To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Uczulenie-na co???????/

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marcena
Mam problem wrrrrrrrrr
JA i moja Ola mamy uczulenie i nie wiem na co icon_confused.gif To znaczy byłam u dermatologa i dr powiedział mi że np na mydło itp, ponieważ mam krostki na dłoni i zamiast schodzi to przybywaja nowe icon_evil.gif icon_evil.gif
Wyelimninowałam już Palmolive fioletowe, Bobini truskawkowe bo tym sie myłyśmy i dalej nie wiem co nas uczula.
Dziewczyny podpowiedzcie mi. Pleasssssssssssssse To strasznie swędzi i jak widze jak Olcia sie drapie to mnie ściska
icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
A.L.
A Olcia tez ma te krostki tylko na dloni?
Czy na calym ciele?
Ja mysle ,ze to wcale nie musi byc mydlo.Cholernie duzo rzeczy moze uczulac icon_sad.gif Trudno mi powiedziec ,co to moze byc w waszym przypadku ,czy ostatnio zmienialas jakies kosmetyki?
A na swedzenie pomoga jakies dorazne srodki ,no nie wiem ,moze fenistil?

Buzka dla was .WY PRYSZCZATKI wink.gif


a.
i.
Spróbujcie jakieś bewzzapachowe mydło
marcena
CYTAT(Asia Loewel)
A Olcia tez ma te krostki tylko na dloni?  
Czy na calym ciele?
Ja mysle ,ze to wcale nie musi byc mydlo.Cholernie duzo rzeczy moze uczulac icon_sad.gif Trudno mi powiedziec ,co to moze byc w waszym przypadku ,czy ostatnio zmienialas jakies kosmetyki?
A na swedzenie pomoga jakies dorazne srodki ,no nie wiem ,moze fenistil?

Buzka dla was .WY  PRYSZCZATKI wink.gif  


a.


Asik my mamy maści które nam dr przepisał i dalej jesteśmy pryszczate (tylko na dłoniach).
A.L.
????
Kurcze no nie wiem od czego to? A Ty nie masz zadnych podejrzen?
marcena
CYTAT(Asia Loewel)
????
Kurcze no nie wiem od czego to? A Ty nie masz zadnych podejrzen?


No własnie nie wiem icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif Mydła już wyeliminowałam i nic icon_exclaim.gif
Agnieszka.zg
spróbujcie mydła ale z wyciągiem z owsa moja koleżanka ma córkę alegrgiczkę i tylko jej to pomogło
ulcik
a moze to alergia kontaktowa .. na wodÄ™ np .. jesli macie to obie ..

ulcik
marcena
CYTAT(ulcik)
a moze to alergia kontaktowa .. na wodÄ™ np .. jesli macie to obie ..  

ulcik


To jest napewno alergia kontaktowa. Tylko nie wiem na co icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.