To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zapomniałam

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Milly_
Spóźniłam się z przyjęciem tabletki (Logest) całe 3 bite godziny - zapatrzyłam się na Neo wink.gif i co z tym dalej? Będą działać? A jeszcze w dodatku parę dni temu, miałam hm, dosyć długi kontakt z kibelkiem (jakieś 3 godz. po przyjęciu tabletki).
To co? Kupić gumki icon_rolleyes.gif

Milly
Anuk (z edziecka)
Milly, jasne! Nie ma jak dwie metody jednocześnie icon_smile.gif Unikniesz nerwów icon_smile.gif

Pozdrawiam
ANUK
lea
Milly

Nie wiem jak trzeba przyjmowac Logest , co do godziny ? Bo ja przyjmuję Diane 35 i ważna jest pora dnia, nie muszę zażyc pigułki o tej samej godzinie. Tak więc zdarza mi się wziąść o 21 i po 23. Bywało,że zapomniałam wziąść pigułkę wtedy łykałam ją jak tylko rano wstałam ( rada ginekologa ).

pozdrawiam - lea
anonimowy
Milly, lepiej dmuchać na zimne, po co masz sie stresować.
Marghe
Ika
No wiesz, jesli już zapomniałaś, to gumki mogą być musztardą po obiedzie......... Chyba że nie teges, i dopiero planujesz teges icon_lol.gif to wtedy gumki możesz kupić dla świętego spokoju icon_wink.gif
ez
Milly nie kupuj, zafunduj siostrzyczkę dla Małego icon_lol.gif
Milly_
No, hm, najpierw nie było teges, a potem było teges icon_lol.gif . No i zobaczymy...
Ez, wystarczy Jaś, a jak będzie chciał siostrzyczkę - to cyk, przyjedziemy do Wrocka do Asi icon_lol.gif
Już głupia jestem, na ulotce napisane jest, że o jednej porze (nic nie było o konkretnej godzinie).

Ale, dobra, stało się. A co dalej? Ile mam czakać, żeby czuć się zabezpieczoną na 100%? A jak będzie teges to do końca brania tabletek gumki? Czy jak??? A potem tydzień przerwy i od nowa i będzie ok????

Zgupłam

Milly
joannaz
Milly- cieszę się ,że jest ten teges, czyli wszystko wraca do normy.
icon_biggrin.gif joanna
ez
A tak serio to te 3 godziny to nie tragedia, można się spóźniź do 12 godzin.
Milly_
No wiem, że nie tragedia, ale ja się strasznie przejmuję... fiś taki.
A poza tym, jak miło z Wami podzielić się wątpliwościami icon_biggrin.gif

Milly
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.