To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

26 maj Dzień Matki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Jaki radosny to dzień kiedy dziecko wręcza mamie laurke i pięknie recytuje wierszyk.,,usta mówią,serce bije niech mamusia sto lat żyje"
i tego właśnie życzę wszystkim mamusiom.
Ila
Wszystkim mamusiom w tym szczegolnym Dniu duuuuuuzo szczescia i radosci
a przede wszystkim najwiekszej pociechy ze swoich maluchow icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

zycza

Ila i Duszek
portal www.maluchy.pl
wiba
Ja również życzę wszystkim mamusiom wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif
kasiarybka
Miłosci,
Radości,
Spełnienia,
Wiary, Nadziei,
Pociechy z męża icon_smile.gif
z dzieci,
i z teściowej...icon_smile.gif
Wszystkim Mamom,
Mamusiom,
Mamuśkom,
.........podwójna mama KR
addera
Podzielę się z Wami swoją radością z tego, że jestem mamą. Życzę Wam wiele miłości, radości , pieknych , słonecznych dni. Życzę Wam usmiechów Waszych dzieci (nie tylko w tym dniu) i wielu wzruszeń (zawsze płaczę jak dzieci składają życzenia swoim mamusiom, takie szczere i prosto z malutkich serduszek).

Oby macierzyństwo było dla Was wszystkich najważniejszą misją do spełnienia w tym życiu.

cydorka
Cydorka z Jasiem pieknie sie klaniaja wszystkim mamom
Buziaki
Guśka
I ja przyłączam się do życzeń dla wszystkich Mamusiek!!!!
Oby nasze Maluszki były źródłem radości każdego dnia!!!
Uśmiechu na buźce " hyg fgfghm ,,,,mmmmyt6io9o9oo,,,,,,,,,.........................ghkj " (oho Pulpi się wtrącił icon_smile.gif , też Wam życzy wszystkiego co najlepsze icon_smile.gif ) czyli jeszcze raz uśmiechu na buźce i słonka jak najwięcej!!!!!

A dla wszystkich piosenka
https://madblast.com/view.cfm?type=FunFlash...sh&display=2291
Sunlit
[color=blue][/color] Dzisiejszy dzien jest dla mnie szczegolny, poniewaz to jest moj pierwszy Dzien Matki!!!!!!!! Moj Miloszek ma 6 m-cy i laurki mi pewnie nie narysuje:) ale wiem, ze wspolnie z tatusiem cos przygotuje dla mamusi:)
Wszystkim Mateczkom zycze na kazdy dzien wiele cierpliwosci, wytrwalosci, nieustajacych sil i bezkresow milosci! Zycze rowniez calym sercem, aby kazda mamusia doznawala codziennie najwiekszego szczescia, jakim jest szczery, beztroski usmiech jej dziecka!


sara
To również jest mój pierwszy dzień matki. Tatuś pomógł kubusiowi (11 miesięcy) w wyborze niespodzianki. Jestem szczęśliwa teraz czekam tylko na pierwsze słowo mama.
jagoda1976
Ja też przyłączam się do życzeń. Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich Mam. Ja jeszcze nie jestem mamusia, ale mam nadzieję, że na dniach dzidzia zrobi mi prezent i przyjdzie na świat.
Pozdr. Jagoda
sara
i to będzie najpiękniejszy prezent icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
eJustynka
Sto lat, sto lat dla wszystkich mam. Wszystkiego najlepszego. Mam dla Was prezent - piosenkę do ściągnięcia icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.