To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

M jak M...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
galopek
Dziewczyny jak jest o Leśnej górze to czemu nie komentować M jak M?Co Wy na to?
Moi zdaniem trochę juz nudnawy się zrobił ale to mój relaks wieczorkiem.
Ostatnio smiałam się do rozpuku jak Stefcio całował swoją Małgorzatę...sztywno,beznamietnie i jakby nie wiedział jak to się robi icon_lol.gif Taka gaduła a w praktyce...hm
No a dziadzio z szachami ostatnio przegiął 04.gif
Mucha uśmiech wyrobiny, w każdej sytuacji identyczny.
Kamil biedaczek.......piszcie,piszcie icon_lol.gif
Pysio
Oj uwielbiam, uwielbiam ten serial.

Oglądam prawie każdy odcinek, ale właśnie ostatni mi umknął, także poproszę chętne o streszczenie.
Agusiao
Kurcze juz dawno nie oglądałam icon_sad.gif Ciągle zapominam o nim icon_redface.gif
Maciejka
A ja tam wolę Madzię od głupkowatej Kingi. Lubie ten serial. ale wątek Marty i Rafała, choć oboje lubię jest dla mnie jakiś mydlany. Nie lubię też ani Małgosi ani Stefana więc ten wątek też mnie drazni. Zwłaszcza od kiedy włączyli do niego "odpustową" Elę. Ja w ogóle mało kogo tam lubię wiecie. To niesamowite. Bo zawsze włączam telewizor i ogladam od początku do końca.To czemu się gapię skoro nikogo nie lubie?
Ika
Lubisz Martę i rafała, chociaż są mydlani 08.gif
Mika
CYTAT(Pysio)
Oglądam prawie każdy odcinek, ale właśnie ostatni mi umknął, także poproszę chętne o streszczenie.


Marta wyznaje Małgosi, że źle znosi rozłąkę z Łukaszem. Nie wie, jak powiedzieć synowi, że część wakacji mogliby spędzić we trójkę z Rafałem. Norberta czeka pierwszy mecz koszykówki. Towarzyszą mu wierni kibice: Łukasz i Klara. Małgosia dowiaduje się w pracy, że to ona wygrała konkurs. Na rozdanie nagród jedzie w towarzystwie Badeckiej,potem okazuje się,że została zdyskwalifikowana,bo jej projekt podobno był już zrealizowany.Gosia rzuca pracę i ucieka do grabiny do Stefana (zanosi się na to,żespędzą noc razem icon_wink.gif ) Kotowicz chce przed ślubem na nowo urządzić dom. Robi wszystko, żeby uszczęśliwić Ewę. Narzeczona zaczyna się jednak niepokoić i wali mu prosto w oczy,że nie pasują do siebie,bo on wyształcony a ona zwykła sprzątaczka

icon_wink.gif
Sylwia M.
A ja się zastanawiam, dlaczego nikogo nie bulwersuje, że Małgosia ma takiego starego tatę (starszego od siebie o jakieś 52-53 lata). W prawdziwym życiu byłaby totalna bulwersacja. Szczególnie na prowincji.

I dlaczego w filmie za tak bulwesującą została uznana różnica wieku między Pawłem a Teresą (6 lat na "niekorzyść" Teresy), a np. prawie taka sama różnica wieku pomiędzy Hanką a Markiem jest pomijana milczeniem; również w prawdziwym życiu - to normalka (o czym zdołały mnie przekonać tutejsze forumowiczki).

Że już nie wspomnę o tym, iż Stefan jest o kilkanaście lat starszy od Małgosi. A gdzie bulwersacja???

A przecież ten serial chce chyba być tak bardzo "życiowy"?
Coffee
my tez uwielbiamy M jak Milosc
My...bo meza zdolalam tak wciagnac, ze teraz podczas wyjzadu do pracy, musze nagrywac mu odcinki icon_wink.gif
a tu sie zgodze z kolezanka...watek Rafala i Marty strasznie mnie nudzi...oboje sa do siebie za mdli... icon_rolleyes.gif
przyznam ze Stefan robi tam forrore...lubie scenki w ktorych gra icon_wink.gif
Maciejka
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Lubisz Martę i rafała, chociaż są mydlani  :tere fere


Ika, Marta nie jest mydlana i Rafał nie jest mydlany. Ale wątek Marta-Rafał jest mydlany. Cholibka, cos mało precyzyjnie sie dzis wyrazam czy jak? 06.gif
Ika
CYTAT(Sylwia M.)
A ja się zastanawiam, dlaczego nikogo nie bulwersuje, że Małgosia ma takiego starego tatę (starszego od siebie o jakieś 52-53 lata). W prawdziwym życiu byłaby totalna bulwersacja. Szczególnie na prowincji.

Bo Małgosia jest jego najmłodszym dzieckiem. Nie każdy wyznaje zasadę "co rok prorok", a z kolei kazdy ma prawo mieć więcej niż jedno dziecko icon_wink.gif

CYTAT(Sylwia M.)
I dlaczego w filmie za tak bulwesującą została uznana różnica wieku między Pawłem a Teresą (6 lat na "niekorzyść" Teresy), a np. prawie taka sama różnica wieku pomiędzy Hanką a Markiem jest pomijana milczeniem; również w prawdziwym życiu - to normalka (o czym zdołały mnie przekonać tutejsze forumowiczki).

Że już nie wspomnę o tym, iż Stefan jest o kilkanaście lat starszy od Małgosi. A gdzie bulwersacja???  

A przecież ten serial chce chyba być tak bardzo "życiowy"?


Ile lat ma filmowa Hanka, a ile lat ma filmowy Marek? I w którym odcinku te dane metrykalne się pojawiły?
Ile lat ma filmowy Stefan a ile filmowa Małgosia? I jw. w którym odcinku to było?

Co do Pawła i Teresy, różnica wieku między nimi była główną przyczyną tego, że początkowo rodzina nie akceptowała ich związku. Zatem całkiem życiowo.
Ika
[quote=Maciejka][quote=Ika (mama Oskarka)]Lubisz Martę i rafała, chociaż są mydlani 08.gif[/quote]

Ika, Marta nie jest mydlana i Rafał nie jest mydlany. Ale wątek Marta-Rafał jest mydlany. Cholibka, cos mało precyzyjnie sie dzis wyrazam czy jak? 06.gif

Wątek, wątek... poczyniłam skrót myślowy, chciałam tylko zaznaczyć, że ich lubisz, więc to nie tak, że nikogo nie lubisz 08.gif
Maciejka
Ika, dzięki. teraz wiem dlaczego to oglądam 02.gif
I jeszcze lubie Pawła. no i Madzię, napisałam, że ją "wole" i to chyba nie zabrzmiało, że ją lubię nawet dla mnie samej. 03.gif
Pysio
CYTAT
A ja tam wolę Madzię od głupkowatej Kingi


zgadzam się w całej rozciągłości. Niby dziewczyna po teatralnej, ale chyba na wagary chodziła. Nie zapomnę jak grała niewidomą, totalna klapa. Jest sztuczna i cały czas spięta.
A Madzia, no ładne ma imię (hihihi) i wogóle jest ładna, taka mała kobietka. Ciekawa jestem jak się potoczą jej losy, co wyniknie z tego ślubu itd.
PATIszon
CYTAT(Pysio)
CYTAT
ja tam wolę Madzię od głupkowatej Kingi


Jest sztuczna i cały czas spięta.


Jak ona jest sztuczna to jaka jest mama Daniela , pani Ostrowska, zdaje sie.

Ale to chyba nie ten serial, co? icon_rolleyes.gif
Mika
CYTAT(Blue)
A w ostatnim odcinku to poszli do tego łózka czy nie? Bo chyba tylko sobie koszulki porozpinali icon_question.gif  :lol:


Blue -poszli poszli icon_lol.gif -mało tego -jutro się okaże,że rano przyjechała matka Stefana i przyłapała ich na gorącym uczynku wink.gif icon_lol.gif
Ika
CYTAT(PATIszon)
Jak ona jest sztuczna to jaka jest mama Daniela , pani Ostrowska, zdaje sie.


KTO???? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Maciejka
[quote=PATIszon]
[/quote]

Jak ona jest sztuczna to jaka jest mama Daniela , pani Ostrowska, zdaje sie.

Ale to chyba nie ten serial, co? icon_rolleyes.gif[/quote]

Patiszon, nie Ostrowska tylko Trojanowska!!!! I to faktycznie nie ten serial 01.gif
Ika
icon_mrgreen.gif
Mika
CYTAT(Blue)
Eee tam Mika, na pewno nie poszli, bo w ostatnim momencie jak Stefan ściągnie wreszcie gacie  Małgosia powie:
-oj Stefan, nie dzisiaj, chodzmy lepiej do kina  :lol:


POSZLI !!!!!!!!!!!!! -widziałam to wiem 08.gif
Pysio
A wogóle to ciekawe, że teraz to ona taka wstrzemięźliwa, a z Napiórkowskim to bez żadnych ceregieli do łóżka poszła... icon_redface.gif
lina m.
[quote]A ja się zastanawiam, dlaczego nikogo nie bulwersuje, że Małgosia ma takiego starego tatę (starszego od siebie o jakieś 52-53 lata). W prawdziwym życiu byłaby totalna bulwersacja. Szczególnie na prowincji.[/quote]

Mój tato też jest starszy i nasza prowincja sięnie bulwersowała.

Co do innych wątków, nie śledzę ale mam orientację. W przypadku Teresy i jednego z braci może nie tyle chodzi o różnicę wieku co o zestaw wiekowy "kobieta starsza ( z dzieckiem) + młodszy, mężczyzna" . Odwrotnie pewnie byłoby do przyjęcia. Widac nie wszyscy zgadzają się z powiedzeniem "serce nie sługa" icon_smile.gif lub w wersji bardziej zbrutalizowanej "penis w metrykę nie zagląda". icon_eek.gif [/code][/quote]
Mika
CYTAT(Blue)
Mika, pisz mi tu zaraz co widziałaś! icon_lol.gif


włazi matka Stefana z radością -"Synku niespodzianka" i uśmiech zamarł jej na ustach icon_lol.gif -parka w łóżku icon_lol.gif
Mika
CYTAT(Blue)
No tak a oni sobie tylko lezeli, bo bara bara dopiero po slubie.  :wyszczerzony


taaaaa -pewnie ona tylko ogóreczka uprawiała icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ika
Każdy wątek ukisicie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Graz
Mika, a gdzie Ty to widziałaś? Na planie jesteś zatrudniona? icon_biggrin.gif
Mika
CYTAT(Graz)
Mika, a gdzie Ty to widziałaś? Na planie jesteś zatrudniona?  :D


puszczali zajawkę na dwójce icon_wink.gif
Ika
CYTAT(Graz)
Mika, a gdzie Ty to widziałaś? Na planie jesteś zatrudniona?  :D

Nie trzeba być zatrudnionym na planie, Graż icon_lol.gif Po kazdym odcinku są "Kulisy serialu" i na końcu jest "W następnym odcinku"... i pokazują migawki 08.gif
PATIszon
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(PATIszon)
Jak ona jest sztuczna to jaka jest mama Daniela , pani Ostrowska, zdaje sie.


KTO???? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


No ta, co ani spiewac nie umie ani grac! Ona nie Ostrowska sie nazywa? icon_rolleyes.gif
Ika
Trojanowska. I za chiny nie idzie jej pomylić z dziką Ostrowską.
Graz
Ale sztuczna jest. Do bólu.
PATIszon
[quote=Maciejka]

Patiszon, nie Ostrowska tylko Trojanowska!!!! I to faktycznie nie ten serial 01.gif

Ano fakt! Cos tak czulam, ze to nie to nazwisko. icon_redface.gif
Ale sztuczna jest, co nie?
Ika
Sztuczna. Za to w bezpośrednim kontakcie zaskakująco sympatyczna.
Pysio
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Sztuczna. Za to w bezpośrednim kontakcie zaskakująco sympatyczna.


Właśnie ona w tej roli jest taka sztuczna, ale widziałam ją w Mamy Cię na tvn i była ok.
PATIszon
Wiecie, nie kazdy moze byc aktorem.
Doruśka
To mój ulubiony serial.
Kinga dopiero 1 rok jest w szkole teatralnej,to sie moze nei nauczyła jeszcze,a Stefan to komik,moze dlatego?
Małgosi nie lubie.
Marta,fajna i super i mi sie podoba,ale po co sobie tą fryzure"Gniewko syn rybaka zapodała"???
ale jabardziej denerwuje mnie Szanowna flegma Krzyś 31.gif .
sdw
CYTAT(Dorusia)
"Gniewko syn rybaka"???
.



04.gif icon_lol.gif 04.gif icon_lol.gif 04.gif icon_lol.gif
pirania
CYTAT(Blue)
Muszę zaprotestować! Kinga wcale nie gra sztucznie. icon_lol.gif  Madzia ma za to ciągle przyklapnięte włosy. wink.gif By sobie nawineła je wreszcie na wałki a nie taka ulizana chodzi. wink.gif


no co ty przy kubie wojewodzkim ma se ponawijac? jeszcze ja rzuci a dopiero co niedawno sie rozkrecila i wywiadow zaczela udzielac.

mi sie stefan podoba
w tym serialu jest trzech naturszczykow- dwaj wygladaja jak jeden i udaja ze graja a jeden przynajmniej nie udaje ze umie icon_smile.gif
PATIszon
CYTAT(gwm)
w tym serialu jest trzech naturszczykow- dwaj wygladaja jak jeden i udaja ze graja a jeden przynajmniej nie udaje ze umie icon_smile.gif


A zapomnialas o matce stefana? To jest dopiero kunszt aktorski icon_cool.gif
addera
A ja nie trawię Stefana i Marty "na pazia" . Nawet Małgosia mi jakos ujdzie, bo ładnie się uśmiecha icon_wink.gif Nie trawie też Klary icon_confused.gif

A jak Wam sie podoba wątek doktor Kotowicz i Ewa ? icon_cool.gif
goś
Jaki sielski wątek:)
Wkurza mnie Stefcio - całkowicie aseksualny facet, chyba jedyny o którym tak potrafię powiedzieć. Zduńscy płci brzydkiej też działają mi na nerwy: Paweł chodzi jakby miał biodra unieruchomione śrubami i za bardzo wczuwa się w scenach "miłosnych" (jakby chciał pożreć te swoje kolejne partnerki), Piotruś ma cały czas nerw a Krzyś-biznesmen nawet na spacer zakłada marynarkę, krawat i zabiera nieśmiertelną teczkę
icon_lol.gif No i dziwiło mnie że Hania siedząc z dzieckiem domu zawsze była taka odprasowana jakby prosto. z wieszaka zdjęta. Marta powinna sobie darować chodzenie na obcasach bo stawia nogi do środka i udaje, że tego nie widzi. A dr Kotowicz mógłby być ilustarcją bohatera romatycznego.

I w końcu, dlaczego do tej pory im się garnki w kuchni nie osmaliły? icon_lol.gif
pirania
a kto to jest matka stefana?
nie zapomnialam tylko ogladam raz na pol roku icon_wink.gif moze mi nie mignela icon_wink.gif w koncu w Niemczech mieszka icon_wink.gif
goś
CYTAT(gwm)
a kto to jest matka stefana?
nie zapomnialam tylko ogladam raz na pol roku icon_wink.gif moze mi nie mignela icon_wink.gif w koncu w Niemczech mieszka icon_wink.gif


najprościej mówiąc Gosiu, to żona Janosika icon_wink.gif
sdw
CYTAT(goś)
CYTAT(gwm)
a kto to jest matka stefana?
nie zapomnialam tylko ogladam raz na pol roku icon_wink.gif moze mi nie mignela icon_wink.gif w koncu w Niemczech mieszka icon_wink.gif


najprościej mówiąc Gosiu, to żona Janosika icon_wink.gif



Posikałam się icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
CrazyMary
CYTAT(Dorusia)
Marta,fajna i super i mi sie podoba,ale po co sobie tą fryzure"Gniewko syn rybaka zapodała"???ś  :jezyk .


My ją nazywamy "historia żółtej ciżemki" icon_lol.gif Fryzurę oczywiscie. wink.gif
PATIszon
CYTAT(goś)
Jaki sielski wątek:)
Wkurza mnie Stefcio - całkowicie aseksualny facet, chyba jedyny o którym tak potrafię powiedzieć.


Zgadzam sie! Jest oblesny i tu chyle czola przed aktorka grajaca Gosie, ze musi sie czasem z nim pocalowac bleee. icon_confused.gif
goś
wysłało się drugi raz
asiaT
czyli podsumowując wątek - malo kogo trawimy, a oglądamy zawsze icon_biggrin.gif

nie cierpiałam Tereski, nie lubię Krzysztofa, Kotowicz to wygląda jakby miał zaraz umrzeć... nawet Marysia jest taka "dobra i poczciwa", że skonać można...

w sumie - ja najbardziej lubię Stefana icon_biggrin.gif i lubię Rafała, ale z Martą ma krzyż pański... ta jej fryzurka ostatnio to o pomstę do nieba woła...

No i z racji zainteresowań - uwielbiam bliźniaki. I cały czas się zastanawiam, czy moje też takie będą icon_biggrin.gif
galopek
Oj nie prawda, ja uwilbiam najstarszych Mostowiaków!!!
Niektóre jeszcze tkwią w zachwycie nad Stefanem ale mi się juz przejadł.
...a tak na marginesie to przesledziłam cały wątek i popłakałam się ze śmiechu 04.gif rycze.gif
Poza staruszkami podoba mi się BRUDER icon_lol.gif
A co powiecie na Saszę,przyszłego ślubnego Muchy?
Ja widziałam jego teledysk i jakoś taki discopolowiec z niego...nie mogę się przekonać,choć ten bukiet był śliczny...nie to co te lilje dla Julki w NA dobre i na złe icon_biggrin.gif
pirania
CYTAT(wiolontela)
CYTAT(goś)
CYTAT(gwm)
a kto to jest matka stefana?
nie zapomnialam tylko ogladam raz na pol roku icon_wink.gif moze mi nie mignela icon_wink.gif w koncu w Niemczech mieszka icon_wink.gif


najprościej mówiąc Gosiu, to żona Janosika icon_wink.gif



Posikałam się icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Fakt pisal ostatnio ze bez stanika chodzi icon_wink.gif
A moze Super Ekspress to byl icon_wink.gif
niki
Ten Sasza... właśnie zastanawiałam się, że skądś go znam....

Jak na discopolowca, to całkiem przyzwoicie zagrał. I czy mi się wydaje, czy on tez maslane oczy do Magdy robi?

Ciekawe, czy Magda sie na ten ślub zdecyduje ...A swoja drogą to ma dziewczyna branie ostatnio.

A mnie najbardziej i tak szkoda Kamila.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.