To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

okropny ból gardła - help!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

clio
Dziewczyny
od wczoraj strasznie boli mnie gardło. Nie mogę nic jeść, z wielkim bólem przełykam ślinę icon_sad.gif
Mój Oskar ma anginę, więc pewnie złapałam od niego
Błagam, znacie jakieś sposoby aby zmniejszyć ten ból?
Żadne tabletki od bólu gardła mi nie pomagają icon_cry.gif

_____________________________
clio mama Oskarka przedszkolaka
i.
Jeśli to angina to pewnie lekarz Cię nie ominie.
Znieczulająco dobrze działa Tantum Verde w spray'u.
A gardło zwykle leczę Bioparoxem - (antybiotyk).
reszka
No i na pewno mozesz wziąć cos ogólnie przeciwbólowego - od paracetamolu po pyralginę.
clio
dziękuje Ilka
wiem, wiem lekarz mnie nie ominie
Ale ten ból jest potworny, jeszcze nigdy takiego nie miałam icon_sad.gif
Głupia jestem bo kolega mówił mi dzisiaj o tym tantum verde i a ja nie poszłam do apteki

Rzeszka Tobie też dziękuje zaraz coś wezmę bo juz nie wyrabiam

A może być czymś płukać to gardło?
_____________________________
clio mama Oskarka przedszkolaka
reszka
Mozesz popłukać szałwia, jesli szczęśliwym trafem posiadasz to paskudztwo w apteczce. Albo roztworem soli - pół łyzeczki na szklanę, brr, od pisania mam odruch wymiotny...
clio
mam!
zaraz wypróbuję
dzięki jeszcze raz


_____________________________
clio mama Oskarka przedszkolaka
EwaSerdeczna
Mozna płukać polopiryną S tzn,,pół szklanki letniej przegotowanej wody i do tego polopirynę s - nam pomaga.

serdecznie pozdrawiam ewa
ulcik
tak polopiryna wskazana icon_smile.gif ja jeszcze płuczę jodyną ( 10 kropli ) + łyżka wody utlenionej + 3/4 szklanki letniej wody .. i też skutkuje icon_smile.gif

ulcik
mama_johna
KOCHANA!!!
Wystarczy ugotować dwa ziemniaki, nawe nie obierając, następnie polożyć je na jakiejś ściereczce, może być kuchenna, pognieść widelcem, rozlożyć równomiernie, zawinąć wokól szyji. Uważajcie, żeby się nie poparzyć! Sprawdzony sposób, naprawdę dobry! Zawsze przestaje boleć! Polecam "gorąco"!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.