To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MIAŁAM NADZIEJĘ:(((

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
icon_sad.gif Miałam nadzieję, że te święta przyniosą nam dzidziusia nawet w wigilię próbowaliśmy szczęścia no i wczoraj zawitał do mnie ten sądny dzień okresu:(((

Naprawdę myślałam że cosikk z tego będzie a tu rybka>>>> icon_sad.gif

Ale nie zamierzam się poddawać o co to to NIE!!!!!!! icon_smile.gif icon_smile.gif
Sun
.... przytul.gif ......
monikagcm
Trzymamy kciuki
Trusia
U mnie wypada za dwa dni... Już się boję (chociaż na razie nie wystąpił żaden objaw wstępny...) Trzymajcie za mnie kciuki...
filifionka
I ja trzymam kciuki.

U mnie też nadal nic... icon_confused.gif
AdusiaR
Oj dziewczyny wiem co znaczy takie czekanie.
Życze aby Wam sie udało icon_biggrin.gif
lisboa
przytul.gif nam tez sie nie udalo w starym roku 41.gif
Ale teraz mamy Nowy Rok i czas wziac sie w garsc i do roboty. Nie trace nadziei, ze sie uda... nam wszystkim pragnacym miec dzidziusia!
Trusia
No i znowu nic icon_sad.gif
galopek
Trusia trzymaj się!Za dwa tygodnie(okoła)kolejna szansa!!!!Nie poddawaj się i nie trać optymizmu,pewnie szef u góry nie chce abyś z brzusiem męczyła się w wakacje icon_wink.gif,które maja być podobno bardzo upalne .
Za wszystkie przyszłe mamy też trzymam kciuki!!!!
Salma2
Znów nadzieja okazała się płonna. Rano zrobiłam test i wróciła rzeczywistość. Czyli nie tym razem.
tina23
Trzymam kciuki za Was wszystkie, ja tez się naczekałam, oj tak...ale warto czekac.
joannaa30
ojej a mi sie zbliza za 2-3 dni a objawow pelno mam nadzieje ze sie uda
amo
I slusznie, nie nalezy sie poddawac. My nad druga ciaza pracowalismy prawie rok. A udalo sie jak w koncu przestalo mi tak strasznie zalezec... cos w tym jest, bo wiecej osob tez tak zaszlo w ciaze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.