To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Psycholog w Gliwicach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

geli
Szukam psychologa zajmujacego sie zaburzeniami nerwicowymi (sprawdzonego:).Może być w Gliwicach lub Zabrzu (ew. prywatnie).
Jo@sia
Na Wieczorka jest Poradnia psychologiczno - Pedagogiczna są tak dobre terapeutki. Możesz poprosić że chcesz do Agnieszki WIlczyńskiej to jest szefowa bardzo miłą i sympatyczna osoba a do tego doskonały psycholog.
Ta Poradnia nazywa siÄ™ Partner i jest na Wieczorka 22
to ich strona https://www.partner.gliwice.pl/
Sprawdzeni icon_smile.gif

Pozdrawiam cieplutko
Jo@ska
anonimowy
Dzięki za odpowiedź:).Już myślałam że nikt nie korzystał z pomocy gliwickich psychologów...icon_smile.gif.Niemniej gdyby to nie była tajemnica chciałabym z Tobą pogadać skąd znasz tą Panią i w jakich okolicznościach miałaś przyjemność Ją poznać.Interesują mnie też ceny, gdyż nawet jeżeli poradnie maja podpisane umowy z NFZ-ozem to niekiedy porady indywidualne są płatne.
Jeżeli masz ochotę mój nr GG 3600620.
Pozdrawiam cieplutko.
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź:).
Jo@sia
Przepraszam, że dopiero teraz, ale jakoś nie mogłam znaleźć czasu na zaglądanie na forum. Jeżeli twoje pytania są nadal aktualne to odezwij się. Napisałam do ciebie na gg albo napisz na maila joasiaz@poczta.fm

Jeszcze raz przepraszam że dopiero teraz icon_sad.gif
Pozdrawiam cieplutko i Noworocznie

Joaśka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.