To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Teatrzyk w przedszkolu i kilka innych spraw ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

M.Madziarek
W zeszłym tygodniu był w przedszkolu teatrzyk, wlasciwie tylko jeden aktor z różnymi lalkami.
Natanielek był zachwycony, szczególnie jak aktor tańczył z "panną Niną" taką duuużą lalą. icon_wink.gif
Nati tak się cieszył, że przez kilka dni bił w domu brawo i wciąż wspomina "pannę Ninę".
Sam dużo tańczy, uwielbia to robić, a ja razem z nim (ma to chyba po mnie, ja kocham tańczyć).
Skoro już piszę, to powiem jeszcze, ze moje dziecię współpracuje w przedszkolu z panem konserwatorem (dzis byłam swiadkiem jak sie z nim witał, zadowolony,ze znow bedzie mogl pomagac icon_lol.gif oraz z panią sprzątaczką ( "daj, ja Ci pomogę, powycieram" icon_wink.gif ).

hehehe icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Missy
Katasia
Magda,
A ja znowu miałam cyrk rano.
Nie chce tam chodzić, nie lubi. Rano wymyślił, że jest chory icon_cry.gif
ZazdroszczÄ™ Ci,
Pozdrawiam,

PS. To kiedy spotkanie? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
M.Madziarek
Och, Katasia, to tak słodko nie wygląda tak naprawdę... icon_sad.gif
Mały ryczy mi w przedszkolu co rano po swojej chorobie (kiedy to oczywiscie byl w domku), dopiero od 2 dni nie płacze wchodząc do przedszkola...

A co do spotkania.. Katasiu...,chyba jak siÄ™ ociepli .. icon_smile.gif

Missy
irminka2
Z tego co widze za oknem już sie ociepla .... icon_smile.gif


Irmina
Katasia
Oj Irmina, bo wyjdzie że się wpraszamy, hi hi icon_lol.gif
irminka2
Może nie wyjdzie , bo ja tylko tak gadam.
Do Świąt mam juz plany prawie na każdą sobotę, a to raptem tylko trzy soboty zostały.


Irmina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.