To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla Maciejki - urodzinowo. :-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aronka
Kochana bliźniaczko!

Z okazji Urodzin życzę Ci zdrówka, uśmiechu, pomyślności, szóstki w totka i spełnienia marzeń!
Jutta
Maciejko wszystkiego co dobre, niech Cie dzisiaj spotka icon_lol.gif
amania
Sto lat Maciejko icon_biggrin.gif
Maciejka
Ło matko! Się wzruszylam! Aronko kochana! Siostro ma! Ja Ci zyczę słoneczka TU icon_biggrin.gif
mamboo
Maciejko i ja również życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń i zamierzeń, aby kolejny Twój rok upływał w dostatku i spokoju - kolejne również icon_wink.gif
Basia.
agabr
Maciejko sto lat sto lat . Wszystkiego dobrego moja ulubiona Maciejko icon_smile.gifB.
CrazyMary
Maciejko, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, duzo radości. icon_biggrin.gif
Maciejka
Kochane!
Dziękuje serdecznie za pamięc! Goscie niedawno poszli impreza.gif , naczynia pozmywane, butelki po winie spakowane do wyniesienia, radio cicho przygrywa mi jakiegos bluesa, mam 34 lata i jest git! 06.gif I niech taki nastrój towarzyszy mi przez nastepne 34 lata, a może i dłużej icon_biggrin.gif
sdw
Sto lat, Maciejko! Niech Ci sie zawsze wiedzie i niech zawsze będzie git wink.gif

W.
milly
Maciejko, sto lat, radości, miłości i zadowolenia icon_biggrin.gif
Pecia
Maciejko icon_biggrin.gif
ja gapa dopiero dzis zobaczylam icon_sad.gif

ale szczerze Ci zycze spelnienia marzen, zebys byla szczesliwa, samych radosnych dni icon_biggrin.gif

przytul.gif
.uzytkownik.usuniety.
Maciejko, wybacz, żem opóźniona icon_wink.gif i wolno forum czytam.

Samego słońca, samych gór i zero dołów, samego szczęścia choć to sprzeczne z naturą i zdrowym rozsądkiem icon_twisted.gif

Pozdrawiam,

Zwierzo
Maciejka
Zwierzozwierzyno Droga!
Za to Twoje zyczenia są pierwsze jako życzenia imieninowe! Dzieki wielkie! icon_biggrin.gif
kasiarybka
Maciejuś przytul.gif wszystkiego naj......z jakiejkoliwek okazji icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.