To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szczoteczka elektryczna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

haga.
Mąż kupił nam szczoteczkę elektryczną i bardzo zainteresował sie nią Szymonek. Zobaczył jak sie jej używa i teraz chce nią czyścić ząbki. Wydaje mi sie że jest jeszcze za mały( skończył 19 miesięcy) by myć ząbki taką szczoteczką, ale gdzieś czytałam że nawet młodsze dzieciaczki używają ich. A jakie jest Wasze zdanie?

Haga
Mika
Jasiek jeszcze jej nie dostał,bo jedno co by zrobił to....popsuł w ciągu 5 minut icon_lol.gif ,ale Oleśka myje nią zabki juz od lat,my też mamy elektryczne i widzę,że daje zdecydowanie lepsze efakty niż zwykła icon_biggrin.gif
Viola
Mysle ,ze spokojnie moze synek myc ta szczoteczka zabki icon_biggrin.gif
Kevin uzywa ja od 2 miesiecy i widze ,ze mycie nia zabkow sprawia mu wielka radosc icon_wink.gif
Libi
Witaj Haga:)
Dawno się nie widziałyśmy:)) Mój Szymonek też garnie się do szczoteczki elektrycznej i nawet kupiłam mu ją:) Narazie nie myje nią ząbków, bo jesteśmy cały czas na nauce mycia ząbków pastą. Niestety bez żadnych efektów. Już straciłam nadzieję, że on kiedykolwiek nuczy się myc zęby pastą. Nie chce i już. Myślę, że możesz śmiało myć małemu ząbki elektryczną szczoteczką.

Pozdrawiam:)

Libi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.