To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"Ekspres polarny" czy "Iniemamocni"-co l

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

goÅ›
Byłyście z dziećmi? Na co lepiej się wybrać?
w sobotę obiecałam kino...

pomocy
iff
gos express polarny to takia magia swiat Bozego narodzenia, jest Mikolaj i pomocne elfiki, ta czesc jests naprawde super, ale na poczatku jest jazda pociagiem i wchodzenia np na dach pociagu, kiedy to noga sie potyka i moi chlopcy w tym momencie byli przerazeni, ale calosc oceniam bardzo dobrze, ladnie sie oglada jest naprawde sympatyczny, moj po filmie chodzil i szukal dzwieku dzwonka sw Mikolaja icon_wink.gif

z kolei nie ma mocnych, coz moj mlodszy w ogole nie byl zainteresowany, chcial juz wyjsc na poczatku seansu (co mu sie nigdy nie zdarzylo wczesniej, bo w zasadzie na wszystkie filmy dla dzieci chodzimy), starszy nie bardzo potrafil powiedziec o co chodzi po filmie, wydaje mi sie ze jest trudniejszy w odbiorze i bardziej mimo wszystko pod doroslego odbiorce, ja majac teraz do wybory express czy niemamocnych wybralabym sie ponownie na express
goÅ›
Dzięki Iffona, bilety już zarezerwowane icon_wink.gif
eDorka
A ja sie wlasnie zastanawialam nad Iniemamocni... Ale moj na poczatku Ekspresu polarnego chcial wyjsc, bo jest strasznie i dopiro jak dotarli do celu zaczal ogladac i sie mu podobalo icon_wink.gif . No i szukamy nie tylko dzwieku dzwonka ale dokladnie takiego samego dzwonka, bo Wojtek taki wlasnie chce koniecznie miec.
moko.
Byliśmy na Iniemamocni............. bajka taka sobie........ dużo przemocy, lania, wybuchów, porwań, młody oglądał z zaciekawieniem ale po wyjściu z kina ani słowem nie wspomniał o bajce......i dobrze.
eDorka
Moko, utwierdzilas mnie w przekonaniu, ze Iniemamocnych powinnam sobie odpuscic. Dzieki. Poczekamy na cos bardziej odpowiedniego (moim zdaniem oczywiscie icon_wink.gif ).
Mama Anka
Iniemamocni jest przeznaczone raczej dla chlopcow i to starszych. Moj syn lubi to ogladac, ale On ma prawie 9 lat, corka mniej, natomiast Ekspres Jej sie podoba i jest afera co ogladac, a ja i tak wole Kubusia Puchatka... icon_biggrin.gif wink.gif , bo te nowe bajki jakies dziwne i nie ma to jak klasyka: Krolewna Sniezka, Mala Syrenka, Piotrus Pan i wspomniany Kubus i jeszcze inne, nie disneyowskie np: Krecik, Bolek i Lolek i Reksio oj to sa bajki, ale coz swiat idzie do przodu... icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif wink.gif
moko.
w zyciu bym drugi raz nie poszła na "Iniemamocni", ale tyle reklam widział no błagał........... poszlismy, on ma 6 lat więc w sumie wiedział, ze to fikcja, bajka i tak się nie robi na "serio"
Póki co u nas hitem jest "Mój brat niedzwiedz" ogladany non stop icon_smile.gif
MÅ‚ody lubi Pinokia, Alladyna itp icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.