To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Alergolog w Warszawie.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.uzytkownik.usuniety.
Od niedawna mam w domu małego alergika icon_sad.gif Uczulił się niewiadomo kiedy i częściowo nie wiem na co. Potrzebny mi dobry lekarz dla mojego Dzidziawy. Taki z 'podejściem,' co najpierw wytłumaczy dziecku co będzie robił i nie przestraszy. No i jeszcze niech podejście do matek ma.

Znacie kogoÅ› takiego?

Z
katiek
Zwierzo ja chodziłam z Kingą prywatnie-pani doktor odpowiadała na nasze pytania (a sporo ich było). Jeśli nadal aktualne to poszukać mogę namiarów do niej bo już nie pamiętam-za dawno nie byliśmy u niej icon_redface.gif ale było w miarę dobrze a ona przyjmuje dla nas koszmarnie daleko-za Wyścigami
.uzytkownik.usuniety.
Katiek, dzięki. Dla nas ze Stegien za te wyścigi nie tak daleko. B. chętnie. AKtualne jak diabli. Dzidziawa ciągle dostaje swędzących wysypek. Ino już chyba wiem po czym.

Pzdr,

Z
katiek
Zwierzo wieczorem poszukam
katiek
dr Nowosadko-Laskowska ul Cybisa (nie mogę odczytać ile ale jak zadzwonisz to ci powiedzą) tel 641-04-08. Ostatni raz byliśmy u nej 16 miesięcy temu icon_redface.gif
.uzytkownik.usuniety.
Katiek, dzięki stokrotne. Dzidziawie się b. przyda.

Pzdr,

Z
katiek
Proszę bardzo icon_biggrin.gif i niech Dzidzawa krótko do pani doktor chodzi
sarenka
Witam, znalazłam wątek w trakcie poszukiwań alergologa dla prawie 9-mies Żabki no i mam pytanka.
Jak u tej dr z terminami,cenami, ewbadaniami i ich cenÄ…?
Proszę o odp. najchętniej na bambi_85@o2.pl
monte
A nam kogo polecicie? W Warszawie (cudownie jeśli nie na Ursynowie, najchętniej północno-wschodnia część stolicy, ale jak będzie trzeba pojadę i na drugi koniec miasta) dla dwulatki, ostatnio permanentnie uczulonej nie mam pojęcia na co. icon_sad.gif

Zależy mi na czasie i na fajnym, sprawdzonym lekarzu z super podejściem do dzieci, więc oczywiście liczę się z tym, że będzie prywatnie.
ania32sz
monte, ja mam ten sam problem. Moja mała Madzia ma prawie dwa latka i coraz gorzej z jej skórą, coraz częściej kaszle i smarcze. Zapiszę ją do Instytutu Matki i Dziecka na Kasprzaka na NFZ do dr Wacławek. Od tego roku prowadzi ona poradnię alergologiczną. Generalnie ma bardzo dobre opinie, pracuje w Instytucie juz kilka lat. Jak chcesz to podam namiary tel. Wiem, że można nawet teraz na luty jeszcze się zapisać, tylko ja ciągle zapominam zadzwonić. Ze starszą córką też tam jeździłam tylko do gabinetu obok do Poradni Immunologocznej, ale tam są straszne terminy, teraz to jakoś dopiero na maj chyba zapisują. Ale tez polecma. Wyprowadzili mi Gabę z alergii i ciągłych infekcji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.