To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy jest tu ktoś z Krosna?????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bibi18
WITAM JESTEM MAMA PRAWIE 3 LETNIEGO KONRADKA I 2 MIESIECZNEGO MIKOŁAJA CHETNIE NAWIAŻE KONTAKT Z MAMAMI Z KROSNA icon_biggrin.gif MOJ GG 2428377
Wampir Basik
Ja również jestem mamusią...ale troche kórcej niż Ty icon_smile.gif
pozdrawiam
mynia
Czesc dziewczynki!!!Widze,ze juz dawno to pisalyscie ale moze tu zajrzycie.Ja tez jestem z krosna i tak sie sklada ze od 8 dni jestem mamusia przecudownej Kamilki.na razie oswajam sie z ta nowa rola i wciaz nie moge uwierzyc ze to ni tylko cudowny sen ale najprawdziwsza rzeczywistosc.Jesli mozecie to sie odezwijcie.Bedzie milo poznac inne mamy z Krosna.pozdrawiam pa pa
Wampir Basik
jak fajnie że jakaś Krośńianka tu zaglądneła icon_smile.gif
zapraszam na sacerek z małą Kamilką icon_wink.gif i pozdrawiam
mynia
Bardzo sie ciesze,ze ktos z Krosna tu zajrzał.Na spacerek bardzo chetnie sie wybierzemy ale jak na razie robimy podchody do tego pierwszego razu i wychodzimy tak na 15,20 minutek przed dom.Mysle jednak ze lada moment zrobimy jakis dalszy wypad a wtedy bardzo chetnie sie spotkamy gdzies w naszyn miasteczku np.przy fontannie icon_smile.gif Miejmy nadzieje,ze bedzie sliczna,ciepla jesien 8)Pozdrawiam bardzo serdecznie.Byloby milo czasem sobie popisac z mamami z Krosna,moze ktos sie do nas jeszcze dolaczy??Pa pa
Wampir Basik
mynia wątpie by szybko się ktoś dołączył ale nadzieje zawsze można mieć icon_smile.gif
z której części Krosna jesteś?:> a przy fontannie to czemu nie przy tej na rynku czy na rondzie?
mynia
Pewnie masz racje.Cosik malo dziewczyn z Krosna tu zaglada,juz to zauwazylam,ale kto wie.A my jestesmy dwie a to juz cos an dobry poczatek.Ja wlasciwie w obecnej chwili mieszkam w Korczynie ale jestem z Krosna i mieszkam(bo nadal to moj ukochany dom)na Staszica na tym osiedlu kolo tego wlasnie ronda z fontanna.A Ty skad jestes??Moze sie nawet znamy??Co do spotkania to bardzo chetnie tylko tak jak juz pisalam wczesniej nie wiem kiedy poniewaz moja coreczka jest jeszcze bardzo malenka,w piatek konczy 3 tygodnie,tak wiec ten wspolny spacerek to troszke pozniej bedzie sie musial odbyc ale na pewno.Mysle ze jesien jak widac na razie bedzie taka nadal wiec masa pieknych spacerkow z naszymi pociechami przed nami.Pozdrawiam Was serdecznie pa pa
Wampir Basik
mynia to super ja mieszka przy dworcu na naftowej ale z moją pociechą już wszędzie pełzam icon_smile.gif także moge się z nim jutro czy po jutrze ok 17 tam wybrać icon_smile.gif bo niestet o 16 dopiero wracam ze szkoły icon_sad.gif no chyba ze w sobote icon_smile.gif koło 13-14 icon_smile.gif jak coś to pisz na gadu gadu - moj numer to 3758252 icon_smile.gif pozdrawiamy
Irenka.
Ciekawe czy ktoś jeszcze tu zagląda, czy wszystkie Krośnianki już sobie stąd poszły... icon_question.gif
Wampir Basik
ja zaglądam icon_biggrin.gif
Irenka.
Hej Wampirku.. Usiłowałam wysłać Ci priva, ale coś mi to nie wyszło...
Jestem pracującą już mamą 2,5 letniej Weroniki...
Pozdrawiam, zagladaj tu częściej! icon_biggrin.gif
Wampir Basik
hej Isia icon_smile.gif
A nie miałabyś ochoty dziś na spacerek z maluchami? 08.gif
Ewelina P
Witajcie jestem mamą prawie dwuletniej Martynki.. Nie mieszkamy w Krośnie ale w Sanoku, dlatego pozwoliłam sobie napisać do Was icon_smile.gif
Wampir Basik
Witaj Ewelinko icon_smile.gif
W sumie z Sanoka do Krosna daleko nie jest icon_biggrin.gif Pokaż nam swoją Martynkę icon_smile.gif
Olencja
Jest tu ktoś z Krosna? icon_wink.gif
Irenka.
CYTAT(Olencja @ Wed, 08 Sep 2010 - 19:31) *
Jest tu ktoś z Krosna? icon_wink.gif


jest 03.gif
monka812
to jeszcze ja, okolice krosna
pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.