a takze powiedziala:'pani skrzywdzi swoje dziecko, nie psoylajac go codziennie do przedszkola' icon_eek.gif
cleo
ulcik
wiesz co ja wiem tyle że mało dzieci .. mieści się to w kamienicy na parterze i że mojej kuzynki dziecię (półtoraroczne obecnie ) jest przeszczęśliwe z chodzenia tam icon_smile.gif

namiary podam ci jak tylko jÄ… dorwÄ™

Ulcik
Cleo
Ulcik, dzieki olbrzymie! jak sie dowiesz, to daj znac jak najszybciej- z tym pon. najblizszym nie wiem co bedzie, ale juz nastepne tygodnie muszÄ… byc jakies normalne....
a jesli ktoras z Was wie cos jeszcze, proszÄ™ bardzo bardzo o dalsze informacje:)
cleo
ulcik
Niepubliczne Przedszkole, Jarosińska Bogumiła, 00-401 W-wa, al. 3 maja 7 m 2

ulcik
Cleo
Ulcik, jak al.3 maja to wlasnie tam mialam te przedzwina rozmowÄ™ o czynszu oraz o unieszczesliwianiu dziecka... icon_cry.gif chyba ze na tej ulicy sÄ… 2 przedszkola... sprawdzÄ™!
cleo
siłaczka
Cleo, a przedszkole publiczne? Może w którymś znajdzie się teraz miejsce? I wtedy na 5 godz. dziennie, bez leżakowania jest bezpłatne, dochodzą tylko opłaty za wyżywienie i wszelkie komitety.
Cleo
publcizne tez (chyba ) mzoe byc...pytam o wszystkie:)
tylko w publiczncyh czesto nie ma grup dla dwulatkow z pieluchÄ… icon_confused.gif
cleo
KM
Cleo, słyszałam pozytywne opinie o Jelonku. Nie mam dokładnego adresu (gdzieś koło hali Wola). Nie wiem też czy przyjmują tam na godziny. Pielucha na pewno nie jest w Jelonku problemem.
Cleo
hej, dzieki za rady wszelakie...!
na razie w ten pon. najblizszy zaczynamy próbę z nianią coreczki mojej przyjaciolki. Coreczka jest dokladnie o rok mlodsza od Michasi i obie strasznie sie lubią:) W sumie będą tak ze 3, 5 godz., bo tamta niania przychodzi na 9.00. Co oznacza, że ja w pon. będę godzinę później w pracy...
zobaczymy jak to wypali...
cleo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.