To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dylemat ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mika
Choć do końca roku (szkolnego) zostało jeszcze dużo czasu to już niedługo będą robić listy dzieci do pierwszej klasy.Jeden plus-moja córka w tej chwili chodzi do tej samej szkoły więc teren już ma z lekka obeznany.
Ale tu zaczynajÄ… siÄ™ schody,bo
primo -podobno wymieszają całkowicie obydwie teraźniejsze grupy i dorzucą nowych
secundo -są dwie różne nauczycielki o diametralnie różnych charakterach i nie wiem do której zapisać Olkę
jedna -pani starsza wink.gif dobrze uczy ale ma zasadniczą wadę-potrafi nieźle się wydrzeć i prowadzi żelazną dysyplinę
druga-młodsza-ma spokojniejsze podejście do dzieci i jest bardziej tolerancyjna
I na koniec moja Olka -zdolna ale wrażliwa,wystarczy ostrzej wymówione słowo lub żart którego nie zrozumie,a ta ma już łzy w oczach

Co wybrać? icon_rolleyes.gif wyższy poziom kosztem krzyków czy łagodniejsze podejście z niższym poziomem (w 100% nie jestem pewna czy ta spokojna gorzej uczy-ot pogłoski zasłyszane wink.gif )
siłaczka
Bez namysłu wybrałabym opcję drugą.
kasiarybka
Zdecydowanie opcja druga.
Mika, u nas też przemieszali grupy, a w dodatku wyszło tak, że zerówek było dwie A i B, a klas pierwszych powstało 4.
Z Dominikiem w klasie uczy się 5 osób z grupy przedszkolnej.
Villi
Zdecydowanie ta druga. Bo może się Tobie Olka do szkoły zrazić bardzo mocno i odkręcić to potem trudno będzie...
Saskia
zdecydowanie pani nr 2
bez przesady z tym "trzymaniem poziomu" na początku podstawówki
Mika
dzięki dziewczyny -sama biłam się z tym problemem i nie wiedziałam czy krzywdę dziecku zrobię wpychając ją do klasy z ostrą panią starszą icon_wink.gif czy krzywdą będzie przypisanie jej do mniej wymagajacej pani
w końcu to dopiero pierwsz klasa -jeszcze zdąży się nasłuchać wrzeszczących nauczycielek icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.