To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy wraca miesiÄ…czka po zaprzestaniu karmienia?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewank
Dziewczyny! Kiedy wraca miesiączka po zaprzestaniu karmienia? Bo minęło już ponad 6 mies. po porodzie, od około miesiąca córcię karmię butelką (tzn. tylko w nocy piersią) i czekam na miesiączkę i nie wiem czy to normalne że jej tak długo nie ma. Tzn wcale nie tęsknię za nią, ale łatwiej byłoby mi ustalić płodność. Tymbardziej że po pierwszym porodzie dostałam okres zaraz po połogu. Napiszcie coś jak to jest?
ek
agabr
ja karmilam syna 10 m , miesiaczka wrocila po 13 m od porodu , czyli 3 m po skonczeniu karmienia.B
skanna
Ja skończyłam karmić 15 listopada, a pierwszą miesiączkę dostałam 15 grudnia.
A w pierwszej ciąży z kolei dostałam jeszcze w trakcie karmienia.
kajanna
Ja karmilam 11 miesiecy,miesiaczke dostalam po 13 miesiacach.
Drugie dziecko karmilam 16 miesiecy,a miesiaczke dostalam po 19 miesiacach.
Tobatka
Karmiłam 11,5 miesiąca, miesiączka "przyszła" półtora miesiąca później...
ewank
W końcy dostałam - po 2 miesiącach od zakończenia karmienia.
niki
A ja jeszcze w trakcie karmienia równo po ośmiu miesiącach od porodu.
niki
A ja jeszcze w trakcie karmienia równo po ośmiu miesiącach od porodu.
Maciejonka
Ja pierwszą dostała 5 m-cy po porodzie(czerwiec), drugą miesiąc później(lipiec) a trzecią dwa dni po tym jak odstawiłam na dobre-czyli 28 stycznia. To był piękny rok.
galopek
Ewank ja dostałam zaraz w miesiąc jak zaczęłam mniej karmić piersią(na noc butla a w dzień było więcej stałych pokarmów)gdzieś to był 6-7 miesiąc po porodzie.
Atena
Oj to rożnie z tymi miesiączkami bywa...Ja dostalam po 3 tygodniach odkąd skonczyłam karmić Myszkę... icon_rolleyes.gif


Atena
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.