To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potteromaniaczki - szósta część gotowa.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
reszka
Szósta część Harry'ego Pottera, czyli HP i Książę Półkrwi ukaże sie 16. lipca 2005.
Oczywiście w krajach anglojęzycznych, u nas pewnie z pół roku później. Ale od czego są nieocenione tłumaczki?
Więc pozostało mi tylko czekać. Czekać. Czekać.
Arwena.
Czyli jeszcze prawie rok....chyba będę odkreślać dni w kalendarzu icon_wink.gif
Małgoś.dz
To będzie dłuuugi rok... wink.gif
Tobatka
icon_smile.gif
Tobatka
icon_smile.gif
i.
I ja czekam wink.gif
IzaS
Nie mogę się doczekać
MamaJiP
CYTAT(IzaS)
Nie mogę się doczekać
icon_cool.gif
Anuk
Tak...... stanowczo za długo przyjdzie czekać..... może zacząć czytać HP od początku icon_smile.gif?!
reszka
Ja w ramach oczekiwania czytam HP na okrągło...
Małgoś.dz
CYTAT(Reszka)
Ja w ramach oczekiwania czytam HP na okrągło...


Ja podobnie. icon_mrgreen.gif
W tej chwili mam dylemat, bo niedawno zakończyłam czytać ponownie "Czarę Ognia" i nie wiem czy już zaczynać "I Zakon Feniksa", czy definitywnie odłozyć go na później, przed samym pojawieniem się VI części. icon_rolleyes.gif icon_mrgreen.gif
Arwena.
A ja połknęłam wszystko podczas Świąt - przez rok to chyba zdążę ze 60 razy przeczytać 21.gif
Sylwia M.
CYTAT(Reszka)
u nas pewnie z pół roku później.


A założymy się, że miesiąc?
Tamte czasy minęły!!!
reszka
Malgoś, jeszcze zdążysz ze trzy razy na okrągło obskoczyć...

Sylwia, liczę że miesiąc od premiery ktos nie strzyma i jednak bedzie krążyło po necie tak jak poprzednio. Na oficjalne tłumaczenie - nie ma siły, trochę potrwa. No chyba że wydawnictwo przekazuje jednocześnie do tłumaczenia na inne języki, w co bardzo wątpię.

No wiecie ale mnie wzięło z tą książką, rodzina w głowę sie puka. Ale potteromaniaków mozna znaleźć w różnych dziwnych a nieoczekiwanych miejscach - jako to współdyżurny anestezjolog, któren czaił się z jakims tomiszczem pod stołem, dopóki nie wyłożyłam swojego Feniksa oficjalnie, wtedy z westchnieniem ulgi wyciągnął tom czwarty i mile sobie poczytaliśmy razem. A facet był tak pod pięćdziesiątkę.
Oj, stara, ci ja, stara...
Villi
Hmm 16 lipca... Beeereeek, co robisz po 16 lipca?? icon_lol.gif

Mi się do tego stopnia podobało tłumaczenie netowe, ze zakonu feniksa orginalnego jakoś przełknąć nie mogę...

hehe i co myślicie że Elvis* ożyje?? icon_razz.gif

pozdrawiam
Villi

* przypomniały mi sie nasze dyskusje sprzed ponad roku, kiedy nie wszyscy czytali tłumaczenie netowe i nie wolno było napisac kto zginął icon_lol.gif
pirania
potteromaniakom polecam www.potter.najlepsze.pl i w dziale opowiadam harry potter i koniec swiata.
Nie wiem kto to pisze, ale cos cudownego icon_wink.gif
pirania
https://forum.twoj.net/index.php?showforum=58
o tutaj jest irytek pisze icon_wink.gif
Małgoś.dz
CYTAT(Arwen)
A ja poÅ‚knęłam wszystko podczas ÅšwiÄ…t - przez rok  to chyba zdążę ze 60 razy przeczytać 21.gif


Żartujesz? icon_eek.gif Jak to wszystko? icon_eek.gif Chyba nie powiesz, że przez te 3 dni świąt wszystkie 5 części łyknęłaś? icon_eek.gif

Rety, a ja w garach siedziałam zamiast książki czytać... icon_redface.gif
Arwena.
Gwm przez Ciebie pójdę teraz spać chyba rano icon_wink.gif

hehe ale jaja icon_lol.gif icon_lol.gif
Arwena.
Ano wszystkie... gości nie miałam, to się relaksowałam. Chociaż czasem mi żal, że tak szybko czytam, bo krócej się delektuję icon_confused.gif
reszka
Gosia, dzięki.
Tego nie znałam.
Mnie najbardziej podoba sie test
Jakim charakterem z serii HP jesteÅ›?
oraz Do jakiego domu należysz?

Wyszło mi że jestem z charakteru Severusem Snape'm (co niezbyt mnie zdziwiło ani zmartwiło) oraz Percy'm, błee, oraz Dumbledore'm.
Natomiast należę przede wszystkim do Gryffindoru oraz Ravenclavu.

Miłej zabawy.
mama_do_kwadratu
Jam Hermiona z Gryffindoru icon_smile.gif
Super zabawa icon_smile.gif
Arwena.
Gwm to jest boskie. Na razie doczytałam do rzecznika Georga Orbana icon_lol.gif i się zastanawiam nad wydrukowaniem, bo komp ciagle zajęty.

Villi juz dalej i mnie tylko denerwuje, bo wie kto jest informatorem icon_wink.gif Charliego.

A swoją drogą to szkoda tych Weasleyów icon_cry.gif


Innymi słowy - wciągnęłam się icon_lol.gif
pirania
prawda ze super:)

ciesze sie ze wam sie podoba icon_wink.gif
Villi
gwm - no dzięki własnie mi zapewniłaś bezsenne pół nocki, no po przeciez musiałam skończyć icon_biggrin.gif
Dalej, niech Irytek pisze szybciej, bo jestem ciekawa czy weseli panowie dwaj pobijÄ… siÄ™ w tym parku czy jednak nie... icon_lol.gif

a i tak piosenki pijackie sa najlepsze icon_lol.gif Zwłaszcza o tym złym co mocno śpi icon_lol.gif
Tobatka
Melduje się Hermiona Granger z domu Gryffindor, co ma za męża Albusa Dumbledore'a z Gryffindoru icon_wink.gif


PS. Czy rzeczywiście jestem taka pyskata, wymądrzająca się i rządząca innymi? Przemek twierdzi, że idealnie pasuję icon_rolleyes.gif
addera
Severus Snape jestem wink.gif
Danale
A ja Ginny Weasley icon_redface.gif

A tu obsada do 4 czesci Harrego:
https://www.angelfire.com/vamp/potterpictur...ures/gofnc.html
reszka
CYTAT(addera)
Severus Snape jestem  :wink:


Addera, przybij piÄ…tkÄ™ icon_lol.gif .
Zawsze czułam niezwykłe powinowactwo do boskiego Severusa. Tylko ten Percy mi bruździ na drugim miejscu, lecę zrobic jeszcze raz, może wyjdzie ktoś inny.
Villi
Jakim cudem mroczny, cudowny, ulubiony mój Heatcliff ma grać Voldemorta?? Ale Rita dobrana idealnie! icon_biggrin.gif

Mi w teście wyszedł (jak większości) pan Snape, ale za to z... Gryffindoru icon_lol.gif
addera
CYTAT(Reszka)
CYTAT(addera)
Severus Snape jestem  :wink:


Addera, przybij piÄ…tkÄ™ icon_lol.gif .
Zawsze czułam niezwykłe powinowactwo do boskiego Severusa. .



Reszka, dla mnie Snape tez był zawsze najbardziej hmmmm .... klimatyczny icon_wink.gif
Villi
właśnie stwierdziłam, że po przeczytaniu fanfiktów to będę się wkurzała czytając HP i księcia krwi bo tam ani Lucy, ani Andrei, ani (zwłaszcza!) Sirith nie będzie... eeee nuda icon_lol.gif
Arwena.
Villi - ale Elvis żyje nie? icon_lol.gif
Doruśka
a ja gamoń nie znam angielskiego i nei wiem kim jestem icon_sad.gif
icon_lol.gif
Trusia
Moja mama utożsamia się z Severusem... Ja z Hermionką - też wszystko wiem i się wymądrzam icon_smile.gif
Ava_mama_Wi
ja też czekam na Harrego icon_biggrin.gif
Arwena.
No cóż ja jestem snaperką - uwielbiam Seva czy to w szlafroku w kreciki czy bez icon_wink.gif Kto czyta ff ten wie o czym mówię icon_biggrin.gif

Znam za to pewną Panią, która skrycie kocha się w Syriuszu icon_wink.gif
Villi
CYTAT(Arwen)
Znam za to pewnÄ… PaniÄ…, która skrycie kocha siÄ™ w Syriuszu    :wink:


Kogo? Jak spotkam to udusze!! icon_twisted.gif

Ale jat to sie mówi, Hiuston mamy problem, bo Syriusz owszem ale wcale nie ten książkowy tylko ffikowy icon_biggrin.gif
Arwena.
A w Merlinie można juz zamówić "Harry Potter and the Half-Blood Prince" - premiera 18 lipca icon_biggrin.gif
Inca2
Dalaczam do Was, choc jam dopiero na czesci trzeciej, ale sie przemoglam i ... wciagnelam icon_smile.gif

Zrobilam sobie oba testy i jestem Dumbledorem z gryffindoru icon_smile.gif
katiek
Testów nie mogę zrobić bo mnie z netu wywala na tych stronach icon_evil.gif . A Harrego jak zaczęlam czytać to piorunem mi szło-tyle że panie w bibliotece dla dzieci dziwnie się patrzyły jak na Kingową kartę wypożyczałam kolejne tomy icon_lol.gif
Berek
Kobity - Spike mi gdzieś zaginął w odmętach netu - ale mimo wszystko szykuję się na tłumaczenie VI tomu icon_smile.gif Kto się przyłączy? Mało czasu będę miała, ale nie darowałabym sobie.
Inca2
Ja chetnie sie dolozedo tlumaczenia icon_lol.gif icon_lol.gif
Tyle czasu dotylu bylam, to choc teraz moglabym byc 'do przodu' wink.gif
Villi
Berek icon_biggrin.gif
Ja wiedziałam, ze na Ciebie można liczyć icon_biggrin.gif A właśnie chciałam do Ciebie wysyłać pw o adres strony Spike'a bo znaleźć nie mogę...

A możesz tłumaczyć tak, żeby Elvis jednak żył icon_wink.gif icon_lol.gif
Villi
A i jeszcze jedno - wiecie kiedy pojawi się VI tom w Polsce?? Na wielkanoc 2006 icon_evil.gif A ma byc krótszy od Zakonu...
Tobatka
CYTAT(Villi)
Na wielkanoc 2006 icon_evil.gif

Ogłupieli icon_question.gif icon_eek.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Berku - faaajnie... Szkoda, żem noga z języka, bo pomogłabym... wink.gif
Villi
A tu możecie sobie pocztrać co będdzie w 6 tomie (info podobno ze strony JKR)
Villi
I jeszcze jedno. Taka perełka
według mnie niezawodnie poprawiająca nastrój, ale tylko dla tych co juz przeczytali wszystkie 5 tomów icon_biggrin.gif
Kocurek
A co, skoro wam się czas dłuży, taka
reszka
Czytałam ostatnio, że obstawiane sa zakłady, kto zemrze w części szóstej.
Podobno najbardziej stawiajÄ… na Dyrektora...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.