To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Warszawa lub Ząbki -może jakaś praca?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorcias
Przez 2 lata pracowałam w Dziale Obsługi Klienta w Dużej firmie Dystrybucyjnej. Niestety po macierzyńskim kończyła mi się umowa i mi jej nie przedłużyli.Zajmowałam się tam dokumentami firmowymi, fakturami, archiwizowaniem dokumentów itp.
Może ktoś zna namiary na jakąś pracę dla mnie. Byłabym ogromnie wdzięczna.
Mój minus nie znam j. angielskiego.
karo
Czy coś udalao ci się znależć
Dorcias
Niestety nie, nadal poszukuję. Może coś na dniach wypali z pracą, powinnam dostac odpowiedź z jednej firmy, ale jak narazie to nic pewnego.
karo
Pytam bo zwrócily moją uwage Ząbki to ta sama lokalizacja co moja no i podobny problem praca dziecko. Moja Karolina ma 9 miesięcy póki co jeszcze nie rozglądam się za posadą ale kiedyś będę musiala. Przeraża mnie to tym bardziej że moja sąsiadka z doświadczeniem szukala pracy ok. roku i dopiero po kumoterstwie ja dostala na pol etatu za pieniądze jakby dla żartu. Ja mam o tyle ciekawszą co śmieszną (żartobliwie) sytuację że jestem na urlopie wychowawczym mam etat staly i kilka lat pracy niestety mam też sprawę w sadzie z moim szefem zalożona przeze mnie do wygrania mysle tylko sie przeciaga
Dorcias
CYTAT(karo)
Ja mam o tyle ciekawszą co śmieszną (żartobliwie) sytuację że jestem na urlopie wychowawczym mam etat staly i kilka lat pracy niestety mam też sprawę w sadzie z moim szefem zalożona przeze mnie do wygrania mysle tylko sie przeciaga


Także już chyba nie wrócisz do swojej firmy?

Ja myślałam że na rynku pracy się trochę poprawiło, ale się myliłam.
Trzeba być dyspozycyjnym, mieć 25 lat, 2 języki i doświadczenie zawodowe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.