To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PILNE!!! dobre usg w Katowicach/okolicach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jagoda2
Hej kobiety - zastanawiam się czy któraś z Was jest ze śląska i zna może dobrego lekarza usg-owca w okolicach Katowic/Siemianowic/Chorzowa icon_question.gif Moja kijanka (jeśli jest) będzie baardzo mała i nie chce iść do byle dziada co mnie spławi icon_sad.gif
Acha i jeszcze czy to prawda że usg w małej ciąży robi się na pełnym pęcherzu - przy poprzedniej nie robiłam tak wcześnie
Pozdrawiam
eOla
Cześć!
Jak byłam w ciąży to chodziłąm na USG do bardzo dobrego gabinetu doktora Błaszczyka. Przyjmuje w Katowicach na ulicy Wierzbowej 46. Ma bardzo dobry sprzęt do USG, niestety takie badanie jest dosć drogie. Trzeba do niego zadzwonić, bo ma zawsze bardzo dużo pacjętek i trzeba trochę czekać na termin. Tel do gabinetu: 2599-534 tel komorkowy do pana doktora 0602-334-516 Polecam!
lidqa
tez polecam tego dr, ale wizyta kosztuje 80 zl za USG + jesli chcesz z rejestarcja wideo 40zl. Ale naprawde zna sie facet
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.