To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie te Jasełka piękne były :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

M.Madziarek
Piękne..
a dzieciaczki takie cudne... wszystkie.. i Aniołki, i królowie, Maria z Józefem, pastuszkowie...
Mój mały pastuszek... choć bez roli mówionej .. ale był, taki cudny, tak siedział p;rzy pastuszkowym "ognisku" z innymi pastuszkami i patrzył na teatrzyk w ktorym sam występował... i tymi dużymi oczkami z buźką otwartą szukał mamusi wśrod rodziców...
I słuchał , oglądał...
Nie chciał kapelusika założyć, więc był bez... ale w stroju pastuszka z taką kamizelką, białymi porciętami i białą koszulinką... (wypożyczone to było, cudne, takie góralskie)... jak mały góral wyglądał.icon_smile.gif
Na poczęstunek już założył kapelusik i sie rozstac z nim nie chciał...
Pięknie wyglądało to moje dziecię. icon_smile.gif
Wszystkie były piękne icon_smile.gif Takie cudne maluszki.

Podobało mi się niezmiernie.

Pozdrawiam
Missy
Saskia
U nas w przedszkolu nie było jasełek tylko przedstawienie świąteczne w konwencji każda grupa to inna bajka
rozczulające były maluchy - krasnale w zielonych rajstopkach i czerwonych pelerynkach z kapturami icon_smile.gif
a kolędy w wykonaniu przedszkolaków ... zakręciła się łza w oku ...
i podwieczorek przy uroczyście nakrytym stole i mój synek tłumaczący mi z przejęciem "mamo, to nie jest podwieczorek, to uroczystość" icon_smile.gif

powiem Wam jeszcze, że równie wzruszające były dla mnie jasełka w gimnazjum, w którym pracuję - poważny piętnastoletni Józef, Maria, której prawie nie było widać spod szat, wyrośnięci trzej królowie usiłujący nie zgubić koron i nie pęknąć ze śmiechu ...
oj, lubiÄ™ takie klimaty icon_smile.gif

pozdrawiam poświątecznie icon_biggrin.gif
amania
U nas przedszkolny pokaz jasełkowy, w tym roku odbył się w kościele, ale z kolei tak jak w zeszłym roku, w wersji modern icon_wink.gif
I też było cudnie. Marysia była owieczką icon_biggrin.gif , ale jak na owcę tańczyła z dużym wdziękiem icon_wink.gif
A grupa maluszków mnie rozczuliła - prawie nikt nie trzymał się programu icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.