To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Laryngolog - Gliwice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Bułeczka
Poszukuje dobrego laryngologa z Gliwic. Polecicie kogos ?
Esther@
Bułeczko, a o kogo chodzi? Dorosły, dziecko?
Sławą dobrą się cieszy dr Luchowska (ul. Długosza), ale nie byłam nie wiem, a poza tym to ona chyba wiekowa jest. Ja byłam kilka razy u dr Tureckiej i byłam bardzo zadowolona. Dociekliwa, cierpliwa, wszystko sprawdzi. Przyjmuje na os.Waryńskiego. Jak chcesz to znajdę numer, bo mam na pewno.
Pozdrowienia icon_smile.gif
Tuni
Do Luchowskiej sama chodziłam jako dziecko (znaczy z Rodzicami icon_wink.gif ), bo wiecznie miałam problemy z uszami i jak do tej pory wszystko ok. Musiała mieć dobre podejście do dzieci, bo nie mam żadnych złych wspomnień z nią związanych, a i na fachowość nie mogę powiedzieć złego słowa.
Jaka jest w tej chwili nie wiem, ale z własnym dzieckiem raczej do niej bym poszła (w dzieciństwie byłam u niej tak częstym pacjentem, że to juz niemal mój lekarz rodzinny icon_lol.gif ).
Agusek
CYTAT(Esther@)
Bułeczko, a o kogo chodzi? Dorosły, dziecko?
Sławą dobrą się cieszy dr Luchowska (ul. Długosza),  


Najlepsza jest i tyle. I można do niej o każdej porze dnia i nocy iść.
I się uśmiechnie i pomoże.
I wiekowa jest i dlatego antybiotykow nie daje na "pałę".
Bułeczka
Dziekuje za odpowiedzi, do Luchowskiej chodzimy, ale chcialam jeszcze z kims sie skonsultowac. Do dr Tureckiej namiary juz mam, ale ona raczej w nocy i o polnocy nie przyjmuje? Wtedy zazwyczaj moja mala ucho zaczyna bolec icon_sad.gif
anonimowy
Zamarłam czytając te posty ... ja dzięki tej pani mam tak straszne blizny na błonach bębenkowych (po ciągłym nieuzasadnionym przekłuwaniu ), że naprawdę nie wiem, jak można było tak komuś zniszczyć zdrowie. Słyszę słabo i fatalnie wspominam te wizyty. Jeśli chodzi o doskonałego lekarza, to dr Łodej (daszyńskiego w Gliwicach). To jest specjalistka wysokiej klasy - ratuje moje uszy po przeżyciach z dziecinstwa i chodzą do niej znajomi z maluchami. Jeśli macie możliwość , sprawdzcie sobie .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.