To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Grudniowe spotkanie z dziećmi na placu zabaw!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
Co o tym myślicie???

Rok temu takie było...
Doruśka
ja sie zgadzam.
dumiczowa
ja też bardzo chetnie
pozdr.
Mama Mojzesza
i ja icon_biggrin.gif !
kachaaa
KJEJOFNJCZKA TEŻ WYRAŻA ZGODE wink.gif
Patison
ja tez ja tez ja tez icon_smile.gif
mogi? mogi? icon_biggrin.gif
Potwora
WSZYSCY MOGI!!!

Dzieci duże i małe, mamy i tatusiowie icon_wink.gif

Dodałam ankietę, spróbujmy wybrać termin - myślicie, że znowu Hop Bęc? ( trzeba by wcześniej zarezewować salę coby na jakieś urodziny się nie natknąć ) a może gdzie indziej?
Doruśka
Ja proponuje w Renomie.są tam nowe zabawki podobno.rezerwować trzeba oczywiście:)
Potwora
Ja byłam w Renomie i podobało mi się ( Mkasiowemu jeszcze bardziej icon_wink.gif )- jest tam gąszcz plastikowych tuneli i zjeżdzalni, plastikowe domki, basen kulkowy, przeróżne jeździdełka. Ważna jest też cena - 5 zł w tygodniu i 6 zł w weekend za godzinę.
Doruśka
a jak sie kupi 2h to mozna siedzieć ile sie chce.Tak mi powiedziała koleżanka,która tam była.
Potwora
IdÄ™ dzisiaj z Maksiem na plac zabaw w Renomie - wybadam sprawÄ™ i zameldujÄ™ icon_wink.gif
Potwora
Na plac w renomie nie dotarliśmy albowiem za szybą naszym oczom ukazał się widok biegających i krzyczących dzieci w wieku szkolnym! icon_eek.gif wiec wejście tam groziło stratowaniem naszych dwulatków icon_wink.gif Wrzask był okropny, pani zajęta, nie udało mi się zapytać o ceny przy rezerwacji sali dla grupy icon_rolleyes.gif

Poszliśmy do Hop Bęc - tam godzina weekendowa ( bo o łykendzie mówimy, prawda?) kosztuje 10 zł, za 3 godz zapłacimy 18 zł - dla grup cena do negocjacji wink.gif więc negocjatorki - do dzieła icon_wink.gif

muzimy wybrać któryś z tych placów zabaw oraz termin. Zanim będziemy rezerwować salę trzeba znać przybliżoną liczbę uczestników więc przemyślcie dobrze Wasze grudniowe plany i zgłaszajcie się!!!
Ewcia!
My generalnie tez chętne(i), liczba dzieci do negocjacji icon_wink.gif
sala prawie obojętna, w renomie dawno nie byłam, w dawnej jej wersji wolałabym H-B.
Sobota?
Ptysiak
o icon_smile.gif ja tez chce
Doruśka
Jeli to nie bedzie 11-12 grudnia to ja również.icon_smile.gif
Dorka
[quote="Ewcia"]My generalnie tez chętne(i), liczba dzieci do negocjacji icon_wink.gif
quote] My podobnie, też wolimy Hop-Bęca, bo więcej miejsca dla maluchów i jakoś tak przestronniej icon_rolleyes.gif .
Raczej wolimy 11-12. 12, bo w sobotę 4.12 idziemy na mikołajki "politechniczne"
Patison
CYTAT(Dorusia)
Jeli to nie bedzie 11-12 grudnia to ja również.icon_smile.gif


to samo u mnie
Ptysiak
a mi pasuje wlasnie 11-12 bo 5 sa mikolajki w pracy u mojej mamy
Anita.W
Ja tez jestem chetna. Mi nie pasuje 11 ale 12 moze byc icon_smile.gif. Sala obojetna, w Renomie z Kuba nie bylam.
Tobatka
Chętnie przyjadę, jeśli spotkacie się 4-5... icon_wink.gif 12 moja mama ma imieniny i robi imprezkę...

A 4ego ide do pracy, ale od 8-10, więc jesli spotykać się będziecie wczesnym popołudniem, to dotrę icon_wink.gif
aga_mama
my też, my też chcemy.. możemy dołączyć? Data obojętna icon_smile.gif
Ila
Nam, niestety 11-12 tez nie pasuje, bedziemy w Poznaniu.
Lepiej 4-5, a jeszcze lepiej 5 icon_wink.gif

Aga, oczywiscie, ze mozna icon_biggrin.gif Zapraszamy icon_biggrin.gif
Tobatka
Ila - w Poznaniu, powiadasz? icon_wink.gif To co? Małe szybkie spotkanko z Poznaniankami? icon_wink.gif
(do siebie, niestety tym razem nie zaproszę, bo jak pisałam w sobotę będzie w domu imprezka imieninowa mojej mamy, a w niedzielę sprzątanko i odpoczywanko... Ale następnym jak najbarziej zapraszam!)
Ila
Tobi, nocowac bedziemy u mojej kuzynki icon_biggrin.gif
Jedziemy na impreze swiateczna, o ktorej jeszcze napiszemy na wielkopolskim https://www.maluchy.pl/akcje_i_inicjatywy/rossman/ .
Maluchy patronuja akcji icon_wink.gif

A spotkanko bardzo chetnie icon_wink.gif , myslelismy, ze moze wlasnie na tej imprezie mikolajkowej sie skrzykniemy.
Patison
CYTAT(Ila)
Lepiej 4-5, a jeszcze lepiej 5 wink.gif  

Aga, oczywiscie, ze mozna icon_biggrin.gif  Zapraszamy icon_biggrin.gif


popieram icon_smile.gif

My 10-12 wyjezdzamy w gorki swietowac urodziny meza na stoku (bez dziecka icon_smile.gif )
Potwora
To co z tym terminem????

Mi pasuje 5, w niedzielę bo 4 idziemy na zabawę mikołajkową z Maksiem, tylko, że 5 może być kłopot z salą, trzebaby już to załatwiać. Możemy także w weekend 11-12, ewentualnie w sobotę 18 grudnia oraz w środku każdego tygodnia. DOstosujemy się do większości.
Tobatka
Ila - no baaaa... My już (znaczy wielkopolanki) stęsknione za kolejnym spotkaniem, więc myślę, że znalazłoby sie więcej chętnych (bo my zawsze chętne na sabat i ploty) icon_wink.gif

W środku tygodnia tez przyjadę! A co! Tylko z wyjątkiem środy, bo w środy dla odmiany pracuję icon_wink.gif A z dat weekendowych chyba jednak wolę 5, niż 4... I nie za późno, cobym do domu w miarę przyzwoicie wróciła (i nie o mnie mi chodzi, a o małego icon_wink.gif )
użytkownik usunięty
Ja tym razem podziękuję za spotkanie, bo Hania za mała, a nie miałabym jej z kim zostawić.
Patison
CYTAT(Paka)
Ja tym razem podziękuję za spotkanie, bo Hania za mała, a nie miałabym jej z kim zostawić.


Pakus, no co Ty!!!! Wiktor nie wiele starszy a sie wybieram ( o ile termin podpasuje)
Potwora
Widzę, że większości odpowiada 5 grudnia.
Trzebaby zorientować się jak wyglądają rezerwacje sali w Hop Bęc i Renomie - czy są i czy ewentualnie dałoby się nas wcisnąć. I cenę oczywiście wynegocjować. icon_wink.gif
Mogę zająć się tym w środę ale wcześniej muszę znać liczbę dzieci.
Potwora
CYTAT(Paka)
Ja tym razem podziękuję za spotkanie, bo Hania za mała, a nie miałabym jej z kim zostawić.


Paka - rok temu była Aleks z miesięcznym Aleksem icon_exclaim.gif
Monika ww
[b]Ja chętnie się wybiorę z dziećmi, ale nie mogę powiedzieć na 100%, bo to będzie zależało od mojego samopoczucia... to będzie już 38. tydzień ciąży icon_biggrin.gif

Bardziej odpowiada mi 5. grudnia, im szybciej tym lepiej icon_biggrin.gif
Tobatka
CYTAT(Paka)
Ja tym razem podziękuję za spotkanie, bo Hania za mała, a nie miałabym jej z kim zostawić.


Paka - jaj sobie nie rób icon_wink.gif Ja pierwszy raz na spotkanie w takim placu zabaw pod dachem szlam, jak Piotrek miał 3 miesiące. A potem jak mial więcej to też chodziłam. Nawet jak raczkował. Wytargałam mu jedną zabawkę w kąt, z dala od innych dzieci i już. A plusem było to, że nie płaciłam za niego icon_wink.gif

Monikaww - ja szłam też jakoś w 38 tygodniu na jedno z takich spotkań. Ale ja do końca właściwie czułam się wyjątkowo dobrze, tyle tylko, że byłam oooogroooomna icon_wink.gif No i byłam sama, więc nie musiałam pilnować/biegać za dziećmi...
Ptysiak
sluchajcie a na ktora byloby to spotkanie

bo 5 grudzien srednio mi pasuje
dumiczowa
CYTAT(olaart)
CYTAT(Paka)
Ja tym razem podziękuję za spotkanie, bo Hania za mała, a nie miałabym jej z kim zostawić.


Paka - rok temu była Aleks z miesięcznym Aleksem icon_exclaim.gif

trzymiesiecznym icon_smile.gif icon_razz.gif
pozdr.


Paka przyjdź! scen nie rób! ja tez będę z dwoma tobołkami icon_smile.gif Chyba ze śnieg zawali drogi to odpuszczę ..
pozdr.
Potwora
CYTAT(dumiczowa)
CYTAT(olaart)
CYTAT(Paka)
Ja tym razem podziękuję za spotkanie, bo Hania za mała, a nie miałabym jej z kim zostawić.


Paka - rok temu była Aleks z miesięcznym Aleksem icon_exclaim.gif

trzymiesiecznym icon_smile.gif icon_razz.gif
pozdr.


Paka przyjdź! scen nie rób! ja tez będę z dwoma tobołkami icon_smile.gif Chyba ze śnieg zawali drogi to odpuszczę ..
pozdr.


nie zawali

howgh icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Tobatka
Ila - tego 12-tego wybieram sie do Areny na godzinkę-dwie chociaż icon_wink.gif Więc mam nadzieję, że uda nam się spotkać. Napisałam też u nas, na wlkp i linka wkleiłam icon_wink.gif
Ewcia!
Ja w ankiecie wpisałam sie na 11-12, ale moge przyjsc tez 5, raczej "przed południem" . Ja plus 2 dzieci. 4 - raczej nie, bo po południu impreza u kolezanki, więc wystarczy rozrywki na ten dzień icon_wink.gif .
do zobaczenia
Anita.W
To kiedy to spotkanie bedzie i o ktorej? Mi to zupelnie obojetne aby tylko nie 11.12 popoludniu bo nie moge
Anita
Potwora
Kobiety! Maksior mój chory i raczej się nie zjawimy.... icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Anita.W
Kuba tez chory ale mam nadzieje ze do 4 to bedzie juz ok.
Anita
Tobatka
Ojej.... Piotrek na razie (odpukać) zdrowy...

Ale w piątek wraca mój mąż z wygnania icon_wink.gif (ponad miesiąc go nie widziałam, bo siedział w Mediolanie), więc bardzo poważnie się zastanawiam nad wyjazdem... Niby idzie do szkoły w weekend, ale nie spędzi tam całej soboty i zdecydowanie niecałe pół niedzieli...
Jeszcze nie wiem, mam teraz dylemat moralny... Myśle intensywnie.... ;(
Ila
My chyba odpadniemy icon_cry.gif Kamyk chory... Tomek chory...
Szpital w domu icon_rolleyes.gif
Zobaczymy jak to w niedziele bedzie wygladac.
Tobatka
Słuchajcie, koietki - spotkanie ma być rzekomo jutro...

A tu taka cisza icon_rolleyes.gif

Będzie - nie będzie?? Gdzie?? O ktorej??

Ja wciąż nie wiem, czy dotrę - zależy, o której zapragniecie się spotkać... Czekam, czekam na info icon_wink.gif
Potwora
Chyba nic z tego nie będzie - nie miałam ani czasu ani głowy do załatwiania sali - Maksio chory, ja chora, połowa rodziny chora...
Tobatka
Szkoda ;(

Wygląda na to, że w tym roku juz się do Was nie wybiorę, bo nie dam rady nijak przed świętami ;( (chyba, że spotkacie się w tygodniu jakoś)

I znowu Was nie zobaczÄ™ ;(
gosia.mama.wojtusia
już po spotkanku?szkoda,ale na nastepne chetnie się wybiorę:)
Potwora
Oczywiście spotkanie się nie odbyło.
Ja już nic nie organizuję bo potem zwykle okazuje się, że właśnie ja nie moge przyjść hihi.

Może styczniowe spotkanie na placu zabaw? icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.