To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

płacz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tuptusiowa Mama
Mój synek chodzi od września do przedszkola.Zdodnie z tym co mówi lubi przedszkole , ale -no właśnie codziennie rano odstawia scene pod tytułem Rodzice ratujcie , ja chcę do łóżeczka , ja nie zostane tu dłużej , nie ma mowy. Przy tym wszystkim płacze ,nie pozwala sobie nic wytłumaczyc ....
Wychodzę z przedszkola z bólem serca ........wiedząc ,że żadna krzywda mu sie przecież tam nie dzieje .ale to tak boli....i co?
ulcik
aaa my mamy dokładnie też wycie i ryk od kilku dni .. moja córka szaleje czyli wycie płacz rzucanie się po podłodze ..bo ona będzie za nami tęsknić i ona nie może iść do przedszkola..co robić ?? macie jakieś pomysły ??

ulcik
mamamaćka
Znam to. Mój syn chodził chętnie przez 2 miesiące, a teraz płacz i histeria. Powiedział, że już nigdy więcej nie pójdzie do przedszkola.
Już nie wiem jak mam go przekonać icon_cry.gif Zastanawiam się nad wypisaniem choć tego niechciałabym.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.