To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

widziałam serduszko :)))))))))))))))))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

myszka
Dziewczyny! Muszę się tym podzielić!! W piątek byłam na usg (pierwszym). Nie do opisania przeżycie! Zobaczyłam na ekranie pikające serduszko, zobaczyłam jak się rusza... a łzy sobie kapu-kap....
Dzidzia ma 17 mm długości, tętno - 165 uderzeń na minutę, no i to serducszko! icon_smile.gif)) Na pamiątkę dostałam zdjęcie. Dowiedziałam sie, że jestem w 8 tygodniu, a dzidzia rozwja się idealnie (tu: wielkie ufffffff....). Termin: ... 1 stycznia 2004r. Przysięgam, że bez żadnego cyrklowania! Hehehe....
Pozdroofka.
Kora ::::
gratulacje !!! mam nadzieję, że będzie coraz więcej takich postów: wesołych i radosnych napisanych przez szczęśliwe przyszłe mamy. Trzymaj się ciepło i "donoś" jak sytuacja na froncie. Trzymam kciuki za prawidłowy przebieg i szczęśliwe rozwiązanie.

Pozdrawiam
Kora

Ps. Napisałam Ci na priva, poczytaj i jak możesz to napisz co o tym myślisz.
marchewka
No proszę!!!Wielka fasola icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gifA do mamusi podobna czy do tatusia??? Gratulacyjki...Trzymaj się cieplutko i rośnijcie zdrowiutko icon_lol.gif Buziaki
myszka
Dzięki wielkie za pozdrowienia i miłe słówka! icon_smile.gif

Kora, też Ci odpisałam - mam nadzieję, że dostałaś moją odpowiedź. Jestem z Tobą.
jagoda1976
Wielkie gratki dla Ciebie i dzidzi.
Ja tez nie zapomnę tego przeżycia, a czeka cię jeszcze wiele pięknych uczuć. Życzę Ci tego. icon_biggrin.gif
Pozdr. Jagoda
jackaplacka
Gratuluje i ciesze sie razem z Toba...Ja pamietam z pierwszej ciazy to serduszko do dzis i moje lzy szczescia i z drugiej- i w czasie pierwszego usg i drugiego w 18 tyg jak widzialam dzidzie jak sie rusza i jas ssie paluszka...plakalam jak bobr icon_smile.gif...Buziaczki icon_smile.gif
Ewa
A ja wciaz sie wzruszam jak przypomne sobie to uczucie... icon_biggrin.gif

Wielkie gratulacje i oby tak dalej
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
okko
Ja też pamiętam to cudowne uczucie icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Tak bardzo się bałam czy wszystko będzie ok.
I było icon_biggrin.gif
Ale najbardziej mnie wzruszyło jak mogłam policzyć jego paluszki u rączki(było to w 4 miesiącu) i jak ssał sobie kciuka icon_razz.gif
myszka
Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowa i pozdrowienia. Też pozdrawiam. Hej! icon_smile.gif icon_razz.gif
izka
GRATULACJE
duzo zdrowka dla WAS
rozumiem tą euforje mam to samo na kazdym USG icon_lol.gif to niesamowite przezycie moj mąż tez tak uwaza
marzena 282
Myszko ja równiez na swoim pierwszym USG widziałam serduszko,które tak pieknie pulsowało.Widziałam również jak dzidzia rusza rączkami .Był to niezapomniany widoczek.
Wczoraj byłam na kolejnym Usg i równiez widziałam serduszko i buzie mojej córci.Miała równiez takie kochane malutkie stupki,az chcialo sie pocalować.Jestem juz w 30 tyg i dzidzi jest juz duze ma prawie 1.700g.Bardzo serdecznie cie pozdrawiam i zycze równie fantastycznych wrażeń.
Marzena i Julia(30 tyg)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.