To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie w W-wie na o/ginekologiczny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pysio
Dzisiaj siostra mojego męża dowiedziała się, że musi zgłosic się do szpitala na zabieg. Po kilkuletnich wizytach u różnych lekarzy, w końcu dowiedziała się co jej dolega. Otóż cierpi na przerost śluzówki macicy. Taką dolegliwość leczy się operacyjnie poprzez wyskrobanie tego przyrostu. Pani gin, która ją zdiagnozowała powiedziała, że sprawa jest na tyle pilna, że radzi zgłosić się do szpitala z marszu. I jeszcze, że zmiany te mogą byc nowotworowe. Moja szwagierka bardzo przygnębiona zgłosiła się zaraz po pracy na izbę przyjęć w szpitalu bródnowskim (podobnoż zajął on I miejsce w rankingach z tamtego roku). No i niestety uprzejmy pan doktor wyznaczył jej termin na marzec. Domyślacie się jaka jest przerażona, tu taka diagnoza i perespektywa czekania 3 miesiące.

W związku z tym zwracam się do Was z pytaniem, czy możecie polecić z czystym sumieniem jakiś oddział ginekologiczny w W-wie, może orientujecie się jakie są terminy. A może któraś z Was przechodziła taki zabieg. Jeżeli macie jakieś kontakty z lekarzami pracującymi w szpitalach, którzy ewentualnie mogliby przyśpieszyć przyjęcie na oddział to takie info też mile widziane.
Edi Zet :)
Polecam I Klinikę Położnictwa i Ginekologii na pl. Starynkiewicza.
Podam Ci nr do Ambulatorium. Najpierw siostra musiałaby zapisać się tam do lekarza, aby ten skonsultował przypadłość i skierował na zabieg. Ten nr to: 621-02-41, wew. 14-23. Poproś o konsultację z ginekologiem.
Powodzenia.
P.S. Niestety nie wiem jak to jest z terminami, ale próbujcie
Anuk
Pysia,
wysłałam ci priva.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.