To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zimowa wyprzedaż

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
Byłam przed nowym rokiem w "5, 10, 15" w Auchen i tam już są przeceny. Bawełniane spodenki z gumką i sznurkiem w pasie (niebieskie, zielone) można kupić za 12,90 (z 19,90). Trochę bluzeczek też jest przeceniona na 19,90 (z 24,90). Kurtki widziałam po 49. Garderoby dla dziewczynek nie przeglądałam, ale jakieś sukieneczki z niższą ceną też mi się rzuciły w oczy.
Dorka
czy ktoś już był w Smyku? Podobno tam też już są przeceny 30% https://smyk.pl/indexpl.php?menu=6, ale czy warto sie wybrać?
edika
A może ktoś wie, czy jest już jakaś wyprzedaż w H&M?
MonikaS.
Niestety w H&M na stoisku dla maluchów ani śladu wyprzedaży. A byłam w sobotę 8.01.
Dorka
Ja byłam wczoraj w H&M na Bielanch, na wejściu są juz reklamy o wyprzedaży, ale w środku to nic ciekawego, jakieś brzydkie kurtki zimowe dla chłopców, trochę sweterków. Dla najmniejszych maluchów też niewiele rzeczy jest przecenionych, ogólnie to sie rozczarowałam, już lepiej było w Cubusie tuż obok, choć i tam nic nie wybrałam icon_confused.gif , ale przeceniony towar wydawał sie atrakcyjniejszy i było go więcej (dział dziecięcy)
alusiaaa
Jezeli,Drogie Mamy,korzystacie z jedzenia w sloiczkach,to w Tesco byla swietna promocja,otóż owoce Hipp125g*2 kosztowaly zaledwie 2,80!!!!!!!!czy jakos tak.To wychodzi1,40 za sloiczek.niby ta promocja miala sie juz dawno skonczy,ale dzisiaj bylam i jeszcze resztka byla.Glownie;marchewka z jablkiem,jablka z owocami lesnymi.jabl. z malinami i jogurtem i resztka brzoskwin,oraz jablek z bananami.Polecam.
użytkownik usunięty
Alusiaa, dzięki.
Dorka
W CH Borek w "Carry" nie które rzeczy są już przecenione do 70% (inne jeszcze do 50%). Całkiem ładne bawełniane bluzeczki z długim rękawem kupiłam za 18zł.
Delfinka
A możecie mi powiedzieć gdzie we Wrocławiu można dorwać ciuszki H&M??? Pomijam Bielany icon_confused.gif
No i czy sÄ… u nas ciuszki firmy OLD NAVY ? icon_confused.gif
Szkoda że tego przez internet nie można zamówić icon_rolleyes.gif
Jalla
CYTAT(Delfinka)
A możecie mi powiedzieć gdzie we WrocÅ‚awiu można dorwać ciuszki H&M??? Pomijam Bielany  :?

Niestety tylko na Bielanach i ... na Allegro icon_lol.gif wink.gif
Delfinka
no to

icon_wink.gif
Jalla
Byłam dzisiaj w [size=18]H&M na Bielanach.
Do 6 marca przy zakupie 2 par dżinsów dziecięcych otrzymuje się rabat 50 zł, a przy zakupie 2 par dzinsów "dorosłych" rabat 100zł. Opłaca się zawłaszcza kupić spodenki dla najmłodszych dzieci. Spodnie takie w rozmiarach 62 -80 są w cenie od 39,90 do 59,90. Ja kupiłam Kajtkowi 2 pary, które kosztowały pierwotnie po 39,90 (jedne zwykłe rozm. 68, drugie ogrodniczki na lato rozm.80) i za dwie pary zapłaciłam 29,80zł (wychodzi 15zł / 1szt. icon_eek.gif)
Chcieliśmy sobie kupić też z mężem spodnie w tej promocji, ale mi żadne nie pasowały i w końcu to mąż kupił sobie dwie pary dżinsów.
Dorka
W Carrefour'rze jest promocja rzeczy firmy Avent:
butelki o poj. 260 ml- 14,99zł, 125 ml-11,99zł
wszystkie rozmiary smoczków do butelek, niekapków i tych uspokajających (pakowane po 2szt)-11zł.

Były też podgrzewacze i sterylizatory, ale nie pamietam cen. Ruch wokół tych półek był duży (kubków niekapków po 16,99 juz nie wiedziałam).

Są też ładne body (po 6,99) i welurkowe pajacyki (13,99). Wszystko jest wystawione zaraz przy wejściu z koszykami, ale na dziale dziecięcym też.
Jalla
Dorka! Dzięki za info! Ja właśnie muszę dokupić sobie butelki i smoczki z Aventu. Jutro pojadę icon_exclaim.gif Mam nadzieję, że ludzie wszystkiego nie wykupili.
Jalla
NIestety, zostały już tylko malutkie buteleczki icon_mad.gif
Ptysiak
dzisiaj bylam i byly tez duze icon_smile.gif
Dorka-gość
Też byłam dzisiaj wieczorem, i są butelki duże i małe i kubki niekapki za 16,99 też się pojawiły (kupiłam koleżance na prezent dla malucha icon_smile.gif )
Jalla
W końcu kupiłam icon_biggrin.gif Różnica w cenie jest znaczna, bo w Tesco butelka Avent 260 ml kosztuje 25 zł, a w Carrefourze 15 zł (ja kupowałam 4 więc oszczędność 40zł icon_eek.gif).
Smoczki do butelek są po 8,99 a w Tesco po 14,99zł.
alusiaa
W środę w Albercie duże Pampersy mają być po 37,99zl
My używamy innych icon_biggrin.gif
Ptysiak
CYTAT(alusiaa)
W środę w Albercie duże Pampersy mają być po 37,99zl
My używamy innych icon_biggrin.gif


duze tzn. jumbo pack czy duzy rozmiar icon_question.gif icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.