To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Neurolog - Warszawa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marghe.
Szukam dobrego neurologa.
Panstwowo lub prywatnie. W szpitalu lub klinice. Wszystko jedno, byle szybko
będe wdzieczna za pomoc
Anuk
Marghe- prof. Podgórski w LUXMED na Racławickiej - wejdź na ich stronkę internetową - tam są godziny i dni przyjęć.
katkasia
Również polecam prof. Podgórskiego (dziękuję Anuk!).
Poza Lux Medem profesor przyjmuje także w przychodni na Pradze (tu wizyta jest tańsza o 50 zł) ale tu są chyba dłuższe terminy.
Jeśli jesteś zainteresowana daj znać, odszukam numer telefonu.
Anuk
Katkasia,
napisz mi na priva co z toba, bylas u Prof. jak mniemam icon_biggrin.gif
marghe.
DziekujÄ™.
Kat, jesli mozesz to poszukaj numeru.
m.
katkasia
ufff znalazłam...
Przychodnia "Vita" ul. Garwolińska 16
tel. 610 75 35 (wtorki i czwartki)
Profesor jest świetnym specjalistą neurochirurgiem, ale bardzo małomównym. Trzeba od niego "wyciągać" informację.

Anuk, odezwÄ™ siÄ™.
Edyta55
Szukałam ostatnio dobrego neurologa w Warszawie i przejrzałam setki forów i opinii, więc wiem jak bardzo może przydać się każda informacja na ten temat. Ja zdecydowałam się na wizytę u neurologa w klinice Psychomedic.pl i z całego serca mogę polecić tą klinikę! Lekarze z prawdziwego powołania, wizyta szybko umówiona. Najważniejsze też, że lekarz szybko zdiagnozował przyczynę i zaporoponował leczenie, to chyba najważniejsze przy wyborze dobrych specjalistów!
Emisia
Potrzeby mi kontakt do doktor Iwony Terczyńskiej gdzie przyjmuje prywatnie.Podobno przebywa na urlopie naukowym ale moze gdzieś przyjmuje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.