To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jest taki program KALENDARZYK

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Trusia
No jest, ale mi się nie chce zainstalować, chociaż kiedyś chodził super i tak ładnie liczył mi sam owulację, PMS, długość cyklu itp... A teraz nie mam narzędzia, więc może znacie jakiś inny programik, który można wyklorzystać w tyum celu? Dodam, że nie mam neta w domu i przydałoby mi się coś, co działa w offline... Pozdrawiam, Kasia
Mika
u mnie kalendarzyk też strajkował -po prostu instalowałam jeden na drugi wink.gif -zainstaluj jeszcze raz wink.gif

chociaż dla mnie on do dupu bo w/g niego owulację mam od okresu do okresu icon_lol.gif ale przynajmniej mniej więcej dobrze przewiduje miesiączki
Paula.
A czy mogłabym prosić o namiary na ten kalendarzyk. Czy można go ściągnąć z netu?
Mika
np. https://www.idg.pl/ftp/pc_365/Kalendarzyk.5.9.html wink.gif
Trusia
Reinstalacja nie pomogła (wywala błąd w jakiejś dllce a postawiłam go na czystym systemie z obrazu dysku)... A inny taki program? Pliś...
Mika
a próbowałaś odinastalować stary i zainstalować nowy?

innych nie znam
Trusia
Mhm... Na czysty system
Mika
może ten błąd jest w samym Kalendarzyku? Ściągnij nową wersję
Jeśli to nie pomoże,to ja już nie wiem co..
Paula.
Bardzo dziękuję za namiary. Kalendarzyk już ściągnięty i zainstalowany. Wizualnie bardzo mi się podoba, zaraz będę go dokładnie oglądać.
nika19
powiedzcie dziewczyki czy za ściągnięcie kalendarzyka coś sie płaci?
ja mam w domciu tradycyjny zeszycik icon_smile.gif a w nim wszelkie notatki icon_smile.gif czy na prawde opłaca sie takie cudo zainstalować? bo czytałam, że wiele w nim niedoróbek. Bede wdzięczna za informacje
pozdrawiam
Weronika
Mika
nie-program jest darmowy icon_smile.gif

a czy się Opłaca -to sama oceń icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.