To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kardiolog z Zabrza/Katowic

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aleksandra
Cześc dziewczyny. Słyszałam, ze Śląsk oraz Kraków mają bardzo dobrą kardiologie dziecięcą. Czy ktoś słyszał o dr Małgorzacie Szkutnik, bądź dr Kowali ( Kowala?). Moje dzieciątko ma wadę serca ( drożny otówr owalny między przedsionkami wielkości 12 - 14 mm) i poszukuję najlepszego specjalisty.
Bułeczka
Dr Szkutnik przyjmuje na WOK-u w Zabrzu, w poradni Medicor w Gliwicach. Gdzie prywatnie nie wiem. Natomiast dr Bohdan Kowala na pewno pracuje i przyjmuje w poradnii kardiologicznej w Gornoslaskim Centrum Dziecka i Mlodziezy w Katowicach. Moja cora rowniez urodzila sie z wrodzona wada serca, my choc mieszkamy na Slasku jestesmy pod opieka kardiologiczna w ICZMP w Lodzi.
Zapraszam na stronke https://www.sercedziecka.vmed.pl/main.htm
Aleksandra
Witam. Bułeczko, dlaczego wybrałaś Łódź? Słyszałam na temat Zabrza/Katowic same najlepsze opnie.
Pozdrawiam
Bułeczka
Dlaczego ?? Poniewaz w przypadku wady serca mojej malej ( fallot) - Lodz byla najlepszym osrodkiem, ktory specjalizuje sie w tego typu operacjach. Zabrze- osrodek dla dzieci, niestety we wszystkim nie jest najlepszy, wielu rodzicow nie jest dobrego zdania o kardiochirurgii. Bardzo dobry jest rowniez szpital w Krakowie- Prokocimiu.
Agunia11
Witam!
Czy może mi Pani dać numer telefonu do dr Małgorzaty Szkutnik, jest to dla mnie sprawa bardzo PILNA. Z góry dziękuję
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.