To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prosba do Paki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Samia
Paka, ponieważ nie mam możliwości napisac do Ciebie na priv, chciałabym zapytać tutaj o możliwośc zakupu choinki - tzn. masz jakieś namiary na nadleśnictwo, czy mogłabyś podać adres?
Pozdrawiam, Samia
użytkownik usunięty
Samia, Dorusia,

dowiem się jakie są ceny w tym roku i dam znać. Tylko że te choinki są w Zacharzycach koło Radwanic.
A chodzi Wam o cięte, czy w doniczkach?

Teraz zmykam, będę popołudniu
Paka
użytkownik usunięty
Dowiedziałam się od Taty, że ma stoisko z choinkami koło centrum handlowego "Gaj" (to chyba przy ulicy Świeradowskiej), no i oczywiście można też przyjechać do szkółki w Zacharzycach, ale to dalej troszkę. (Choinki, o krórych mówię są przywiezione z Ługów koło Gorzowa.)

Ceny chyba od 40zł wzwyż, ale Tato dokładnie nie znał, bo tym zajmuje się pani Jola. (Nawet nie wiem czy to drogo, czy tanio, bo nigdy w życiu nie kupiłam choinki icon_wink.gif )

Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego pytacie o te choinki, bo przecież wszędzie można kupić drzewka icon_lol.gif i znalazłam ubiegłoroczny wątek o "trujących" choinkach icon_smile.gif , który mi wszystko wyjaśnił.
Ewcia!
icon_smile.gif
Paka, tez przeczytałam ten zeszłoroczny wątek i miałam o to samo się zapytać icon_smile.gif

dzięki
użytkownik usunięty
Ło, matko... Mam nadzieję, że te choinki pachną... Bo mnie zlinczujecie na forum wink.gif
Dorka
CYTAT(Paka)
Dowiedziałam się od Taty, że ma stoisko z choinkami koło centrum handlowego "Gaj", to chyba przy ulicy Świeradowskiej (Choinki, o krórych mówię są przywiezione z Ługów koło Gorzowa.).

To niedaleko mnie, poślę męża po choinke do Twojego Taty icon_lol.gif

CYTAT(Paka)
Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego pytacie o te choinki, bo przecież wszędzie można kupić drzewka icon_lol.gif  i znalazłam ubiegłoroczny wątek o "trujących" choinkach icon_smile.gif , który mi wszystko wyjaśnił.

A ja nie wiem o co chodzi icon_eek.gif , proszę podaj link to sobie doczytam.
użytkownik usunięty
Najnowsze wieści.
To są jodełki, więc nie lecą igły. Świeżutkie, bo cięte były we wtorek 6 dni temu temu (z tej samej plantacji cięte do supermarketów były na przełomie listopada i grudnia).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.