To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy ktoś rodził w Rzeszowie na Rycerskiej?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosia:)
Wybieram sie tam niedlugo. Nie wiem jakie zwyczaje tam panują. Mam na myśli porodówkę i oddzial noworodkow. Jakie są wasze doświadczenia w tej sprawie??
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Lila_
Rodziłam 2 razy własnie tam.

Porodówkę wspominam miło icon_lol.gif ( pomijam jedną zmianę - ale może ich już nie ma icon_twisted.gif ) natomiast oddział noworodkowy ... no cóż ; za pierwszym razem koszmar ; za drugim byłam już doświadczona bardziej więc psychicznie dałam sobie lepiej radę ale ogólnie źle wspominam icon_sad.gif


Ale może Tobie będzie lepiej icon_smile.gif


PS
Tak poza tym to zazwyczaj każdy gdzie by nie rodził na coś narzeka ale szybko wypisuja więc dasz radę icon_exclaim.gif

Pozdrawiam
Kari07
Z tego co słyszę to teraz na topie jest szpital na Szopena.
Nie wiem jak jest faktycznie ale podobno odnowiony oddział ale mnei ten szpital jakoś bardzo zniechęca mimo remontu.
Ja rodziłam na Lwowskiej ale 4 lata temu takze jak jest teraz to nie wiem.
Było OK.
A na Rycerskiej można chyba rodzic w wodzie.
aleksja
ja rodziłamkoniec wrzesnia 2006, jakcoś pisz na pw tu nie zagladam
martynka1
Ja rodziłam w 2004, a dokładniej miałam cesarke. Ale przyznam się, że oddział noworodkowy wspominam niezbyt miło ...... icon_mad.gif. Jakoś przetrwałam te 5 dni ...... ale moze dzieki znajomej połoznej, która zaglądała często.
Ale moze tylko to moje odczucie. Musisz sie nastawić, że będzie dobrze icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.