To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Okulista w Gliwicach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jo@sia
Dziewczyny poradźcie gdzie do okulisty w Gliwicach z 2 latkiem i czy jedynym sposobem na sprawdzenie wzroku takiego szkraba jest zaktaplanie mu przez kilka dni oczu.

Pozdrawiam cieplutko
Joaśka
hedwiga mama kacpra
Ja też sie przyłaczam do tej prosby. Też chciałabym sprawdzić wzrok mojego 2,5 latka.
geli
Ja mam co prawda 3,5 letnie dziecko ale trafiłam na baaardzo miłą p. doktor, najpierw sprawdzała wzrok na tablicach , później zakraplała oczy 3 razy w odstępach 10 min ( chyba)icon_smile.gif.Później sprawdzała komputerowo plus metodą tradycyjną.Do tego ma bardzo duzo cierpliwości dla takich maluchów.A co do namiarów to byłyśmy na Zwycięstwa - Optyk "Stankiewicz", niedaleko placu inwalidów.Wizyta kosztowała 40 zł ale jeżeli w tym samym optyku zamawiasz okulary to wizyta gratis.Dr.Calów -Pasternak - przyjmuje tez w Corporze na Kaczyńcu ale z tego co wiem to tam wizyta dopiero w okolicach maja icon_smile.gif
Jo@sia
Dzięki, podrepczemy tam i mam nadzieję, że nie będziemy musieli zakraplać oczek przez kilka dni, wolę jak już ma go męczyć, to wszystko w jeden dzień i z głowy, a nie że ja go 5 dni zakraplam i dziecko 5 dni ma wyciętych z zabawy icon_sad.gif
Kaszanka
Pierwsze słyszę o zakraplaniu na parę dni icon_eek.gif Synek koleżanki chodzi dwa razy w roku do okulisty i zakraplane oczy ma tylko wtedy.
Jo@sia
Mam nadzieję bo mnie pańcia powiedziałą że zbadać wzroku się nie da bez zakraplania atropiną przez trzy (to w przychodni - tylko trzeba czekać na termin) albo 5 dzi to w gabinecie. Więc jak mam się sadyścić nad moim małym tyle czasu to ja protestuje. Dlatego szukam gdzieś okulisty który nie kazałby nam zakraplać oczu a zbadał dobrze wzrok.
Kaszanka
Myślę że badanie komputerowe też jest jakimś wyjściem. Powodzenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.