To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ból kręgosłupa i zawroty głowy...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Atena
Dziewczzny mam od jakiegoś czasu dziwne zawtoty głowy icon_confused.gif .Zdarzało mi się to raczej rzadko ale za to już od paru miesięcy.Zdarza się to nagle,rozmawiam sobie i jakoś tak dziwnie mi się robi,jakby się w głowie kręciło ale nie dokladnie tak samo!Dziwne piszczenie(szum??)w uszach,jakieś takie uczucie niepełnego kontaktu.Do tego boli mnie kręgosłup.Od dawna mam coś z tym kręgosłupem ale ostatnio dolegliwości się nasiliły.Jestem przerażona bo za każdym razem jak mi się Te dziwne Zawroty zdarzą to mam wrażenie,że zaraz zemdleję...
Kurcze nie wiem,może to od tego kręgosłupa? icon_eek.gif

Zapisalam się do neurologa bo w sumie dolegliwości chyba neurologiczne ale już sama nie wiem.
Zrobiłam badania moczu i krwi i wszystko w porządku.

Jak myślicie co to?
Miałyście kiedyś coś takiego?

A.
Dalia
Ja mam od kilku dni tez koszmarne zawroty głowy. A bóle kręgosłupa mam już od lat. Robione ostatnio wyniki są złe icon_sad.gif
Dziś ide do neurologa, może coś wyjaśni.
Atena
Jakie wyniki są złe?
Masz stwierdzoną jakąś chorobę kręgosłupa?

A.
Anuk
Może to jakiś uścisk kręgu na rdzeń, ale za mało danych - aby powiedzieć. Trzeba wykluczyć też problemy z błędnikiem, dolegliwości laryngologiczne.
Atena
A jakie mogą być objawy zaburzeń latyngologicznych?Nic z uchem cyhyba mi zlego się nie dzieje icon_confused.gif ale nie znam się więc nawet nie bardzo wiem o co chodzi...
A z błędnikiem...hmmm...jakie możą być przyczyny?

A.
Dalia
Ateno, nie mogłam wcześniej pisać, bo u mnie chorzy wszyscy i nie było jak.
Tak, mam stwierdzoną ostrą dyskopatię icon_sad.gif i dość mocne zmiany w kręgosłupie. Cały opis zajmuje pół strony.
Z tym niewiele da się już zrobić tzn, z tym co już zwyrodniało. Moge jedynie starac się łągodzić bóle-odpowiednio podnosząć, śpiąc, ćwicząc itp.
Natomiast neurolog stwierdził, że zawroty głowy nia pewno nie są z tym związane-przyczyną może być ciśnienie, stresy (no to u mnie by się zgadzało).
Pocieszające, że jak zachorowałąm na zapalenie zatok-zawroty przeszły icon_confused.gif
Coffee
ponawiam watek
jutro ide do lekarza
na razie na ogolne krwi...anemia itd
ale wlasnie mam zawroty glowy, za niskie cisnienie i boli mnie gorn a czesc kregoslupa...kregi...
te zawroty moga byc z niedotlenienia mozgu, ktore powoduje nacisk krego na zyly podczas np jednej pozycji jak siedzisz z zgieta glowa itd?
od 3 dni wlasnie boli mnie gorna czesc kregoslupu z przodu i tylu
boli przy zmianie pozycji, ruchu nawet glebokim oddechu icon_rolleyes.gif
Coffee
teraz to juz nie wiem co jest grane, bo teraz czuje sie ogolnie, jak przed jakas infekcja
temp nie mam , wrecz mala, bo 35,9 po kapieli icon_eek.gif
ale wyraznie ciagnie mnie lewa strona-jakby wezel i migdal icon_question.gif

kurcze najgorsze w tym wszystkim jest to, ze sama , jak pojde do lekarza nie umiem okreslic co mnie dokladnie boli, no to nawet bol wielki nie jest, ale bardzo uporczywe i dokuczajace, i raz to raz to...
na wstep, jutro ide na wyniki krwi i iekg a potem do lekarza na osluchanie i moze zdjecie klatki...moze to cos da icon_rolleyes.gif
oby jednak wszystko bylo ok i jedynie to wina stresu, martwie sie, icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.