To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

UWAGA NA AGENCJE REKLAMY dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KaMajKa
Witajcie.
Nie wiem czy jeszcze ktoś pamięta mój nick, bo ostatnio to chyba pisałam rok temu zaraz po urodzeniu mojej córeczki.

Chciałam Was spytać czy któraś z WAS też (niestety) skorzystała z ogłoszenia dwóch AGENCJI tj. COSMOPOLITA i INFINITY???????/
Obydwie mieszczą sie w Rynku (ns tej ścianie co EMPIK). Dają ogłoszenie
w każdy poniedziałej w Wyborczej że potrzebują dzieci do reklam.

Ponieważ nasza Malutka libi jak się jej robi zdjecia i jest (moim zdaniem) fotogeniczna, zgłosiliśmy się do nich. Oczywiście wszystko pięknie i w ogóle.
Żeby dziecko miało szansę zaistnieć trzeba je zarejstrować w agencji- koszt 50zł!!!! i za te 50zł nie masz nic, bo nawet nie dostaje sie do ręki kopii umowy, jedynie dowód wpłaty. Kopia umowy, jak informuje lala która tam siedzi, otrzymuje sie z podpisami szefów i pieczątkami poczta z centali firmy w Poznaniu. Nic pocztą nie przychodziło, ale po 10 dniach zadzwoniła Pani z Poznania, że szefowie zakwalifikowali córę do sesji dla firmy KINDER GARDEN i proszą o spotkanie. SPOtkanie się odbyło. Poinformowali nas ze na poczatku sierpnia odbędzie sie sesja, za którą otzrymamy 1000zł netto, ale że to jest własciewie początek, to później oczywiście te stawki pójdą w góre. ALE ich klient wymaga by dziecko miało swoje PORT FOLIO, czyli kilka zdjęć w róznych ubrankach i pozach.
Oni oczywiście taką sesje robią. KoSZT- 360zł!!!!!!!!!!!!!

ALe stwierdziliśmu z męzem, że jak za niecały miesiąc bedzie sesja za 1000zł to nam zostanie jeszcze ponad 500zł a jzu bedzie pdofesjonalny katalog.
Sesja sie odbyła, płytę z wybranymi 20 zdjęciami (z 80 szt.) dostaliśmy I NA TYM SIE SKOŃCZYŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lalunia w biurze tu we Wrocławiu nic nie wie, bo o wszystkim decyduje Poznań, natomiast w Poznaniu szefowie są tak zajęci ze ich nie ma , a nei maja tez czasu na oddzwonienie.

Analogiczna sytuacja była w agencji COSMPOLITA!!!!! dlatego już nie opisuje tego po raz drugi.

MAM PYTANIE, czy ktos z was tez wtopił pieniądze w te agencje??????
JEstem ciekawa jak u was wyglądała współpraca z nimi.

pozdrawiam
KaMis icon_lol.gif
Agnisma
Miałam doczynienia z INFINITY, ale w czasie jak widzę, kiedy jeszcze nie pobierali opłat za "rejestrację".
Natalia "zakwalifikowała się" do kalendarza, mieli zadzwonić w ciągu 7 dni, aby poinformować, gdzie będzie sesja...po tygodniowej ciszy, zadzwoniłam i dowiedziałam się, że muszę na cito dostarczyć PORT FOLIO , o którym wcześniej nie było mowy, ale oni w tym "pomogą" koszt 800zł(rok 2001 icon_exclaim.gif )
I tak zakończyła się "współpraca" z INFINITY icon_lol.gif
Nie skusiła nas wizja 2000zł za kalendarz icon_cool.gif Olaliśmy sprawę icon_twisted.gif

Po jakiś 6miesiącach, zadzwoniła Pani raz jeszcze z propozycją zamieszczenia Natalii w banku twarzy(tak to się chyba nazywa)-koszt TYLKO operacyjny 600zł icon_eek.gif ...dziękuję uprzejmie icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.