To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Srodek na opoznienie miesiaczki jest taki??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

becia
Czy istnieje jakis srodek na opoznienie miesiaczki? potrzebuje go na juz bo za 2 tygodnie przyjezdza moj maz po 2 miesiacach nieobecnosci i bedzie tylko tydzien i w tym czasie mam dostac okres.Prosze o rade co mozna zrobic dzieki pozdrawiam becia
Pysio
Jeżeli bierzesz tabletki antykoncepcyjne to możesz opóźnić miesiączkę nie robiąc przerwy pomiędzy opakowaniami, tzn. bierzesz pierwszą z nowego zaraz po ostatniej z poprzedniego opakowania. Jest to jedyny znany mi sposób przesunięcia okresu.

pozdrawiam i życzę gorących chwil ze ślubnym icon_biggrin.gif
marghe.
..ale nie zawsze skuteczny.
Przynajmniej w moim przypadku.
m.
kasiask
Nic już pewnie nie zrobisz. Zostaje Wam "na Indiańca" icon_sad.gif(((

Przynajmniej tyle, że w ciąże raczej nie zajdziesz icon_smile.gif))

Ale idź Becia do ginekologa. Są hormonalne tabletki, które stosują kobiety - sportowcy. Ale są na recepte. Musisz to z lekarzem skonsultować.
A poza tym, to może się spóźni, albo dostaniesz wcześniej???

Powodzenia!!!!
ulla
Hmm...jeżeli nic nie zażywasz, to niemal na pewno można hormonalnie przyspieszyć miesiączkę....pewna nie jestem, bo jakos nigdy mnie to nie interesowało, nie wiem też czy warto, bo kazda taka ingerencja w naturę nie jest zdrowa.
Pysio
CYTAT(marghe.)
..ale nie zawsze skuteczny.
Przynajmniej w moim przypadku.
m.


no co Ty Marghe icon_eek.gif , a ja myślałam, że to 100% gwarancji...

Ja korzystałam chyba ze dwa razy, przesuwałam o 1-2 dni, tak aby nie mieć okresu w trakcie podrózy, i udało się. Szczerze jestem zdziwiona, bo myślałam, że jak się bierze tabletki to z automatu okres jest 3 dni po ostatniej zażytej tabletce. Więc jeśli bierzesz opakowanie po opakowaniu to okres nie powinnien wystąpić.

W takim razie nie będę już tak pewnie podchodziła do tego sposobu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.