To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto jeszcze? :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Villi
hehe forum jakby specjalnie dla mnie icon_wink.gif

Wiem, wiem, miałam nie myśleć, nawet na ciąże przestałam zaglądac żeby się nie nakręcać a tu taka niespodzianka! icon_wink.gif

Kto jeszcze się stara???

I kto jeszcze myśłi (mimo iż nie powinien) i nadzieję ma ogromną i dni odlicza?
I czeka żeby sobie wątek Wrześniowe maluszki zalożyć?? icon_lol.gif
Mika
jeśli już klamka zapadnie wink.gif to ja czekam do wątku majowo-czerwcowego wink.gif icon_lol.gif
Ila
Hmm... my myslimy. Tzn. Tomek jest juz gotowy icon_wink.gif ale ja rozmyslam.
Po naszych wczesniejszych przejsciach boje sie icon_cry.gif
lisboa
icon_sad.gif
Arwena.
...
Inca2
Dolaczam do grona i ja, choc juz w glowie jest chec, do realizacji pewnie przyjdzie mi troche poczekac icon_sad.gif
No trudno, damy rade.
Mysle, ze i tak najwczesniej za jakis rok mozemy sie zaczac starac. Na razie MILVANE, trudno.
Salma
No to ja się dołączam, na razie walczę z prolaktyną.
Ila
Walcz ostro Salma, bo z prolaktyna nie ma zartow.
Ja przez nadmiar prolaktyny poronilam dwa razy.

Trzymam kciuki icon_biggrin.gif
Salma
Dzięki za ciepłe słowa.
Mam dziesięciolatka w domu i nie sądziłam, że z drugim mogą być takie problemy.
anecik2003
też bym chciała drugie dziecko
Villi
No to jest nas kilka....
Która pierwsza? icon_wink.gif
emce
Jestem jeszcze ja. Zwarta i gotowa. Tylko małżonek ciągle jeszcze chce czekać - mam nadzieję, że nie do pięćdzisiątki. Pozdrawiam i tzrymam kciuki za siostry w staraniach!
asiaT
No i ja. Może tym razem się uda... u nas trudniej, bo mam wymagania - musi byc jedna dziewczynka...

kto ma przepis, kto? icon_wink.gif
Arwena.
AsiuT, wśród sabatowiczek poznańskich poszła fama, że w celu "uzyskania" dziewczynki konieczne jest spożytkowanie pralki wink.gif
Litka
Asie u mnie niestetyna pragnieniach sie skończyło. Zastosowałam wszystkie przepisy na dziewczynkę i wyszedł...Igor. Gdyby ktoś dał mi 100% pewność, że teraz będzie dziewczynka, to oddałabym się mężowi gdziekolwiek icon_lol.gif icon_lol.gif
Mika
CYTAT(lidka)
Gdyby ktoś dał mi 100% pewność, że teraz będzie dziewczynka, to oddałabym się mężowi gdziekolwiek  :lol:  :lol:


ja też mogę się oddać -byle na chłopaka wink.gif icon_lol.gif

Asia-może poeksperymentować z testami owulacyjnymi? -podobno na dziewczynkę trudniej utrafić wink.gif
lyszka
I jeszcze ja i też poproszę o dziewczynkę icon_biggrin.gif .
A na razie muszę się wybrać na kontrolę bo moja prolaktyna niestety nie jest dobra (z obciążeniem przekracza 10-krotnie normę icon_cry.gif i pewnie znowu czeka mnie Bromek...).
Maciejka
My przeprowadziliśmy poważną rozmowę i wychodzi na to, że na wiosnę spróbujemy zostać rodzicami ponownie. Wtedy nasze małe urodziłoby się przyszłej zimy. 02.gif
asiaT
CYTAT(lidka)
Asie u mnie niestetyna pragnieniach sie skończyło. Zastosowałam wszystkie przepisy na dziewczynkę i wyszedł...Igor. Gdyby ktoś dał mi 100% pewność, że teraz będzie dziewczynka, to oddałabym się mężowi gdziekolwiek  :lol:  :lol:


Lidka, w naszym klubie są rodzice, którzy tak celowali na dziewczynkę, że po 2 synach urodziło się... dwóch synów-bliźniaków... czy wy wiecie, jakie ja mam szanse na bliźniaki znowu???? I niech mi nikt nie mówi, że to się rzadko zdarza - proszę mi powiedzieć, ile znacie par, które PO bliźniakach zdecydowały się na dziecko... ech. no trudno - radę sobie jakoś dam... icon_wink.gif oby były dwie dziołchy... icon_wink.gif
mama4
CYTAT(asiaT)
czy wy wiecie, jakie ja mam szanse na bliźniaki znowu???? I niech mi nikt nie mówi, że to się rzadko zdarza - proszę mi powiedzieć, ile znacie par, które PO bliźniakach zdecydowały się na dziecko...

A wiesz Asiu - ja znam troche. Nie wszystkie osobiscie, ale poniewaz sama jestem mama trojaczkow i naleze do Klubu Wieloraczkow, to sa tam takie pary, ktore po blizniakch decyduja sie na kolejne dziecko (i w sumie dosyc czesto w biuletynie pojawiaja sie ogloszenia typu: Panstwo X spodziewaja sie kolejnego "zestawu" blizniat, ale jakie masz szanse procentowo na kolejne blizniaki, to nie wiem).
W kazdym razie zycze powodzenia, Marta
eMariola
Ja też bym chciała, ale się boję.... icon_biggrin.gif
Jednak powolutku zaczynamy sie przygotowywać.
Wczoraj nawet z tą myślą poddałam sie szczepieniu przeciw żółtaczce.
Myślę, że po wakacjach zaczniemy próbować bo bociany wiosną przylatują, a do tegorocznej wiosny raczej nie zdążę. icon_lol.gif
Pecia
Mariola, trzymam kciuki, zeby Julka miala siositre lub brata icon_biggrin.gif
eMariola
Dzięki Ciocia.
Szczerze mówiąc wolałabym żeby miała siostrę, chociaż mąż ...wiadomo, wolałby syna.

Pożyjemy, zobaczymy. icon_biggrin.gif
lyszka
Widzę, że rocznik 2001 r. bierze się "do roboty" icon_biggrin.gif .
Mam nadzieję, że 2005 to będzie dobry rok...... icon_lol.gif .
Villi
W kwestii starania na dziewczynkę:

Pralka jest nieodzowna! Najlepiej jeszcze jakby stała u amani w suszarni. bez tego (vide Lidka) ani rusz. Nie pomoże dieta, kąpiele i "wstrzeliwanie się".

I ja mam nadzieję, ze starania o rodzeństwo dla rocznika 2001 wreszcie zaowocują wzmiankowanym rodzeństwem icon_biggrin.gif
Mika
CYTAT(lyszka)
Widzę, że rocznik 2001 r. bierze się "do roboty"  :D


hehehehe icon_lol.gif nie zauważyłam wcześniej tej zależności- rzeczywiście masz rację icon_lol.gif ,może zew sią budzi co 4 lata wink.gif
emce
CYTAT(Mika)
CYTAT(lidka)
Gdyby ktoś dał mi 100% pewność, że teraz będzie dziewczynka, to oddałabym się mężowi gdziekolwiek  :lol:  :lol:


ja też mogę się oddać -byle na chłopaka icon_wink.gif icon_lol.gif


Też dałabym dużo za chłopaka. Gdyby mężowi ktoś dał 100% na chłopaka to już pewnie dawno miałabym sajgon w domu. U nas rodzina "skażona" kobieco - mój mąż ma dwie starsze siostry, obie mają po 3 córki. Tesciowie mają więc w sumie 7 wnuczek i żadnego "spadkobiercy". Presja straszna.
Ale ja bym sie cieszyła z drugiej córci też - przynajmniej mam pe3łen zestaw sukienek... icon_lol.gif
emce
CYTAT(asiaT)
... u nas trudniej, bo mam wymagania - musi byc jedna dziewczynka...  

kto ma przepis, kto? icon_wink.gif


A z dziewczynką to chyba jednak łatwiej - najprościej chyba próbować od początku do kilku dni przed owulacją.
Pewnie dlatego statystycznie wśród "wpadek" większość stanowią dziewczynki, wśród dzieci zaplanowanych górują chłopcy. icon_wink.gif
emce
I jeszcze jedno - macie jakies doświadczenia z testami owulacyjnymi? Które są dobre (i najtańsze)? I dają w ogóle coś??
Litka
Zapewniam cię, że wcale z dziewczynka nie jest łatwiej. Wypróbowałam wszystkie sposoby i ...mam dwóch synów.
Trusia
Ale czy to na pewno wsio normalno jeżli nawet w trakcie "starań konkretnych" icon_biggrin.gif myślę głównie o dziecku? Kiedyś to było "tylko rób tak, aby nie było dziecka", a teraz... Ech, co prawda cztery miesiące prób to jeszcze nic, ale biorąc pod uwagę ilość niechcianych ciąż u nastolatek, które "zaskakują" od pierwszego razu (tak twierdzą), to miałam nadzieję, że i ja nie będę musiała czekać.
asiaT
CYTAT(lidka)
Zapewniam cię, że wcale z dziewczynka nie jest  łatwiej. Wypróbowałam wszystkie sposoby i ...mam dwóch synów.


ja nic nie wypróbowywałam i tez mam dwóch icon_wink.gif ale tez mi się wydaje, że córkę trudniej - kiedy mam owulację to ja wiem bez testów. A skąd mam wiedzieć, ile to jest dwa dni przed? icon_smile.gif
Villi
Heh mi jest dokładnie wszystko jedno co będzie, byleby było!

A opcja że dziewczynki sa wpadkowe jakoś się nie sprawdza, ani u nas ani u naszych znajomych - ci co mają dziewczynkę planowali ją najczęściej bardzo długo, chłopcy "zrobili się" icon_wink.gif nagle i niespodziewanie icon_smile.gif Poza Lidką rzecz jasna icon_biggrin.gif

Mówiąc szczerze po Michu w zyciu nie przypuszczałam, żebym mogła mieć jakiekolwiek kłopoty z zajściem - a tu niespodzianka... Najchętniej też poczekałabym tak do maja, żeby rodzić pod koniec lutego a nie na jesieć, ale boję sie że jeśli teraz zacznę odwlekać to Michu już pozostanie jedynakiem...
Mika
ja zabawiłam się chińską metodą planowania płci icon_wink.gif wychodzi na to,że ostatnie podrygi "na syna" mam między majem a lipcem icon_lol.gif
Monika_D
CYTAT(asiaT)
No i ja. Może tym razem się uda... u nas trudniej, bo mam wymagania - musi byc jedna dziewczynka...  

kto ma przepis, kto? icon_wink.gif


AsiuT widzisz a u nas mąż chciał syna a będzie druga dziewczyna i śmieje się, że bedzie miał w domu 3 baby i w dodatku pies też baba.
TEMIDA
icon_smile.gif FAJNIE ŻE TAKA STRONKA ISTNIEJE MIŁO JEST BYĆ WŚRÓD WAS STRONKA BARDZO MI SIĘ PODOBA I JAKBY INNA NIŻ WSZYSTKIE. pOZDRAWIAM icon_razz.gif
Gajdzia
Dziewczyny Kochane - od jutra do was dołączam icon_smile.gif Właściwie to bedą starania do starań icon_smile.gif czyli zaczynam łykać folik. i tak do marca icon_smile.gif

Życzę Wam (i nam) by Nowy Rok wszytskich obdarował tym o czym marzymy.

Pozdrawiam

Gajdzia
Trusia
Powodzeni, Gajdziu, Tobie i mnie też! Dziewczyny, trzymajcie za nas kciuki!
Lidia
Tym co chcą jJUŻ oby Nowy Rok im przyniósł upragnione maleństwa !!!

Ja na razie tylko planuję, obmyślam kiedy bym chciała, co bym chciała??? Ale odczekać mi jeszcze przyjdzie tak myślę ze 2 latka icon_cry.gif Weronisia musi trochę podrosnąć, ja znaleźć pracę i popracować i wtedy zacznę starania. Ale pomarzyć to mi chyba wolno no nie??? Już znowu wyborażam sobie siebie w ciąży i to słodkie maleństwo a póki co jak czuję zapach malutkich rzeczy Nisi to ryczeć mi się chce, że to już taka duża panienka i po noworoDku tylko zapach pozostał, a na następne trza poczekać... Chyba że wcześniej wpadkę zaliczymy. Mój mąż to się śmieje i mówi, że on to by chciał i że w małżeństwie nie ma "wpadek", tylko że on to tak chce bo na syna czeka icon_lol.gif a ja to bym druga dziewczynkę chciała icon_lol.gif

Nooo ale póki co to będę z Wami obserwowała Wasze starania i dalej marzyła z tymi co też póki co to tylko marzą i czekała na moją kolej icon_lol.gif
Salma
Dziewczyny w Nowym Roku życzę Wam wszystkim i sobie również aby nam się udało.
Może już w krótce założymy nowy wątek.
lisboa
Dolaczam sie do zyczen i trzymam kciuki za nas wszystkie! icon_smile.gif
aniapatryk
hej, Dołączam i ja.Kwas biore od 2 m-cy.
Dzis mam 4 dzien opóxnienia miesiaczki, wiec może ..............
Kupie test i zobaczymy.
misiac temu usilnie chcialam , liczylam, kombinowalam, wykonczylam chyba fizycznie męża icon_lol.gif i nic.
A w tym miesiacu wrzuciłam na luz, i może dało to efekt. Gdyby było tak to termin porodu miałabym 2 dni wczesniej od mojego Patryczka icon_lol.gif , na 14 wrzesień. Już sprawdzałam wink.gif icon_lol.gif
Villi
ja jako ta która absolutnie miała nie myśleć i odpuścić sobie, znów zaczynam odliczać z niecierpliwością dni do testu icon_lol.gif
choć szczerze mówiąc zaczynam juz wątpić, troszke za dużo tych rozczarowań było...
i jeszce lekarka mnie dobiła tekstem: "Pani taka młoda to przecież nie powinna miec pani problemów! Idealny wiek na dzieci, prosze się do roboty zabrać!" icon_evil.gif A niby co robimy od prawie roku??!! uhhh....

ania i jak test?? icon_smile.gif
Lidia
Aniu trzymam kciuki!!!
Pamiętam jak o naszą Weronisię się staraliśmy hehe przez trzy miesiące wykańczaliśmy sie fizycznie icon_redface.gif i nic... w końcu daliśmy na luz i ... się udało icon_lol.gif więc to chyba najlepsza metoda...
aniapatryk
No i zrobiłam test, jestem w ciąży icon_lol.gif .
Chyba faktycznie wyluzowanie dało swój efekt icon_wink.gif
Lidia
Ania gratuluję icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ale ci zazdroszczę
Ja jeszcze trochę sobie poczekam...
Arwena.
Ania gratulacje icon_smile.gif
Gajdzia
ANKA TO SUPER WIADOMOŚĆ icon_smile.gif))) !!!!!!
Gratuluje Wam no i starszemu bratu oczywiscie icon_smile.gif))))
buziaki icon_smile.gif
lisboa
CYTAT(aniapatryk)
No i zrobiłam test, jestem w ciąży icon_lol.gif .
Chyba faktycznie wyluzowanie dało swój efekt wink.gif


Ania Gratuacje!!! Wspanialy noworoczny prezent!!! Juz teraz spokojnie mozesz sie przeniesc na inne forum icon_lol.gif

A ja w ramach 'luzowania' odliczam...
Litka
No Villi bierz przykład z Ani. Wyluzowała dziewczyna i widzisz udało się.

Gratulacje Ania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.