To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

cymrowemu Buśkowi:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milly
Rośnij duży, całuj mamusię ile wlezie - niech się cieszy póki może, bądź szczęśliwy, zadowolony i zdrów icon_biggrin.gif
cymru
Dzieki wielkie Milly w imieniu mojego malucha (przenosil sie bedzie do starszej grupy ha)

Cym

Ps. On Busiek (od Kubusiek) ale Bastek tez ladne icon_biggrin.gif
marghe.
Buśkowi, co by rósł zdrowo i szczęsliwie no i zeby odziedziczył po mamie poczucie humoru.
Sto lat!!!!! dla Buśka od ciotki m.
yoko
To i my sie dołączamy do życzeń, żeby wszystko zawsze szło mu pomyślnie a jego marzenia zawsze się spełniały, zdrówka mu nie brakowało a uśmiech niech mu z buziaka nie spływa.

Yoko z chłopakami
Edi Zet :)
Radości, miłości, niespodzianek, sielskiego, anielskiego życia!!!!! icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Edi z Bandziorami
agabr
Cymru duzo szczescia dla KUBY, choc w sumie to juz ma caly ogrom szczescia icon_smile.gifB
moko.
Szęścia, radości, zdrowia i spełnienia marzeń icon_smile.gif
milly
Czemu mi w głowie siedział cały czas Bastek - pojęcia nie mam. Na bank przez Ciebie, bo namotałaś z tymi Lliiajsdjkfjasd;jfa;skdf asd coś tam coś tam icon_mrgreen.gif
addera
Mały - Wielki człowieku, Jakubie Józefie icon_wink.gif wszystkiego co najlepsze dl Ciebie. Szczęśliwego dzieciństwa i sukcesów w nauce poplątanego języka icon_lol.gif

grzałka
My też się dołączamy do życzeń - STO LAT icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
anonimowy
Dziekujemy bardzo - cieplej nam sie w tej plusze zrobilo

Busiek i Cymru
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.