To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spacer

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Carunia
Co wy na to dziewczyny?
Mamozuzi bardzo dobry pomysł:)
to kiedy i gdzie? Ja bym proponowała mamom z b4 np na trawce przy górce saneczkowej, sa ławeczki, jest zielono, pogoda sliczna teraz, może w któreś popołudnie...17-18 godzina odpowiada?
Czekam na odzew, propozycje, zmiany albo akceptacjÄ™.
Pozdrawiam
zapracowana icon_eek.gif
Joasia /carunia
mamazuzi
No tak pomysł dobry tylko na Baranówkę daleko icon_sad.gif
a może by tak - osiedle Dąbrowskiego lub Bulwary??
może jakiś park?? np. na Dąbrowskiego lub Pułaskiego
sÄ… tam super place zabaw.... hmmm?
Kaśka
Carunia
witaj mamozuzi:))
i wszystkie mamy
ok zagalopowałam się biję się w piersi... icon_rolleyes.gif jakoś tak mi sie pomieszało że Ty też jesteś z b4...
może być park na dąbrowskiego:) albo inne miejsce tyle że wtedy to u mnie wchodzi w gre jedynie weekend bo po pracy to już za późno żeby do domciu, zabrac Emi i spowrotem....więc pomyślcie o weekendzie może niedziela? po południu?
buziaczki
Lila_
Carunia a gdzie jest ta górka saneczkowa??

Bo jakoś ja tam nie dotarłam jeszcze nigdy.


A jeżeli chodzi o spotkanie to ze mną jest róznie bo dosyć często wyjeżdżamy ale ustalcie datę to się może jakoś zorganizuję icon_smile.gif

Pozdrawiam

Lila_
Carunia
Lila górka saneczkowa jest jak się idzie w stronę dawnych delikatesów centrum, w okolicach wieżowca...teraz jest cała zielona...widać ją z daleka. A co do spotkania to może przyszły weekend, sobota? Gdzies w okolicach np. 3 maja, po południu 15-16?
co Wy na to?
Pozdrawiam
mamazuzi
Ja jetem ZA, czekam na odpowiedzi reszty
i szczególiki.
PS. Czy na prawdÄ™ jest nas tylko tyle z Rzeszowa??
Kachna
nicol-e
Witajcie1
widzę, że wy dośc blisko- ja wprawdzie nie z Rzeszowa, tylko z Krosna. Mam pytanie do rzeszowianek- czy któras z was bywa w rejtanie? chciałabym się dowiedzieć, czy mozna tam zamwic na stoisku z wózkami okrycie przeciwdeszczowe do wózka bebe confort i w jakiej cenie. odpiszcie, prosze
pozdrawiam- Aurelia
Carunia
Witajcie dziewczyny:)
Co tam u Was i Waszych pociech słychać?
Cicho tu coÅ›
Aurelio, nie bywam osobiście często w Rejtanie, ale jak w tym tygodniu będe mieć troszkę czasu po pracy to zaględnę tam i popytam co i jak, ok może byc?
Nasz spacer jak na razie nadal w fazie wstępnej?
Pomyślcie nad tym kiedy i gdzie?
Buziaczki
nicol-e
witaj!
Oczywiście, że poczekam cierpliwie/ nawiasem mówiąc studiowałam na WSP, może znasz miejsca, gdzie jeszcze maja bebe Conforty- kiedyś było stoisko w Full markecie- nataly na 1 pietrze, ale w tym roku zlikwidowano/
pozdrawiam- Aurelia z Oliwierem
AnitaS
Hej icon_exclaim.gif Hej icon_exclaim.gif

Jak tam spacery icon_question.gif Można do was dołączyć icon_smile.gif ?
Anita mama Krzysi

Ps.Jestem z Podwisłocza. wink.gif
mamazuzi
Anita - witaj icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif No to mamy blisko na Bulwary icon_smile.gif
Kiedy i o której icon_question.gif wink.gif
mamciaz
I jak z tym wspólnym spacerkiem? Też mieszkam na baranówce i chEtnie bym się razem z moją panienką ( na imie jej Zosia) na wspólny spacer wybrała.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.