To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrocław z lotu ptaka ;))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dumiczowa
Trochę za duże te zdjęcia...usunę niebawem a Wy tymczasem się napatrzcie icon_smile.gif mam nadzieje ze nikt mnie za uszy nie powiesi ..











































pozdr. icon_wink.gif
skanna


Ooo, nawet mój blok się załapał.
Dumi, fajne zdjęcia icon_biggrin.gif
Tobatka
Muszę powiedzieć, że ładne to Wasze miasto icon_wink.gif
agabr
Agat sluchaj nastepnym razem jak wybierzesz sie na tej swojej miotle to do warszaway do warszawy.B
Potwora
Dumi - w wielką przyjemnością oglądnęłam te zdjęcia, kurcze, lubię Wrocław... icon_rolleyes.gif
Ika
No, no, imponujące, aż się zachciało zobaczyć z bliska.
Dumi, a w jakim celu drogówka to wykonała?? Inwigilują kierowców z mioteł czy innych paralotni? icon_lol.gif
Pysio
Dumi,

bardzo ładne. Jest się czym pochwalić icon_razz.gif
Edi Zet :)
Zakochałam się we Wrocławiu już kilka lat temu, kiedy bylam tam pierwszy raz. Ostatnia moja wizyta w tym mieście przekonała mnie do końca, że Wrocław wart jest mojej miłości...icon_wink.gif


Wrócę tam jeszcze nie raz, nie dwa......
dumiczowa
Piękne prawda? icon_biggrin.gif

Ika nie wiem po co robili te zdjęcia....słyszałam ze to podczas akcji znicz, ale głowy nie dam uciąć...
pozdr.
Dorka
https://skyscrapercity.com/showthread.php?t=154054 tutaj tez są! i Też piszą, że chyba z akcji znicz (między jednym, a drugim cmentarzem jest całe miasto, to mogli sobie polatać icon_lol.gif )
Skanna, a na którym jest Twój blok? Mój się nie załapał icon_wink.gif , choć blisko byli i trawnik kilkadziesiąt metrów obok już sie załapał.
skanna
CYTAT(Dorka)
Skanna, a na którym jest Twój blok? Mój siÄ™ nie zaÅ‚apaÅ‚  :wink: , choć blisko byli i trawnik kilkadziesiÄ…t metrów obok już sie zaÅ‚apaÅ‚.


Dorka, wczoraj Żaba szwankowała, a dziś już widać, nawet strzałką zaznaczyłam.
Doruśka
a mnie nei ma icon_sad.gif(
Ewelina
Dumi , cudne te zdjęcia !
Ewcia!
Dumi, nic nie usuwaj, super te zdjęcia!
Nawet Kozanów z góry niczego sobie icon_wink.gif a i nowy most w końcu zobaczyłam z domu nie wychodząc icon_lol.gif
skanna
CYTAT(Dorusia)
a mnie nei ma icon_sad.gif(



Eee, tam. Prawie jesteś, tyle, że we mgle i nieco znaczkiem drogówki przysłonięta icon_razz.gif
Ika
Skanna, gdzie Ty masz jakąś strzałkę...? icon_confused.gif
skanna
Taka różowa, mnie więcej w jednej czwartej wysokości zdjęcia, prawie po środku.
Ika
Ale którego zdjęcia....?
skanna
A co, nie widać tego przeze mnie wklejonego w następnym poście po tym Dumi ze zdjęciami??
Bo u mnie widać.
Ika
CYTAT(skanna)
A co, nie widać tego przeze mnie wklejonego w następnym poście po tym Dumi ze zdjęciami??
Bo u mnie widać.


No kurczę... teraz widać icon_eek.gif A przedtem nie było widać.... icon_confused.gif
Albo mam omamy icon_sad.gif Ze zmęczenia i zapylenia na wzrok mi się może rzuciło...
AniaM**
super zdjęcia
ale tam dużo wody w tym Wrocławiu icon_eek.gif , fajne te nowe budownictwo ale bloki tak blisko wody - strach dziecko na dwór wypuścić że się utopi
skanna
Doruśka, specjalnie dla Ciebie icon_biggrin.gif
Jalla
A te miejsca poznajecie?

Pl. 1 Maja


Feniks


Hotel Monopol przy ul. Åšwidnickiej


Dworzec Åšwiebodzki


Hala Targowa


Pl. Kościuszki


Szermierz na pl. Uniwersyteckim


Jednak najbardziej niesamowite są te zdjęcia:






Więcej zdjęć można zobaczyć tutaj:
https://foto.kowalma.com/wroclaw?page=1
Doruśka
ale suuuper.
Skanna dzieki,nawet moje okna sÄ… icon_smile.gif)
użytkownik usunięty
Jalla, super fotki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.