To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kto chce popracować?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Berek
Dziewczyny! Znowu sypnie się wywiadami do spisywania, a ja straciłam twardy dysk i razem z nimi kontakty mailowe do Was. Bardzo proszę wszystkie osoby, które już pisały wywiady i te, które są zupełnie nowe, ale chciałyby spróbować, o jak najszybszy kontakt ze mną (najlepiej dzisiaj do 15.00) na OBA adresy mailowe:

berek@nencki.gov.pl
rober@sadyba.elartnet.pl

Roboty będzie dużo na raz i na szybko, ale jest szansa, że może zapłacą przed Świętami. Postaram się to wytargować icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
Napisałam do Ciebie icon_smile.gif
Elak
Ja też wysłałam prośbę o więcej informacji. icon_biggrin.gif
Kingus
Ja bym pewnie też chciała, tylko nie wiem, czy gdzieś był Twój post z jakimikolwiek wyjaśnieniami? Chyba, że masz czas na wprowadzenie nowych w temat icon_question.gif
W każdym razie piszę na priv

Kingus
e_Ena
CYTAT(Kingus)
Ja bym pewnie też chciaÅ‚a, tylko nie wiem, czy gdzieÅ› byÅ‚ Twój post z jakimikolwiek wyjaÅ›nieniami? Chyba, że masz czas na wprowadzenie nowych w temat icon_question.gif  


No właśnie, ja też icon_smile.gif
dzidecka
No i ja icon_lol.gif
magdalenka
i ja, i ja też!!!
ulcik
wysłałam pw icon_smile.gif
ulcik
monamierz
ja też chcę pisz do mnie na adres oliwija@gazeta.pl
beattta
Napisałam i ja icon_smile.gif
Inca2
I ja wyslalam jesli jeszcze nie jest za pozno icon_smile.gif
mamuśka.chłidzw
jak cos zostanie jeszcze to i ja sie piszę.Przyszalałam z prezentami to teraz musze odrobic. icon_wink.gif
Ika
Dziewczyny, Berek prosiła żeby pisać na oba jej adresy mailowe, więc może lepiej tak zrobić jak prosiła...? icon_wink.gif Nie wiem, czy tu zagląda tak często jak do skrzynki, ale na pewno mailem bedzie szybciej i pewnie wygodniej.... To taka sugestia.
Berek
NIE ZAGLĄDAM z reguły do skrzynki na Maluchach. I nie będę tego robić. Wszystkich, którzy chcą się ze mną kontaktować, proszę o wysyłanie mi maili.

Osobom, od których dostałam maile, odpowiedziałam. Praca zacznie się pojawiac od poniedziałku. Osobom bez doświadczenia nie gwarantuję, że coś będzie, bo firma nalega na duże tempo, a to wymaga wprawy. Ale warto próbować.
Użytkownik usunięty
Mi nie odpowiedziałaś icon_cry.gif
Berek
[użytkownik x], nie dostałam od Ciebie maila. Na który adres wysłałaś? Spróbuj jeszcze raz, bo nie mam twojego adresu.
Użytkownik usunięty
Na oba. ÅšlÄ™ jeszcze raz...
Ev
I mnie też nie odpowiedziałaś icon_cry.gif
alex7801
witam napisz prosze o co chodzi bede czekać niecierpliwie. Pozdrawiam
Berek
Robota na razie rozdzielona, ale jeszcze raz zaznaczam, a conto wszystkich przyszłych prac:
Odpowiadałam tylko i wyłącznie na maile, które przyszły na OBA podane przeze mnie adresy. Nie odpowiadam informacje na prywatnym koncie forumowym ani na anonsy typu "to napisz o co chodzi" umieszczone w wątku. Po prostu nie mam jak. Nie jestem w stanie wysyłać maila do każdej zainteresowanej osoby oddzielnie.
Pozdrawiam i jak znowu sypnÄ… robota, na pewno siÄ™ odezwÄ™.
Użytkownik usunięty
Berku, mam nadzieję, że drugiego mejla z moją deklaracją otrzymałaś...
Berek
Otrzymałam. Na razie nie mam się czym dzielić, ale na liście jesteś icon_wink.gif
Użytkownik usunięty
Dzięki Berku ogromne!!! (jak wstawiacie te tulące ludziki?)
alex7801
MOJ E MAIL alex7801@wp.pl
Ika
CYTAT(alex7801)
MOJ E MAIL alex7801@wp.pl


Alex... Berek wyraźnie i dwukrotnie powiedziała, że odpisuje tylko na zgłoszenia wysłane na jej maile, na dwa podane przez nią adresy mailowe. Może więc się zastosuj do jej prośby, jeśli chcesz się załapać na jakąś robótkę icon_wink.gif
Berek
Ja bardzo przepraszam, że się z lekka wyzłośliwię (te, które mnie znają osobiście, wiedzą, że z natury jestem wredna małpa) - dziewczyny, jak ja mam Wam zlecać trudną robotę, jeżeli nawet w kwestii złoszenia do niej nie stosujecie się do "przepisu"? A potem firma tonie w transkrypcjach, które trzeba godzinami poprawiać, bo każdy je pisze po swojemu, chociaz instrukcję mają wszyscy...

A teraz już nie złośliwie - chwilowo nie odpowiadam na zgłoszenia, bo roboty jest tyle, że obstanie tymi osobami, które mam. nie ukrywam, ze wolę współpracować z doświadczonymi transkrybentami, niż co chwila brać kogoś nowego. Dlatego moje obwieszczenia pt, "Jest robota" pojawiają się, kiedy przychodzi taka fala pracy, że moja stała grupa nie daje rady. Jesli będę potrzebowała nowozaciężnych, dam znać. Obiecuję.
struÅ›
a powiedzcie mi o co wogole z ta robaota chodzi.Prosze o jakakolwoek odpowiedz
Berek
CYTAT(Berek)
Nie odpowiadam informacje na prywatnym koncie forumowym ani na anonsy typu "to napisz o co chodzi" umieszczone w wątku. Po prostu nie mam jak. Nie jestem w stanie wysyłać maila do każdej zainteresowanej osoby oddzielnie.


Czy ja coÅ› nie po polsku piszÄ™?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.