To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

alergen - opary gazu ziemnego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sonieczka
szukam wszystkich informacji na ten temat, w szczególności w zakresie dodawania związków nawaniających, jest to związane z moimi poszukiwaniami alegenu, tzn. wykluczania róznych nawet nieprawdopodobnych rzeczy, żeby pomóc malemu Darusiowi,
tonacy brzytwy się chwyta - chcę wykluczyć rózne rzeczy, może trzeba będzie przejść na kuchenke elektryczna - reakcja alergiczna nasiliła sie kiedy wyczulismy, że gaz "pachnie" inaczej, że dołożyli nawaniacza, który jest dodawany zawsze w okresie zimowym
byc może to przypadek, ale chciałabym sie więcej na ten temat dowiedzieć, nie chciałabym niczego przeoczyć
Sonieczka
prosze admina o usunięcie tego posta, bo głupio świeci pustkami, jak nikt nawet słowem nie rzucił przez tydzień, to juz nie rzuci ....
agabr
Sonieczko usunelam jeden post , ktory prosilas ale wiesz to, ze nikt przez tydzien nie odpowiedzial oznacza tylko tyle , ze dziewczyny nie wiedza, moze warto jeszcze poczekac??B
skanna
Aga, tamten usunęłaś w momencie, kiedy akurat smarowałam odpowiedź icon_biggrin.gif
Sonieczka, nie ma co usuwać, czasem jest tak, że dziewczyny po prostu nie zetknęły sie z tym problemem i nie odpowiadają, bo nie mają nic mądrego do powiedzenia.
Natomiast pamiętaj o tym, że praktycznie codziennie rejestrują się nowi użytkownicy, większość zaczyna od przeglądania starych postów i zawsze istnieje szansa, że któregoś dnia dostaniesz odpowiedź.

A co do tamtego pytania o jajko - ja całe życie unikałam jabłek i brzoskwiń jak diabeł święconej wody, choć byłam do ich jedzenia zmuszana. Niedawno wyszło, że jestem na nie uczulona.

Jeśli mały odmawia, to po prostu mu nie dawaj tego jajka . Może to rzeczywiście alergia, może przejściowa nietolerancja, a może po prostu taką ma fanaberię. Spróbujesz za jakiś czas, w dogodnej sytuacji i sama zobaczysz, czy mu szkodzi, czy nie.
agabr
CYTAT(skanna)
Aga, tamten usunęłaś w momencie, kiedy akurat smarowałam odpowiedź icon_biggrin.gif
.
Skanna wybacz , wybacz spiewaczko icon_smile.gifB
Sonieczka
dzieki
na razie nie namawiam, zreszta nigdy nie wmuszałam i nie namawiałam do jedzenia - mysle ze to jest po prostu rozsadne
a co do nawaniacza, to nadal nic nie wiem na ten temat, wiec gdyby ktos sie zetknÄ…Å‚ z tym problemem to bede wdzieczna za informacje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.