To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chłopiec / dziewczynka ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sun
Ja Wam powiem jak się robi chłopca a jak dziewczynkę.... icon_wink.gif

Otóż na zrobienie Julii należy uprawiać seks minimum dwa razy codziennie!!! icon_wink.gif

Zrobienie Mateusza nie wymaga aż tyle pracy i polega na uprawianiu seksu maximum dwa razy w miesiącu.... icon_wink.gif

Efekt gwarantowany... icon_smile.gif

Tak przygotowana Julia uchodzi za bardzo ładną i ma za dużo energii a Mateusz uprodukowany wg. powyższego schematu w pierwszym półroczu niestety trochę choruje, ale za to mówią o nim, że jest "omdlewająco słodki"!!! icon_smile.gif

Moje dyrektywy opierają się głównie na żywotności plemników i powiązaniu tegoż z owulacją, ale to już pewnie same wiecie!!! icon_smile.gif

Hyhy... icon_wink.gif Powodzenia!!! icon_smile.gif Sama nie wiem, co bym chciała trzecie, ale przy obecnej częstotliwości "przed-produkcji" wyjdzie pewnie drugi synio... i nie mam nic przeciwko!!!!!!!! icon_smile.gif
Sun
No, a teraz zauważyłam, że to już dziewczyny wyjaśniały na wątku Villi icon_smile.gif Ale za to ja napisałam baaaaaaaaaaardzo osobiście... icon_wink.gif
OlivkaMamaNorbercika
CYTAT(Sunna)
Ja Wam powiem jak siÄ™ robi chÅ‚opca a jak dziewczynkÄ™.... icon_wink.gif  

Otóż na zrobienie Julii należy uprawiać seks minimum dwa razy codziennie!!! icon_wink.gif


Sunna, a my postępując wg wyżej wymienionego sposobu - spłodziliśmy chłopca icon_exclaim.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
TEMIDA
icon_smile.gif Dziewczyny a ja wam powiem,że nigdy nic nie wiadomo. Nasłuchałam sie tyle o tym co, jak i kiedy,że już sama nie wiem o co biega!!

08.gif Trzeba kopulować się często, mówić do siebie czułe słówka i myśleć o odprężeniu. icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif TO JEST DROGA DO SUKCESU!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
asiaad2
A co zrobic żeby cokolwiek spłodzić icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.