To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

od czego takie zawroty głowy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

e_Ena
Od poprzedniej niedzieli (czyli tydzień) dzień w dzień miałam jakieś dziwne zawroty głowy, najbardziej rano, trochę wieczorem, czasem przez dzień- ale wtedy nie wielkie. W piątek byłam u lekarza, dostałam skierowania na badania, ponoć możliwe, że to przemęczenie. Trwało to do soboty, w niedzielę, czyli wczoraj ani dziś się nie pojawiły. Czy komuś się tak zdarzyło kiedyś? Od czego to może być?
Magdula
Ja mam coś podobnego ale u mnie jest to depresja poporodowa. Nic więcej mi nie dokucza tylko kręci mi się w głowie.
e_Ena
Mi na razie przeszły tak szybko jak się pojawiły, lekarz twierdził, że to przemęczenie, dziwne to trochę wszystko dla mnie bo nieraz byłam bardziej przemęczona, ale badania mam całkiem niezłe icon_smile.gif
Ev
Ena,
a robiłaś badania potasu i magnezu?
U mnie właśnie ich niedobór spowodował takie objawy o jakich piszesz icon_cry.gif
e_Ena
CYTAT(Evchen)
Ena,
a robiłaś badania potasu i magnezu?
U mnie właśnie ich niedobór spowodował takie objawy o jakich piszesz icon_cry.gif


nie, robiłam tylko zwykłą morfologię, i jakieś hormony
ale zażywam magnez i bodymax - takie preparaty wzmacniające, to mi właśnie lekarz przepisał
Ev
Ena, ja też to zażywałam i niewiele pomagało.
Dopiero po potasie w tabletkach mi przeszło, choć niby wyniki całkiem w normie były.
A z hormonów to pewnie miałaś badany hormon tarczycy.
Maciejonka
Ena-ja osobiscie nie miałam, ale mój mąż tak. Generalnie nic mu nie było, ale po wszystkich badaniach lekarz stwierdził, że to od zatok. Dostał antybiotyk i mu przeszło. Chłopina sie wystraszył i od tamtej pory czapki nosi icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.