To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Trądzik Różowaty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cydorka
jak w tytule
informacji jak najwięcej proszę
najchetniej z włsnego doświadzcenia
jakie kosmetyki, pielegnacja, jakich potraw unikać bo podobno sa takowe, czego taka twarz nie lubi
cydorka
Saskia
a rozszerzone naczynka (jeszcze nie trądzik różowaty) mogą być?
jesli tak, kosmetyki, które mi się sprawdzają to seria Eris do cery naczynkowej, szczególnie krem odzywczy i Rosaliac
teraz używam też z tej serii z wit. K ale za mało nawilża
właśnie - nawilżanie jest b.ważne
o tym, że trzeba unikać alkoholu, ostrych przypraw, gwałtownych zmian temperatury to na pewno wiesz icon_smile.gif
no i absolutnie nie opalać, krem z wysokim faktorem i kapelusz latem
icon_smile.gif
na razie tyle mi się nasunęło
pozdrawiam icon_smile.gif
Tobatka
OdpadajÄ… ostre przyprawy, kawa, czekolada, alkohol...

A kosmetyki? Delikatne, do cery wrażliwej. Najlepiej udać dię do dermatologa - cos doradzi i powinien przepisać leki na wyleczenie (a raczej zaleczenie, bo niestety tego paskudztwa nie da się wyleczyć, a jedynie zaleczyć). Ja miałam przepisaną maść robioną w aptece, była paskudna, niemiło pachniała, ale po 3 tygodniach nie było śladu. A wczesniej już chyba wszystkie mozliwe maści z apteki wypróbowałam i nic...

Dobry drmatolog to jednak podstawa wyleczenia...

Życzę cierpliwości, wytrwałości i efektów icon_wink.gif
Potwora
Przede wszystkim dermatolog, z kosmetykami baaardzi ostrożnie.
kasiarybka
Cydorka polukaj sobie na ten wÄ…tek:
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=10...ik+r%F3%BFowaty
cydorka
dzieki dziewczyny
sprawdzalam tez znaczy wrzuciłam w wyszukiwarke ale wiecie jak to jest
tych porad tam miliony a tak naprawde to kazdy dotkniety ta niespecjalnie przyjemna dolegliwoscia ma jakies tam swoje doswiadzcenia
aha no oczywiscie u dermatologa byłam i pod jego opieka sie znajduje i leki i kosmetyki mi polecił no ale ja taka dociekliwa winc tzw doświadzceń własnych mnie trza
cydorka
Potwora
Przypomniał mi się jeszcze ten link https://www.basiaandcarol.com/Acne-3.htm - myślę, że jest bardzo pomocny icon_biggrin.gif
Potwora
Zwróć uwagę na tabelkę z substancjami zatykającymi pory (comedogenic ) - warto wiedzieć czego unikać w składzie danego kosmetyku.
cydorka
olaart dzieki, skopiowałam ta tabelke, musze teraz przestudiować swoje kosmetyki
cyd
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.