To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cześć jestem tutaj nowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marcena
Cześć dziewczyny! Strone tą znalazłam przypadkowo i się bardzo cieszę.Mam 29 lat i jestem jeszcze w ciązy icon_biggrin.gif (jeszcze bo termin miałam na 24 maj) i nie moge sie doczekać. Pomimo tego bólu icon_cry.gif Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, że mi pomożecie bo to moja pierwsza dzidzia.
marzena
Sunlit
icon_biggrin.gif Jeszcze raz witaj! Ciekawa jestem, czy dzisiaj to jest juz ten wazny dzien, czy jeszcze dzidzia sie zapiera? icon_smile.gif
Moj Miloszek urodzil sie tydzien wczesniej 24 listopada (zatem w Wigilie mial dokladnie miesiac!icon_smile.gif). W ten dzien, na ktory mialas termin, moje dziecie skonczylo wlasnie 6 miesiecy:) i zarazem wyrznal mu sie pierwszy malenki zabeczek icon_lol.gif
Marzenko, bardzo chetnie nawiaze z Toba kontakt (gdybys chciala na gg to oto moj nr 40868). Zobaczysz, wszystko bedzie dobrze i juz wkrotce ujrzysz swoje malenstwo! Zycze Ci duzo sily i malo bolu!
Czekam na odpowiedz.
Guśka
CYTAT(marcena)
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, że mi pomożecie bo to moja pierwsza dzidzia.
marzena


Pomożemy pomożemy icon_smile.gif
Moja ma już 19 miesięcy więc jako takie doświadczenie mam icon_smile.gif
Życzę by maleństwo jak najszybciej przyszło na świat zniecierpliwionej czekaniem mamuni! icon_smile.gif
Edi Zet :)
Witamy,

i pomożemy!

Życzę szczęśliwego porodu i mnóstwa radości potem!
marcena
Dziewczyny bardzo dziekuje. Jeszcze jestem cała! Ola się nie spieszy aby zobaczyc rodziców. icon_sad.gif Ale moja cierpliwość sie już powoli kończy i będę jej musiała pomóc.
Sunlit mój nr gg 1021183
pozdrawiam marzena
p.s. MACIE ÅšLICZNE DZIDZIE
addera
Marcena witaj wśród mamusiek icon_smile.gif wszak niedługo sama nią będziesz. Nie martw się, moje dzieci też się nie spieszyły (i Michał i Dominika urodzili się po termnie). Czekamy na dobre wieści od ciebie. Pozdrawiam icon_lol.gif
Edwardek
Ja też więc witam Cię icon_lol.gif Edyta mama 13 miesięcznej Karolinki.
jagoda1976
Witam.
Ja tez jestem tutaj od niedawna i czekam na swojÄ… dzidzie (termin na 2 czerwca). Pozdr. Jagoda
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.